MCAA Midland Championships - 8/9 February 2020

Currently Showing All
Firstname Lastname Club Events Entered Age Group
Ryan Gorman Notts AC 1 SEN MEN
Oliver Maddox Telford 1 U17 MEN
Phoebe Jones Gloucester AC 2 U17 WOMEN
Amy Warre Swindon Harriers 2 U17 WOMEN
Alex Ward Worcester AC 1 U20 WOMEN
Joel Khan Worcester AC 1 SEN MEN
Bernice Coulson Wigan & District H & AC 1 SEN WOMEN
Emily Herron Gloucester AC 2 U17 WOMEN
Samuel McKenzie-Spence Birchfield Harriers 1 U15 BOYS
Grace Evans Coventry Godiva Harriers 2 U15 GIRLS
Phoebe Reuben Worcester AC 1 U15 GIRLS
Callum Brassington-Meehan Worcester AC 1 U17 MEN
valerio duah Birchfield Harriers 1 U20 MEN
Charlie Fisher Telford AC 1 U20 MEN
Tyrelte Porteous-Alexander Birchfield Harriers 1 U20 MEN
jacob fairhurst Charnwood A C 1 U20 MEN
Adrian Francis Dudley and Stourbridge Harriers 1 SEN MEN
Piotr Rekas Gloucester AC 1 SEN MEN
Georgia Hewitt Birchfield Harriers 1 U15 GIRLS
Kyle Neal Gloucester AC 2 U17 MEN
Anna Poole Coventry Godiva Harriers 1 U20 WOMEN
Morgan Treasure Birchfield Harriers 2 U20 MEN
Megan Palmer Northampton AC 1 U17 WOMEN
Sean Brown Webber Birchfield Harriers 1 U20 MEN
Stephen AwuahBaffour Coventry Godiva Harriers 1 U17 MEN
Fabian Batchelor Birchfield Harriers 1 SEN MEN
Jailan Sohna Birchfield Harriers 1 U15 BOYS
John Furber Royal Sutton Coldfield Athletics Club 1 U20 MEN
Joseph Keane Team Bath AC 2 U20 MEN
Jolene Jacobs 1 SEN WOMEN
Manasi Dedhia Wreake & Soar Valley 1 U17 WOMEN
Andy Grimwood Worcester AC 1 SEN MEN
Charli Sampson Charnwood A C 2 U17 WOMEN
Zach Mckenzie Stratford Upon Avon AC 1 U15 BOYS
Melanie Hepke Halesowen ACC 1 SEN WOMEN
khari Mitchell-Lewis Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT) 1 SEN MEN
Samantha Harris City Of Plymouth AC 2 U20 WOMEN
lamin dampha Birchfield Harriers 1 SEN MEN
Hassan Hassan Coventry Godiva Harriers 1 SEN MEN
Emily Knox Coventry Godiva Harriers 1 U17 WOMEN
Scarlett Street Rugby & Northampton AC 2 U17 WOMEN
Vanessa Ankomah Banbury Harriers AC 1 U17 WOMEN
Danielle Hopkins Worcester AC 1 U20 WOMEN
Alyssa Morrison Birchfield Harriers 1 U20 WOMEN
April Seaton Saffron Athletics Club 3 U17 WOMEN
Nick Butler Stratford Upon Avon AC 1 U20 MEN
Ben Fisher Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 SEN MEN
Bradley Whitehead Rugby & Northampton AC 1 U20 MEN
Ryan Bains Wolverhampton & Bilston 1 U20 MEN
Joshua Inpong-Pirard Shrewsbury AC 2 U17 MEN
Isaiah Ogoula Birchfield Harriers 1 U17 MEN
Ren ZHANG Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT) 1 SEN MEN
Rosie Pearman Saffron Athletics Club 1 U17 WOMEN
Max Millerchip Telford AC 1 U20 MEN
Ella Woods Birchfield Harriers 3 U15 GIRLS
Britt Wood Rugby & Northampton AC 1 SEN WOMEN
Joyce Fouda Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT) 1 U17 WOMEN
Celia Darwent Cheltenham and County Harriers 1 U17 WOMEN
Xoya Alex-Eyitene Birchfield Harriers 1 U17 WOMEN
Callum Astley-Weah Birchfield Harriers 1 U20 MEN
