MCAA 2nd Open 18/19 January 2020

Currently Showing All
Firstname Lastname Club Events Entered Age Group
Ben Lole Rugby & Northampton AC 2 U20 MEN
Jake Minshull Coventry Godiva Harriers 2 U17 MEN
Gurwinder Singh 1 U17 MEN
Milly Woodman-Booth Birchfield Harriers 1 U17 WOMEN
Scarlett Street Rugby & Northampton AC 2 U17 WOMEN
jessie donegan Birchfield Harriers 1 U20 WOMEN
Jamie Worman Cheltenham and County Harriers 2 SEN MEN
Joshua Bentley Worcester AC 1 U20 MEN
Daniel Falode Cambridge Harriers 1 U20 MEN
Kirtley Robbins Tipton Harriers 1 SEN MEN
Jonathon Bailey Cardiff AAC 1 SEN MEN
Lottie Bentley Worcester AC 2 U17 WOMEN
Amelia Tutt Northampton AC 2 U20 WOMEN
Aron Traves Burton AC 1 U20 MEN
Amy Cook Tamworth AC 1 U17 WOMEN
Cameron Bailey Ipswich Harriers 1 SEN MEN
Daniel Lamb St Helens Sutton AC 2 SEN MEN
Iyanu Adisa Birchfield Harriers 1 U17 WOMEN
Julian Reid Sale Harriers Manchester 1 SEN MEN
Santino Dummett Telford AC 1 SEN MEN
ISABELLA DAVIES Birchfield Harriers 3 U13 GIRLS
April Seaton Saffron Athletics Club 1 U17 WOMEN
Billy Buxton Cheltenham and County Harriers 3 U15 BOYS
Daniel Wilks Leamington Athletics Academy 2 U15 BOYS
Connie Tysall Rugby & Northampton AC 1 U15 GIRLS
Matthew Collins Brighton & Hove AC 2 U17 MEN
Zoe Smith Newark AC 2 U15 GIRLS
Kyle Ennis Rugby & Northampton AC 1 SEN MEN
Rebecca Littler Rugby and Northampton 1 U15 GIRLS
Sean Brown Webber Birchfield Harriers 1 U20 MEN
Charley O'Neill Tamworth AC 1 U15 GIRLS
Amelia Birkett Rugby & Northampton AC 1 U20 WOMEN
Madeleine Stokes Poole Runners 1 U15 GIRLS
Georgina Stokes Poole AC 1 U17 WOMEN
Bexley Turbard Cheltenham and County Harriers 1 U15 BOYS
Teigan Pedley Birchfield Harriers 1 U17 WOMEN
Alex Ward Worcester AC 1 U20 WOMEN
Ryan Gorman Notts AC 1 SEN MEN
James Colclough Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT) 1 SEN MEN
Stephen Terry-Short Cannock & Stafford AC 1 SEN MEN
Yasmin Carter Rugby & Northampton AC 1 SEN WOMEN
Emily Kovac Yate athletics 1 U15 GIRLS
Lili Church Carmarthen & District Harriers 1 U20 WOMEN
Jordan Spence Corby AC 1 SEN MEN
Lily Cunnison Birchfield Harriers 3 U13 GIRLS
Jacob Baker Rugby & Northampton AC 1 SEN MEN
Reuben Taylor-George Worcester AC 1 U17 MEN
Thomas Lee Norcop City of Stoke AC 1 U17 MEN
Abbie Pearce Birchfield Harriers 1 U17 WOMEN
Lucy Laight Rugby & Northampton AC 1 SEN WOMEN
Diejah Parnell Birchfield Harriers 1 U15 GIRLS
Caleb Downes Rugby & Northampton AC 1 SEN MEN
Joshua Robinson Gloucester AC 2 U17 MEN
Lucy Fitzpatrick Amber Valley and Erewash Athletic Club 1 U17 WOMEN
Katie Fitzpatrick Amber Valley and Erewash Athletic Club 1 U15 GIRLS
Sian Hubbard Tamworth AC 1 U17 WOMEN
Tegan Armstrong Banbury Harriers AC 1 U17 WOMEN
Tywana Kuluziza Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT) 1 U15 GIRLS
Rio Maye Coventry Godiva Harriers 1 U17 MEN
Jayden Bromfield Birchfield Harriers 1 U20 MEN
