U17 & U15 Outdoor Championships 2019

Currently Showing All
Firstname Lastname Club Events Entered Age Group
Jodie Self Thurrock Harriers 1 U15 Girls
Reuben Leyland Walton AC 1 U17 Men
Tyler Wannerton Stevenage and North Herts 1 U15 Boys
Liam Dunne Chichester Runners 1 U17 Men
Nneka Okoh Chelmsford AC 1 U15 Girls
Onyekachukwu Okoh Chelmsford AC 1 U15 Boys
Brogan McCafferty Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U15 Girls
Ben Sloan Woodford Green 2 U17 Men
James Petty Harlow AC 1 U17 Men
Emma Morris Bracknell AC 1 U17 Women
Sophie Lisk Cardiff Archers 1 U15 Girls
Praise Owoeye Sale Harriers Manchester 1 U17 Women
Mia Wilkinson Bournemouth AC 1 U15 Girls
Jack Saxby Ashford Athletics Club 1 U15 Boys
Ewan Maxwell Vale of Aylesbury AC 1 U15 Boys
Lana Blake Bournemouth AC 3 U17 Women
Kelsey Sutherland Brighton & Hove AC 1 U17 Women
Vanessa Granada Team Hounslow Athletic Club 1 U15 Girls
Glen Morris Enfield and Haringey A C 1 U15 Boys
Kofi Afirifah-Mensah Notts AC 1 U17 Men
Yaw Afirifah-Mensah Notts AC 1 U15 Boys
Charlotte Sida Lewes AC 1 U15 Girls
Chelsea Usideme London City Athletics Club 2 U17 Women
Millie King Ipswich Harriers 1 U15 Girls
April palmer bracknell Athletics Club 1 U15 Girls
Joy Eze Gateshead Harriers & AC 2 U17 Women
Nate Mills Charnwood A C 1 U15 Boys
Susannah Lecoutre Guildford & Godalming AC 1 U17 Women
Samuel Lea Worcester AC 1 U15 Boys
Kane Mcwatt Sale Harriers Manchester 1 U17 Men
Amelia Gittens Herts Phoenix AC 1 U15 Girls
Oliver Robertson Blackheath and Bromley 1 U15 Boys
Jack Dickson Kingston AC And Poly Harriers 1 U17 Men
Maddie Greenwood West Suffolk AC 1 U15 Girls
Henry Johnson Houghton Harriers & AC 2 U17 Men
Damien Curtis Doncaster Athletic Club 1 U17 Men
Mia McIntosh Dacorum & Tring AC 1 U15 Girls
Alex Bernstein Preston Harriers 1 U17 Men
Gabriel Lamb Dacorum and Tring 1 U15 Boys
Malachi Amadi Shaftesbury Barnet Harriers 2 U15 Boys
Gus Carter Ealing Southall & Middlesex AC 2 U15 Boys
Emily Newnham Dartford Harriers AC 1 U17 Women
Callum Hay City of Sheffield and Dearne AC 1 U17 Men
Holly Pemberton Wrexham AC 1 U17 Women
Tamara Miller Wakefield District H & AC 2 U17 Women
Natalie Sewell Havering AC 1 U15 Girls
Malika Hislop-Ellis Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Women
Maisy Rose Dartford Harriers 1 U17 Women
Charlotte Burrows Telford AC 1 U17 Women
Amelia Walsh Reading AC 1 U15 Girls
Olivia Hyndman West Suffolk Athletics Club 1 U15 Girls
William Lawler Stevenage & North Herts AC 1 U17 Men
Alex Leadbeater Leigh Harriers 1 U15 Boys
William Stanway Sale Harriers Manchester 2 U15 Boys
Liam Clare Ryston Runners 1 U15 Boys
Scarlett Moss-Turner Leigh Harriers Athletics Club 1 U15 Girls
Max Roe Peterborough AC 1 U15 Boys
Sophia Deans Birchfield Harriers 1 U15 Girls
Alfie Williams West Norfolk AC 1 U17 Men
katie stringer 1 U15 Girls
Amy Milburn Border Harriers & AC 1 U15 Girls