Mali Lloyd-Griffiths Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT) 2 U15 GIRLS
Eve Godsal Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT) 1 U15 GIRLS
Georgia Eversden Rugby & Northampton AC 1 U17 WOMEN
Louisa De Vos Worcester AC 4 U17 WOMEN
Charlie Peters Cannock & Stafford AC 1 SEN WOMEN
Harry Sugden Stratford Upon Avon AC 2 U20 MEN
Jake Minshull Coventry Godiva Harriers 2 U17 MEN
Millie Leighton Stratford Upon Avon AC 1 U17 WOMEN
Leshawn Clifford Birchfield 2 U15 GIRLS
Rebecca Littler Rugby & Northampton AC 1 U15 GIRLS
Jacob Baker Rugby & Northampton AC 1 SEN MEN
Iyanu Adisa Birchfield Harriers 1 U17 WOMEN
Georgia Dawson Birchfield Harriers 2 U17 WOMEN
Christopher Mayes Northampton AC 1 U20 MEN
Jim Morley Bromsgrove and Redditch 1 SEN MEN
Kale'a Martin Birchfield Harriers 1 U15 GIRLS
Joshua Maggs Bristol and West AC 1 U17 MEN
Sophia Deans Birchfield Harriers 1 U17 WOMEN
Charlotte Gravelsons Stratford Upon Avon AC 1 U20 WOMEN
Raegan Sellers Banbury Harriers AC 1 U17 WOMEN
Ben Lole Rugby & Northampton AC 2 U20 MEN
Ruth Winfield Birchfield Harriers 2 U15 GIRLS
Carly Bates Coventry Godiva Harriers 1 SEN WOMEN
Olivia Hopwood Birchfield Harriers 2 U17 WOMEN
Lucy Lane Stratford Upon Avon AC 2 U15 GIRLS
Oliver Ward Birchfield Harriers 1 SEN MEN
George Toom-Smith Notts AC 3 U17 MEN
Eva Webster Birchfield Harriers 1 U17 WOMEN
Joel Townley Gloucester AC 2 U20 MEN
Matthew Griffin Bromsgrove and Redditch 1 U20 MEN
Samuel Jones Birchfield Harriers 1 U20 MEN
Cameron McGregor Rugby & Northampton AC 1 U17 MEN
Brandon Waltham Birchfield Harriers 2 SEN MEN
Teigan Pedley Birchfield Harriers 1 U17 WOMEN
Simran Watson Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT) 1 U17 WOMEN
Joshua Haslewood Bromsgrove and Redditch 1 U15 BOYS
Tom Samuel Cheltenham and County Harriers 1 U20 MEN
Kit Sabey Cheltenham and County Harriers 1 U17 MEN
Kamalpreet Singh Wholvherham and Bilston 1 U17 MEN
Nifemi OGUNBASE Birchfield Harriers 1 U17 WOMEN
Piper Holmes Cheltenham and County Harriera 1 U20 WOMEN
Rowan May Birchfield Harriers 1 SEN MEN
Thomas Fallon Dudley and Stourbridge Harriers 1 U17 MEN
Prince Ayeh Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT) 1 SEN MEN
Tea Hibbert Birchfield Harriers 1 U17 WOMEN
Cayla Wynter Birchfield Harriers 1 U15 GIRLS
Cara Brown Cannock & Stafford AC 1 U20 WOMEN
Harry Whyley Notts AC 1 U20 MEN
Yaw Afirifah-Mensah Notts AC 1 U15 BOYS
Kofi Afirifah-Mensah Notts AC 1 U17 MEN
Helen Watson Telford AC 1 SEN WOMEN
Elijah Pinkney Banbury Harriers AC 1 U17 MEN
Finley Hay Birchfield Harriers 1 U17 MEN
Jenson Rowe Sutton in Ashfield Harriers & AC 1 U20 MEN
Leah Okorhi Birchfield Harriers 1 U20 WOMEN
Olivia Riley Cannock & Stafford AC 2 U17 WOMEN
Felicia Miloro Sutton in Ashfield Harriers & AC 1 U20 WOMEN
Katie Scott Burton AC 1 U17 WOMEN
Jordan Hall Tipton Harriers 1 SEN WOMEN
Olivia Walker Cannock & Stafford AC 1 SEN WOMEN
Tim Cort Rugby & Northampton AC 1 U20 MEN
Charlotte Higgins Wolverhampton & Bilston 2 U15 GIRLS