Lucy Wilkinson City Of Salisbury AC & RC 1 U17 WOMEN
Alex Powell Stratford Upon Avon AC 2 U20 MEN
Joanne Frost Bromsgrove and Redditch AC 2 SEN WOMEN
Makar Babenko Retford AC 1 U17 MEN
Venise Elliott Birchfield Harriers 1 U20 WOMEN
Caira Hamilton Birchfield Harriers 1 U15 GIRLS
Leo Knight Birchfield Harriers 4 U15 BOYS
Archie Hally Bristol and West AC 1 U15 BOYS
Thomas Wilcock Northampton AC 1 U20 MEN
Olivia Monk Rugby & Northampton AC 3 U13 GIRLS
Safar Sharifi Birchfield Harriers 1 U20 MEN
Christopher Mayes Northampton AC 1 U20 MEN
Mary Fasipe Enfield and Haringey A C 1 SEN WOMEN
Euan Jones Wreake and soar valley ac 1 U20 MEN
Kitan Eleyae Woodford Green and EL 1 SEN WOMEN
Georgia Wharton Worcester 1 U15 GIRLS
Jacob Vural Rugby and Northampton 3 U13 BOYS
Megan Palmer Northampton AC 1 U17 WOMEN
Samuel Palmer Northampton AC 2 U13 BOYS
Ella Bowell Bristol and West AC 2 U15 GIRLS
Sophia Bowell Bristol and West AC 2 U13 GIRLS
Alexander Farquharson Coventry Godiva Harriers 1 SEN MEN
Julien Gittens Leeds City Athletic Club 2 SEN MEN
harvey Rhooms Tipton Harriers 2 U15 BOYS
Nate Mills Charnwood A C 2 U17 MEN
Isaiah Ogoula Birchfield Harriers 1 U17 MEN
Charlie Fisher Telford AC 1 U20 MEN
Reece Beddows Telford AC 1 SEN MEN
Bethany Connolly Royal Sutton Coldfield Athletics Club 1 U15 GIRLS
eva carthy Birchfield Harriers 1 U17 WOMEN
Trisha Saxby Notts AC 1 U17 WOMEN
Anna Poole Coventry Godiva Harriers 2 U20 WOMEN
Solomon Allen Birchfield Harriers 1 U17 MEN
Joseph Gilkes Coventry Godiva Harriers 1 SEN MEN
Robbie Dale Rugby & Northampton AC 2 U13 BOYS
Finley Hay Birchfield Harriers 1 U17 MEN
Lewis Gurney Rugby & Northampton AC 1 U17 MEN
Nifemi OGUNBASE Birchfield Harriers 1 U17 WOMEN
Brandon Waltham Birchfield Harriers 2 SEN MEN
Leah Okorhi Birchfield Harriers 1 U20 WOMEN
Samuel WHITTAKER Rugby & Northampton AC 1 U20 MEN
nile nesbeth Wolverhampton & Bilston 1 U20 MEN
Cara Brown Cannock & Stafford AC 1 U20 WOMEN
Lucy Boyes Rugby & Northampton AC 3 U13 GIRLS
Laura Zialor Marshall Milton Keynes AC 1 SEN WOMEN
Paul Judson 1 SEN MEN
David Wilson Stratford Upon Avon AC 1 SEN MEN
Tanbir Ahmed Birchfield Harriers 1 U17 MEN
Zac Humphries Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT) 1 U15 BOYS
Ava Thomas Northampton AC 1 U15 GIRLS
Sofija Kostusevica Birchfield Harriers 1 U13 GIRLS
Denzell Owusu University of Birmingham AC and Cross Country Club 1 SEN MEN
Ella Darby Northampton AC 2 U13 GIRLS
Cameron McGregor Rugby and Northampton 1 U17 MEN
Myles Durrant-Sutherland Birchfield Harriers 1 SEN MEN
Adrian Francis Dudley and Stourbridge Harriers 2 SEN MEN
May Smith Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT) 2 U15 GIRLS
lily smith Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT) 2 U15 GIRLS
Louis Schofield Shrewsbury AC 2 U20 MEN
Alice Linaker City of York AC 2 SEN WOMEN