Oliver Thatcher Southampton Athletic Club 2 U17 Men
Tilly Mycroft City of Sheffield and Dearne AC 1 U15 Girls
Katie Sakaria Guildford & Godalming AC 1 U15 Girls
Simon Hill Basildon AC 1 U15 Boys
Jamie Keir Invicta East Kent 1 U15 Boys
imogen wilson Maidenhead AC 1 U15 Girls
Daniel galloway Telford AC 1 U15 Boys
Joel Vernon Hallamshire Harriers Sheffield 1 U17 Men
Jacob Spencer Tamworth AC 1 U17 Men
Joanne Miranda shaftsbury Barnet Harriers 1 U17 Women
Sam Nesbitt Kingston AC And Poly Harriers 1 U15 Boys
Katie Burr Victoria Park City of Glasgow 3 U17 Women
James Peck Thetford Athletics Club 1 U15 Boys
Benjamin Peck Thetford Athletics Club 1 U15 Boys
Eleanor Brown City Of Norwich AC 1 U17 Women
Liam Edwards Carmarthen & District Harriers 1 U17 Men
Moli Lyons Cardiff Athletics 2 U17 Women
Alanah Thoresby Kingston upon Hull AC 1 U17 Women
Matthew Heywood Blackburn Harriers & AC 1 U17 Men
Cameron Williams-Stein Leamington Cycling and Athletic Club 1 U17 Men
Bo Rason Newquay & Par AC 1 U15 Girls
SEB CLATWORTHY CHELMSFORD 1 U17 Men
Meg Willis City Of Norwich AC 1 U17 Women
Kate Willis City Of Norwich AC 1 U17 Women
Katy Beadle Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U15 Girls
Holly Watson Chelmsford AC 1 U15 Girls
Harry Prescott Bracknell AC 1 U15 Boys
James Margrave Northern (Isle of Man) AC 1 U17 Men
Michael Van Haren Waveney Valley AC 1 U17 Men
Jessica Lake Mansfield Harriers 1 U17 Women
Sophia Bridle Thurrock 1 U15 Girls
Adrienne Gallen Lifford Strabane Ac 3 U15 Girls
Orla Manchester Camberley and District AC 1 U17 Women
Joseph Martin Royal Sutton Coldfield Athletics Club 1 U17 Men
Ivy Spencer Lewes AC 1 U17 Women
Nathaniel Dyas Hallamshire Harriers Sheffield 1 U17 Men
Scarlett Gammell Watford Harriers 1 U15 Girls
Alice Brown Havering AC 1 U17 Women
Charlie Burrell Cleethorpes AC 1 U15 Boys
Harriette Mortlock Basildon AC 1 U17 Women
Alex Knight Team Bath Athletic Club 1 U15 Boys
Sophia Martin Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U17 Women
Danny Raymond Woodford AC with Essex Ladies 1 U15 Boys
Georgie Forde- Wells Rugby & Northampton AC 1 U17 Women
Molly Reville Edinburgh Athletic Club. 2 U15 Girls
Daniel Payne Middlesbrough Athletic Club (Mandale) 1 U17 Men
Kerensa Riley Cornwall AC 1 U17 Women
Niamh Woodhouse Halifax Harriers & AC 1 U15 Girls
Mia Dunwell Northern (Isle of Man) AC 1 U15 Girls
Cameron Turner Sutton in Ashfield Harriers & AC 1 U15 Boys
Lara Scott Southampton Athletic Club 1 U17 Women
Ben Smith Mansfield Hattiers 1 U17 Men
Greg Zoppos Thames Valley Harriers 2 U17 Men
Kai Barham Dartford Harriers AC 1 U15 Boys
Lauren Healy Leamington Cycling and Athletics Club 1 U15 Girls
Anna Hedley Fife AC 1 U17 Women
Billy White Cambridge and Coleridge 1 U15 Boys
Ethan Flaherty Liverpool Harriers 1 U17 Men
fergus scott Rugby & Northampton AC 1 U17 Men
Elizabeth Moorhouse Nene Valley Harriers 1 U17 Women
Mia Smith Hillingdon AC 1 U17 Women