Isabelle Haworth Rushcliffe AC 2 U15 GIRLS
Paula Williams Stratford Upon Avon AC 1 SEN WOMEN
Cole Williams Stratford Upon Avon AC 2 U20 MEN
Lewis Gurney Rugby & Northampton AC 2 U17 MEN
Tegan Armstrong Banbury Harriers AC 1 U17 WOMEN
samuel griffin Birchfield Harriers 1 U17 MEN
Megan Davis Rushcliffe AC 1 U17 WOMEN
Bexley Turbard Cheltenham and County Harriers 1 U15 BOYS
Grace Pitman Cheltenham & County Harriers 1 U20 WOMEN
Amy Hughes Worcester AC 2 U17 WOMEN
Remi Shah-Thornley Cheltenham and County Harriers 2 U20 WOMEN
Lily Marchant Cheltenham and County Harriers 1 U15 GIRLS
Zac Humphries Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT) 1 U15 BOYS
Jessica Duncton Cheltenham and County Harriers 2 U15 GIRLS
Isabel Kiey-Thomas Cheltenham and County Harriers 2 U20 WOMEN
Freddie Kugelmann Burton AC 2 U15 BOYS
Taran Brissett Birchfield Harriers 1 U20 MEN
Sharlene McIntosh-Walcott Birchfield Harriers 1 U20 WOMEN
Tywana Kuluziza Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT) 1 U15 GIRLS
Thomas Astbury Burton AC 1 U17 MEN
Josie Oliarnyk Halesowen ACC 2 SEN WOMEN
Iris Oliarnyk Halesowen ACC 2 U20 WOMEN
Samuel WHITTAKER Rugby & Northampton AC 1 U20 MEN
Julia Johnson Gloucester AC 2 U20 WOMEN
Oliver Parker Charnwood A C 3 U15 BOYS
Evie Lowe Stratford Upon Avon AC 1 U17 WOMEN
Freya Liddington Birchfield Harriers 1 U17 WOMEN
Thomas Lee Norcop City of Stoke AC 1 U17 MEN
Bethany Connolly Royal Sutton Coldfield Athletics Club 1 U15 GIRLS
La Taunya Samuels Tipton Harriers 1 U17 WOMEN
Conor Styles Tipton Harriers 1 SEN MEN
Hollie Stow City of Stoke AC 2 SEN WOMEN
Derrion Thompson Tipton Harriers 1 SEN WOMEN
Faye Holmes Burton AC 1 U17 WOMEN
Harry Ferrett Worcester AC 1 U15 BOYS
Ackeel Blake Tipton Harriers 1 SEN MEN
Luke Burden Cheltenham and County Harriers 1 U20 MEN
Malte Wilhelmsson Abingdon AC 1 U20 MEN
Bradley Ward-White Notts AC 2 U17 MEN
Zach Mckenzie Stratford Upon Avon AC 1 U15 BOYS
Jamal Chambers Tipton Harriers 1 SEN MEN
Fiona Barkley Yate & District AC 2 U17 WOMEN
Nikita Gotthardt-Mills Bromsgrove and Redditch 1 U17 WOMEN
Derek Hateley Nuneaton Harriers 1 SEN MEN
Tyler Johnson Birchfield Harriers 2 U17 MEN
Liana White Telford AC 1 U17 WOMEN
Vizamuje Ujaha Sale Harriers Manchester 1 SEN MEN
Andrew Jay Worcester AC 1 U20 MEN
Jonathan Knox Coventry Godiva Harriers 1 U20 MEN
Amber Hopkins Worcester AC 1 U17 WOMEN
Stefan Wilcockson Mansfield Harriers 1 SEN MEN
Jessica Lake Mansfield Harriers 1 U20 WOMEN
Maranga Mokaya Notts AC 1 SEN MEN
Luka Emanuel Birchfield Harriers 1 U20 WOMEN
Reuben Taylor-George Worcester AC 1 U17 MEN
Alex Powell Stratford Upon Avon AC 2 U20 MEN
lloyd Hudson-Smith Wolverhampton and Bilston 1 SEN MEN
Harry Paddock Worcester AC 1 U15 BOYS
George Foster City of Stoke AC 1 U17 MEN
Keira Valentine Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT) 2 U17 WOMEN
Aine McNamara Birchfield Harriers 1 U15 GIRLS
Tom Pritchard Cheltenham and County Harriers 1 U20 MEN