Amy Hunt Wakefield District H & AC 1 U15 Girls
Erin Hunt Wakefield District H & AC 1 U15 Girls
Katie Mackison Reigate Priory Athletics 1 U17 Women
Thomas White Kingston AC And Poly Harriers 1 U17 Men
Anthony Douglas City of Stoke AC 1 U17 Men
Jess Thompson Harrogate Harriers & AC 1 U15 Girls
Harry Hewitt Nene Valley Harriers 1 U15 Boys
Megan Galpin Andover Athletic Club 1 U17 Women
Fabian Powell Corby AC 2 U15 Boys
Phoebe Broadhead Croydon Harriers 1 U15 Girls
Ruby Bowie Crewe and Nantwich AC 2 U15 Girls
Christopher Perkins Birtley AC 1 U15 Boys
Louis Upton Birchfield harriers 1 U15 Boys
Serena Grace City Of Norwich AC 2 U17 Women
Shakanya Osahon Blackheath & Bromley Harriers AC 1 U17 Women
Kristie Archer Wombwell Sporting AC 1 U17 Women
Bradley Jenvey Southampton Athletic Club 1 U17 Men
Gracie Jenvey Southampton AC 1 U15 Girls
Joe Bennett Bedford and County 2 U15 Boys
Aaron Ashmead-Shoye Newham & Essex Beagles AC 1 U17 Men
Will Dean Rugby & Northampton AC 1 U17 Men
James Sherriff Tamworth AC 1 U17 Men
Ryan Elston Charnwood A C 1 U17 Men
Ben Brinsdon Birchfield Harriers 1 U17 Men
Phoebe Hoaen Team Kennet Triathlon & AC 1 U17 Women
Isabel Walton Aldershot Farnham & District 1 U17 Women
Amy Warre Swindon Harriers 2 U15 Girls
Poppy Ellis Havering AC 1 U17 Women
Ayo Salako Croydon Harriers 1 U15 Boys
Katie Parker Wreake & Soar Valley 1 U17 Women
Charlie Finnie Crawley AC 1 U17 Men
Christo Chilton South London Harriers 1 U15 Boys
Indraneel Kandlagunta Slough Juniors AC 1 U15 Boys
Jessica Spilsbury Sale harriers manchester 1 U17 Women
Kenyeh Soyei Bedford and County AC 1 U17 Women
Ben Game Team Bath Athletic Club 1 U17 Men
Lucy Oakley Ryston Runners 1 U15 Girls
Zac Segal St Albans 1 U15 Boys
Max Bishop thames valley harriers 1 U15 Boys
Hugo Domingos Reading AC 1 U15 Boys
Ella Barker Woking AC 1 U17 Women
Imogen King Marshall Milton Keynes AC 1 U17 Women
Georgia Russell Walton AC 1 U17 Women
Ben Basten Sale Harriers Manchester 2 U17 Men
Harry Barton Wells City Harriers 1 U17 Men
Lewis Gurney Rugby & Northampton AC 1 U15 Boys
George Harrhy Hereford & County AC 1 U17 Men
Harriet Tuson Yeovil Olympiads AC 1 U17 Women
Oscar Logan Law and District 1 U15 Boys
Jacob Preston Huntingdonshire AC 1 U15 Boys
Kimani Jack Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Men
Isaac Delaney Preston Harriers 2 U15 Boys
Samuel Clifton Winchester & District AC 1 U17 Men
Roman Hodgson Colwyn bay Aac 1 U15 Boys
Isabel Thomas Cardiff Athletics 1 U17 Women
Danté Legister Cambridge Harriers 1 U15 Boys
Joel Evans Stevenage & North Herts AC 1 U17 Men
Kaif Rizvi WSEH AC 2 U17 Men
William Ashfield Vale Royal 1 U17 Men
Joe Bradley Kettering Town Harriers 1 U17 Men
Lucy Wilkinson City Of Salisbury AC & RC 1 U17 Women
Molly Peel Nene Valley Harriers 1 U17 Women
Ethan Scott Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U15 Boys
Jude Thorne Braintree & District AC 1 U17 Men
Leah Anin Bedford & County AC 1 U17 Women
Anise Macaulay Orr Anise Macaulay Orr 1 U15 Girls
Poppy Elton Worcester AC 1 U15 Girls
Stephen Johnston Kilbarchan AAC 1 U17 Men
Tobias Clayden City Of Plymouth AC 1 U17 Men
Theo Cheshire Guildford & Godalming AC 1 U17 Men
William Scates City Of Norwich AC 1 U15 Boys
Megan Costello Gateshead Harriers & AC 2 U17 Women
Kirsten Stilwell Wycombe Phoenix Harriers & AC 1 U17 Women
Elizabeth Korczak Brighton & Hove AC 1 U17 Women
Bedo Draskoczy London Heathside AC 1 U15 Boys
Lucas Maher London Heathside AC 2 U15 Boys
Millicent Yoki Cornwall AC 1 U17 Women
Adam Rutter Worcester AC 1 U15 Boys
Alex Jackson Dacorum & Tring AC 1 U15 Boys
Isabelle Brydon City Of Portsmouth AC 1 U17 Women
Gracie Wall Bedford & County AC 1 U15 Girls
Ella Fryer St Mary 2 U17 Women
Owain Clarke Swansea Harriers 1 U17 Men
Jack Halpin Gateshead Harriers & AC 1 U17 Men
Lara Moffat Marshall Milton Keynes AC 1 U17 Women
Alanah Hill Cardiff Archers 1 U17 Women
Cameron Kelly-Gordon Blackheath and Bromley Harriers 1 U15 Girls
Ross Hurst Walton AC 1 U17 Men
Jack Palmer Lewes AC 1 U15 Boys
Martin Sunderland Woking AC 1 U15 Boys
Jacob Dibble Mendip AC 1 U17 Men
Lauren Watkins Bracknell AC 1 U17 Women
Charlie Hurdman Cardiff Archers 1 U15 Boys
Zachary Crowther Herne Hill Harriers 1 U15 Boys
Mabel-Rose Scales Hercules Wimbledon AC 1 U15 Girls
Eiza Sutton Guildford and Godalming AC 1 U17 Women
Lexie Bull Stroud & District AC 1 U15 Girls
Amelia Chrispin Newark AC 1 U15 Girls
Alex Cooper Notts AC 1 U17 Men
Finlay Waugh Giffnock North AC 2 U17 Men
Natalya Aspinall City of York AC 2 U17 Women
Millie Morris Ashford AC 1 U17 Women
Brandon Lowe Marshall Milton Keynes Athletics Club 2 U17 Men
Samuel Clayton Brecon AC 1 U17 Men
Toby Dronfield Guildford and Godalming 1 U17 Men
Luke Dronfield Guildford and Godalming 1 U15 Boys
William Cooke Leeds City AC 1 U17 Men
Howard Croft Hunts AC 1 U15 Boys
Cameron Enser Bracknell AC 1 U17 Men
Edward Enser Bracknell AC 2 U15 Boys
Sofija Dragisic Wood Sale Harriers Manchester 1 U17 Women
Liam Cawley Team Kennet Triathlon & AC 1 U15 Boys
Edward Fileman Tavistock AC 2 U17 Men
Niamh Brennan Gateshead Harriers & AC 1 U17 Women
Charlie Roberts St Helens Sutton AC 1 U17 Men
Lewis Forster Leigh Harriers 1 U15 Boys
Maayan Radus Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Women
Matthew Knowles Lancaster and morecambe 1 U17 Men
Jenson Connell Mansfield Harriers 1 U17 Men
Otis Bakker Highgate Harriers 1 U15 Boys
Ellie OHara EAC 2 U17 Women
Lucy Odell Southampton Athletic Club 1 U17 Women
Lucy Hughes Cornwall AC 1 U17 Women
Kate Harvie Lasswade 2 U15 Girls
Lucy Giles Gateshead Harriers & AC 1 U17 Women
Eve Robson Middlesbrough Athletic Club (Mandale) 1 U17 Women
Madeleine Wood Charnwood A C 1 U17 Women
Dan Dearden Horsham Blue Star Harriers 1 U17 Men
Amelia Tutt Northampton AC 1 U17 Women
Joshua Tutt Northampton AC 1 U15 Boys