Megan Burge Rugby & Northampton AC 2 U17 WOMEN
Kieran Lee City of Stoke AC 1 SEN MEN
Mayah Charles Notts AC 1 SEN WOMEN
cameron caines Solihull & Small Heath Athletic Club 1 U17 MEN
Fritz Bayong Birchfield Harriers 2 U17 MEN
Louis Schofield Shrewsbury AC 1 U20 MEN
Sulaiman Ouiles Cheltenham and County Harriers 1 U17 MEN
Thierry Somers Birchfield Harriers 1 U20 MEN
Tamia Somers Birchfield Harriers 1 U15 GIRLS
Nicholas Walsh Sale Harriers Manchester 1 SEN MEN
Jabez Omini Tipton Harriers 1 U17 MEN
Nathan Petch Coventry Godiva Harriers 1 SEN MEN
Tobias Clayden City Of Plymouth AC 2 U20 MEN
Rimini Miloro Notts Athletics Club 1 SEN WOMEN
Oliver Cresswell Stratford Upon Avon AC 1 SEN MEN
Thomas Wilcock Northampton AC 1 U20 MEN
Ella` Burrows Bromsgrove and Redditch 1 U15 GIRLS
Joanne Willoughby Gloucester 2 SEN WOMEN
Kyle Corbin Birchfield Harriers 1 U20 MEN
Toby Moore Coventry Godiva Harriers 1 U17 MEN
Maya Stewart Worcester AC 3 U17 WOMEN
George Harrhy Hereford & County AC 1 U17 MEN
Kaliyah Morant-Hudson Burton AC 2 U17 WOMEN
Cameron Williams-Stein Leamington Cycling and Athletic Club 2 U20 MEN
Luca Michalowski Charnwood A C 2 U17 MEN
Zack Michalowski Charnwood A C 1 U17 MEN
Tre Thomas Charnwood A C 1 SEN MEN
Bethany Ostick Tamworth AC 1 U17 WOMEN
Mya-Rose Jackson Halesowen ACC 1 U15 GIRLS
Rebecca Johns City of Sheffield and Dearne AC 1 U20 WOMEN
Ryan Edwards Dudley and Stourbridge Harriers 1 U15 BOYS
Eva Tyler Hereford & County AC 1 U15 GIRLS
Jordan Kelly Birchfield Harriers 1 SEN MEN
Luke Ball Yate & District AC 1 U17 MEN
William Harman Bromsgrove and Redditch 1 SEN MEN
Alex Harman Worcester AC 1 U17 MEN
Aishat Hammed Birchfield Harriers 1 SEN WOMEN
Tamara Jackson Bristol and West AC 2 U15 GIRLS
Tia Jackson Bristol and West AC 1 U20 WOMEN
Harriet Cooper Charnwood A C 1 SEN WOMEN
Isabel Thomas-Male Royal Sutton Coldfield Athletics Club 1 U17 WOMEN
Regan Griffiths Birchfield Harriers 1 U15 BOYS
Rebecca Walker Shrewsbury AC 1 U20 WOMEN
Abbie Hall Rugby & Northampton AC 1 U17 WOMEN
Niamh Cox Tipton Harriers 1 U15 GIRLS
Dani Hales Telford AC 1 U20 WOMEN
Katie Brant Burton AC 1 U15 GIRLS
Jack Forrest Wolverhampton & Bilston 1 U17 MEN
Millie Parker Charnwood A C 1 U17 WOMEN
Freya Bruno Burton AC 1 U15 GIRLS
Joshua Saunders Charnwood A C 1 U20 MEN
lily smith Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT) 2 U15 GIRLS
Charlie Yates Amber Valley and Erewash Athletic Club 2 U17 WOMEN
Corey Nealon Coventry Godiva Harriers 1 U17 MEN
Rhiana Burrell Birchfield Harriers 3 U17 WOMEN
Kaili Woodward Stratford Upon Avon AC 2 U20 WOMEN
Isaac Bogle Leamington Athletics Academy 4 U17 MEN
David Mould Bromsgrove and Redditch 1 SEN MEN
Zoe Smith Newark AC 2 U15 GIRLS
Joseph Taylor Cannock & Stafford AC 1 U20 MEN
jack compton Dudley and Stourbridge Harriers 2 U17 MEN
Stewart Greenhalgh Bromsgrove and Redditch 1 U20 MEN
Samantha Griffiths Cheltenham and County Harriers 1 SEN WOMEN
Jake Watson Telford AC 1 SEN MEN