Jodie Martin Kingston upon Hull AC 1 U17 Women
Rebecca Grieve Pitreavie 2 U15 Girls
Ava Jones Doncaster Athletic Club 1 U15 Girls
Ella Manning Aldershot Farnham & District 1 U17 Women
Jules Walker City Of Norwich AC 1 U17 Men
Thomas Wood Wakefield District H & AC 2 U17 Men
Lucy Robinson Stockport Harriers & AC 3 U17 Women
Gabriella Thoburn South London Harriers 2 U15 Girls
Niah Akintokun Shaftesbury Barnet Harriers 2 U15 Girls
Fleur Mansell Poole AC 1 U17 Women
Jessica Charlie Bennett Southampton Athletic Club 1 U17 Women
Libby White Ayr Seaforth 1 U15 Girls
Anna Cuthbert Vale Of Aylesbury AC 1 U17 Women
Steve Kerfoot Bristol and West AC 1 U17 Men
Nyah Reddyhough Bracknell AC 1 U15 Girls
Jessica Lewis Bristol and West AC 1 U17 Women
Donovan Capes Nene Valley Harriers 1 U15 Boys
Jasmine Stone Yeovil Olympiads AC 1 U17 Women
Georgina Scoot Torbay AAC 3 U17 Women
Matthew Griffin Bromsgrove and Redditch 1 U17 Men
Alfie Spear Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U17 Men
Madeleine Mayes Corby AC 1 U15 Girls
Hannah Clark Blackheath & Bromley 1 U15 Girls
Jack Doodson Stockport Harriers & AC 1 U15 Boys
Holly Murray Stockport Track and Field 1 U17 Women
Sam Marney Bracknell AC 1 U15 Boys
Tianna Haynes Blackheath and Bromley 2 U17 Women
Flo Brill Nene Valley Harriers 1 U17 Women
Florence Matthews Rugby & Northampton AC 2 U15 Girls
Holly Bigger Wells City Harriers 1 U17 Women
Ella Rush Amber Valley and Erewash Athletic Club 3 U17 Women
Cole Williams Stratford Upon Avon AC 1 U17 Men
sarah coutts pitreavie aac 1 U17 Women
James Frith Marshall Milton Keynes AC 2 U17 Men
Leah Keisler Law and District AAC 1 U17 Women
Cameron Walker-Powell City Of Portsmouth AC 1 U15 Boys
Bethany Ostick Tamworth AC 1 U17 Women
Thomas Holmes Marlborough & District Junior AC 1 U17 Men
James Wordsworth North Shields Polytechnic Club 2 U17 Men
Nathan Awoyele Cambridge Harriers 1 U15 Boys
Harry Hudson Kingston upon Hull AC 1 U17 Men
Adam Chesterman Radley Athletic Club 1 U17 Men
Abdirahim Hamud Hillingdon Ac 1 U15 Boys
Bryce Breen Herts Phoenix AC 1 U17 Men
Ellis McBean Saffron athletics club 1 U15 Boys
Charlotte Wallis Aldershot Farnham and District 1 U15 Girls
Alastair Walls Vale of Aylesbury 1 U15 Boys
Thomas Bridger Cambridge & Coleridge AC 1 U17 Men
Ethan Cowdrey Crawley AC 1 U15 Boys
Aoibhin McMahon Blackrock ac 2 U17 Women
Nathan Brown Tonbridge AC 1 U15 Boys
Samuel Sherlock Guildford & Godalming AC 1 U15 Boys
Reece Earle Thames Valley Harriers 2 U15 Boys
Muslim Habib Birchfield Harriers 2 U17 Men
Ethan Fiore Cambridge Harriers 1 U15 Boys
Anna Dalglish Fife AC 1 U17 Women
Reuben Taylor-George Worcester AC 1 U15 Boys
Zoe Flower Giffnock North 1 U17 Women
Brad Davies-Pughe Shrewsbury AC 1 U17 Men
Maddi Hamer Cardiff Archers 1 U17 Women
Jack Stretton Leicester coritanians 1 U15 Boys
Michelle Yalekhue Notts AC 1 U15 Girls
Sonny MAUND Smrac 1 U15 Boys
Megan Hulbert Southampton Athletic Club 1 U15 Girls
Gabriella Wilson Amber Valley and Erewash Athletic Club 1 U17 Women
Ellie-Mae Wainwright Newport Harriers 1 U15 Girls
William Snashall Crawley AC 1 U17 Men
Felix Vaughan South London Harriers 1 U17 Men
Sol Stewart Victoria park glasgow 1 U17 Men
Caitlyn Mapps Cardiff Archers 2 U17 Women
Jacob Booth City of Stoke AC 1 U17 Men
dawn Russell law and district aac 2 U15 Girls
Adam Lloyd Telford AC 1 U17 Men
Lily Carpenter Cheltenham and County Harriers 1 U17 Women
Ruby Harris Reading AC 1 U15 Girls
Monica Davidson Coventry Godiva Harriers 1 U15 Girls
Ross Dewar Edinburgh AC 1 U15 Boys
Abbie Parker Dacorum and Tring 1 U15 Girls
Aaliyah Cawley Doncaster 1 U17 Women
Owen Sproston City of Stoke AC 1 U17 Men
Emily Scrivener Reading AC 1 U17 Women
Jack Latus Swindon Harriers 1 U17 Men
Shay Tarbit Derby AC 1 U17 Men
Amelia McMurtrie Rugby & Northampton AC 1 U17 Women
Travis Scottow Southampton Athletic Club 2 U15 Boys
Peanut Meekings Horsham Blue Star Harriers 1 U17 Women
Lauren Hill Wimborne AC 2 U15 Girls
Mena Powell Lewes AC 1 U15 Girls
Charley O'Neill Tamworth AC 1 U15 Girls
Camron Harrison Tamworth AC 1 U15 Boys
Ruby Coldwell Tamworth AC 1 U15 Girls
Daniel Coleman Leighton buzzard 1 U15 Boys
Angelica Oparinde Derby Athletic Club 1 U17 Women
Hermione Mason Sale Harriers Manchester 1 U15 Girls
Lois Carty Aldershot Farnham & District 1 U17 Women
Nicholas Hart Aldershot Farnham & District 1 U17 Men
Carmen Williams Vale Of Aylesbury AC 1 U17 Women
Isla Fotheringham Giffnock North AC 1 U15 Girls
Abby Hughes Taunton AC 1 U15 Girls
Benjamin East Team Kennet Triathlon & AC 1 U17 Men
Charlie Evans Banbury Harriers AC 1 U15 Boys
Teddy Gannon Woking Athletics Club 1 U15 Boys
Ben Hardy Rugby & Northampton AC 2 U15 Boys
Hayley Berry V-P Glasgow 2 U17 Women
Holly Wilkinson City Of Portsmouth AC 1 U17 Women
Grace Goodsell Stockport Harriers & AC 2 U17 Women
Amelia Gray Andover AC 1 U15 Girls
Osian Perrin Menai Track and Field 2 U17 Men
Gabriella Jones City Of Portsmouth AC 2 U15 Girls
Abigail Pawlett Stockport Harriers & AC 5 U17 Women
Samuel Jones Birchfield Harriers 1 U17 Men
Lottie Pinchess Notts AC 1 U15 Girls
Martha Collings Woking AC 1 U17 Women
Isla Crameri Tamworth AC 1 U17 Women
Reuben Henry-Daire Reading AC 1 U17 Men
Zack Michalowski Charnwood A C 1 U15 Boys
Luca Michalowski Charnwood A C 1 U17 Men
Peter Scott Fife AC 1 U17 Men
Molly Elliott Birtley AC 1 U17 Women
Noa Maoundus Crawley AC 3 U15 Girls
Lily Carlaw Northampton AC 2 U15 Girls
Rosie Timlock Wreake and Soar Valley AC 1 U17 Women
Samuel Reardon Blackheath & Bromley Harriers AC 1 U17 Men
Tobie Watson Telford AC 2 U17 Men
Milly Bacon Isle Of Wight AC 1 U17 Women
Barnaby Corry Blackheath & Bromley Harriers AC 1 U17 Men
Jack Patton Kilbarchan AAC 1 U17 Men
Jacob Haynes Dacorum & Tring AC 1 U17 Men
Alexander Thompson Bingley Harriers 1 U17 Men
Ollie Wear Stratford Upon Avon AC 1 U17 Men