Tobie Watson Telford AC 1 U20 MEN
Phoebe Havard Yate & District AC 1 U15 GIRLS
Anthony Douglas City of Stoke AC 1 U20 MEN
Wiktoria Matysiak Tipton Harriers 1 U20 WOMEN
Kacper Matysiak Tipton harriers 1 U17 MEN
Nate Mills Charnwood A C 2 U17 MEN
Kihone Lei-morton Birchfield Harriers 2 U17 MEN
Rio Mitcham Birchfield Harriers 1 SEN MEN
Jane Horder Cheltenham and County Harriers 1 SEN WOMEN
Georgia Wharton Worcester AC 1 U15 GIRLS
Jordan Mitchell Sutton in Ashfield Harriers & AC 1 SEN MEN
Charlotte Ogden Harrow AC 1 SEN WOMEN
Faye Gourlay Stratford Upon Avon AC 1 U17 WOMEN
Rebecca Leach Birchfield Harriers 1 U15 GIRLS
Adam Brooks Yate & District AC 1 SEN MEN
Peter Shand Birchfield Harriers 1 SEN MEN
Paul Thomas Birchfield Harriers 1 U20 MEN
Isabelle Asante Tipton Harriers 1 U15 GIRLS
Grace Wright Tipton Harriers 1 U15 GIRLS
Caprice Miloro Sutton in Ashfield Harriers & AC 1 SEN WOMEN
Ava Thomas Northampton AC 1 U15 GIRLS
Rebecca Sheffield Burton AC 1 SEN WOMEN
Daniel Kosmaczewski Saffron Athletics Club 2 U20 MEN
Kyle Boden Birchfield Harriers 2 U20 MEN
callum findlay Rushcliffe AC 1 U17 MEN
Alfie Wood Cheltenham and County Harriers 2 U17 MEN
Julie Rogers Birchfield Harriers 1 SEN WOMEN
femi akinbobola Team Bath Athletic Club 2 U20 MEN
Benjamin Harrington Birchfield Harriers 1 U20 MEN
Gabriella Wilson Notts AC 1 U17 WOMEN
Zara Reilly City of Sheffield and Dearne AC 1 U17 WOMEN
Rio Maye Coventry Godiva Harriers 1 U17 MEN
Lottie Pinchess Notts AC 1 U17 WOMEN
Emily Sherriff Notts AC 1 U17 WOMEN
Michelle Yalekhue Notts AC 2 U17 WOMEN
Muslim Habib Birchfield Harriers 1 U20 MEN
Madeleine Whapples Solihull & Small Heath Athletic Club 1 U20 WOMEN
Izzy Thompson Birchfield Harriers 1 U15 GIRLS
Eva Cassidy Coventry Godiva Harriers 1 U15 GIRLS
Daniella Bleach Coventry Godiva Harriers 4 U15 GIRLS
Euan Jones Wreake & Soar Valley 1 U20 MEN
Miriam Allen Birchfield Harriers 3 U15 GIRLS
Solomon Allen Birchfield Harriers 1 U17 MEN
Jake Cover Team Bath Athletic Club 2 U20 MEN
Ashleigh Beaven Bromsgrove and Redditch 1 SEN WOMEN
Hannah Lownsbrough Bromsgrove and Redditch 1 U17 WOMEN
Charley O'neill Tamworth AC 1 U15 GIRLS
Christopher Turner Amber Valley and Erewash Athletic Club 1 U17 MEN
Milly Woodman-Booth Birchfield Harriers 2 U17 WOMEN
Amy Cook Tamworth AC 1 U17 WOMEN
Amelia Briggs-Goode Notts AC 1 U17 WOMEN
Alys Clarke Leamington Cycling and Athletic Club 1 U17 WOMEN
Sian Hubbard Tamworth AC 1 U17 WOMEN
Jordan Ricketts Birchfield Harriers 1 U20 MEN
Barney Corrall Charnwood A C 1 SEN MEN
Isla Crameri Tamworth AC 1 U17 WOMEN
Laura Hulme Shrewsbury AC 1 U17 WOMEN
Leah Ellis Hereford & County AC 1 U15 GIRLS
Arthur Tilt Rugby & Northampton AC 2 U15 BOYS
Erin Troop Solihull & Small Heath Athletic Club 3 U17 WOMEN
Hamish Thomas Northampton AC 2 U15 BOYS
Jack Wootton Birchfield Harriers 2 U15 BOYS
Brooke Burton Birchfield Harriers 1 U15 GIRLS
Charlie Husbands Bromsgrove and Redditch 1 U20 MEN
Paul Husbands Bromsgrove and Redditch 1 SEN MEN