Kelsey Pullin Blackheath & Bromley Harriers AC 1 U17 Women
Ben Platt Blackheath & Bromley Harriers AC 2 U15 Boys
Lucy Forrest Rotherham Harriers and AC 1 U17 Women
Hamish McGarvie Marshall Milton Keynes AC 1 U17 Men
Reuben Nairne Giffnock North 1 U17 Men
Amelia Daley Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Women
Beatrice Osman-Allu Lewes AC 1 U15 Girls
Jake Wilson Vale Royal AC 1 U15 Boys
Sienna Richardson Basingstoke 1 U15 Girls
Alastair Marshall Livingston AC 1 U17 Men
Kirsty Costello Kilbarchan AAC 2 U17 Women
Lucy Chalmers Slough Junior AC 1 U17 Women
Niall Maloney Horwich R M I Harriers 1 U17 Men
Lia Bonsu Croydon Harriers 1 U15 Girls
Owen Merrett Yate & District AC 1 U17 Men
Joshua Saunders Saffron Athletics Club 1 U17 Men
Lewis Sullivan Saint Edmund Pacers 2 U15 Boys
Kate Richardson Giffnock North AC 1 U17 Women
Georgia Ledingham Corstorphine AAC 2 U17 Women
David Chapman City of Sheffield and Dearne AC 1 U17 Men
Katie Webb Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Women
Amelia Hatchard Lewes AC 1 U15 Girls
Zack Grinsted Luton Athletic Club 2 U15 Boys
William Steadman Chelmsford 2 U15 Boys
Polly Woodhouse City of Sheffield and Dearne 1 U15 Girls
Isla Calvert Livingston AC 2 U17 Women
George Hopkins Woking AC 2 U17 Men
Meghan Sharman Birchfield Harriers 1 U17 Women
Harvey Fordham Paddock Wood 1 U15 Boys
Natalia Ivanov Shaftesbury Barnet Harriers 1 U15 Girls
Mia Bailey City Of Norwich AC 1 U15 Girls
Charlie Knott Cambridge & Coleridge AC 1 U17 Men
Kate Salthouse Tynedale Harriers & AC 1 U17 Women
Hannah Hopper Cambridge Harriers 1 U17 Women
Christian Hopper Cambridge Harriers 1 U15 Boys
Justin davies Team Bath Athletic Club 1 U17 Men
Ruby Renton Edinburgh AC 1 U15 Girls
Indienne King Wreake & Soar Valley 1 U17 Women
Megan Maddison Dacorum & Tring AC 1 U17 Women
Kacey Walters Cambridge Harriers 1 U15 Girls
Alex Mortimer City of Norwich AC 1 U17 Men
Kiya Dee Cheltenham Harriers 1 U15 Girls
Megan Burge Rugby & Northampton AC 1 U17 Women
Ciara Sheehy Emerald AC 3 U17 Women
Amelia Fettis Newport Harriers 1 U15 Girls
Emilie Oakden Lewes AC 1 U15 Girls
Aimie Taylor Stevenage & North Herts AC 1 U15 Girls
Gypsy Nash Medway and Maidstone AC 1 U15 Girls
Kihone Lei-Morton Birchfield Harriers 1 U15 Boys
Maddy Bullen Lewes AC 1 U15 Girls
James Pratt Crawley AC 2 U15 Boys
Cameron Ellis basildon 1 U17 Men
Joshua Roberts Stratford on Avon 1 U15 Boys
Claudia Kerry-Roger Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U15 Girls
Michael Onilogbo Basildon AC 1 U17 Men
Finlay Starkie Copeland 1 U15 Boys
Michael Jenkins Pembrokeshire Harriers 1 U15 Boys
Beatrix Wraith The HAWCS 1 U17 Women
Gianni Loska Stoke ac 1 U15 Boys
Sam Brereton Newquay & Par AC 1 U17 Men
Dafydd Pawlett Pembrokeshire Harriers 1 U15 Boys
Callum Taylor City Of Portsmouth AC 1 U17 Men
Neve Woodward Rushcliffe AC 3 U15 Girls
Nicky saunders Blackburn Harriers & AC 2 U15 Girls