Luke Okosieme Cambridge Harriers 1 U20 MEN
Abigail Rickard Birchfield Harriers 3 U15 GIRLS
samuel griffin Birchfield Harriers 1 U17 MEN
Isabelle Asante Tipton Harriers 1 U15 GIRLS
Kyle Corbin Birchfield Harriers 1 U20 MEN
Awahmeshi Nde Muyamah Stoke AC 1 U13 GIRLS
Cayla Wynter Birchfield Harriers 1 U15 GIRLS
Shanara Hibbert Luton AC 1 SEN WOMEN
Ella Julin Gloucester AC 1 U17 WOMEN
Ella Watford Northampton AC 2 U20 WOMEN
Emma Jones Birchfield Harriers 2 U15 GIRLS
Callum Astley-Weah Birchfield Harriers 2 U20 MEN
Tyler Johnson Birchfield Harriers 2 U17 MEN
Craig Christian Rugby & Northampton AC 1 SEN MEN
Cian McCusker Birchfield Harriers 3 U13 BOYS
Olivia Njeunda Birchfield Harriers 1 U15 GIRLS
Tyrelte Porteous-Alexander Birchfield Harriers 1 U20 MEN
Abbie Hall Rugby & Northampton AC 1 U17 WOMEN
Penelope Jones Rugby & Northampton AC 2 U13 GIRLS
Ella` Burrows Bromsgrove and Redditch 1 U15 GIRLS
Sofia Sheckler Birchfield Harriers 1 U17 WOMEN
Lucy Lane Stratford Upon Avon AC 2 U15 GIRLS
Amardeep Sangha Tipton Harriers 1 SEN MEN
Omar Holness Birchfield Harriers 1 U20 MEN
Tamara Jackson Bristol and West AC 2 U15 GIRLS
Kyle Neal Gloucester AC 2 U17 MEN
Annalise Foxon-Day Daventry AAC 2 U15 GIRLS
Thomas Fallon Dudley and Stourbridge Harriers 1 U17 MEN
Jasmine Lovell Birchfield Harriers 1 U20 WOMEN
Isabel Mur Rugby & Northampton AC 4 U15 GIRLS
Dani Hales Telford AC 1 U20 WOMEN
Harry Paddock Worcester AC 1 U15 BOYS
Zara Reilly City of Sheffield and Dearne AC 1 U17 WOMEN
Arthur Reilly City of Sheffield and Dearne AC 4 U13 BOYS
Eve Greenway Birchfield Harriers 1 U20 WOMEN
David Naylor Crewe and Nantwich AC 2 U20 MEN
Sophia Martin Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U17 WOMEN
Alexia Martin Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U17 WOMEN
emma bakare Bristol and West AC 1 SEN WOMEN
Natalia Alipranti University of Birmingham 1 SEN WOMEN
sharlene walcott Birchfield Harriers 1 U20 WOMEN
Hannah Jones Windsor Slough Eton & Hounslow AC 2 SEN WOMEN
Kihone Lei-morton Birchfield Harriers 1 U17 MEN
Ri'meao Bennett Birchfield Harriers 1 U13 BOYS
Jonathan Ilori Blackheath & Bromley Harriers AC 1 SEN MEN
Mia Breeze Mia Breeze 1 U20 WOMEN
Luka Emanuel Birchfield Harriers 1 U20 WOMEN
Nathan Petch Coventry Godiva Harriers 1 SEN MEN
Derek Hateley Nuneaton Harriers 1 SEN MEN
Freya Liddington Birchfield Harriers 1 U17 WOMEN
Nubia Shayaam-smith Birchfield Harriers 1 U17 WOMEN
Shylah Mckenzie Birchfield Harriers 2 U15 GIRLS
Dominic Bradley Crewe and Nantwich AC 1 SEN MEN
Drew Bradley Crewe and Nantwich AC 2 U17 MEN
Stewart Greenhalgh Bromsgrove and Redditch 1 U20 MEN
Ryan Bains Wolverhampton & Bilston 1 U20 MEN
Isabel McIntosh Birchfield Harriers 2 U13 GIRLS
Richard Yates Leamington Athletics Academy 1 U20 MEN
John Stolberg Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT) 1 U20 MEN
Ela Kocacik Notts AC 1 U17 WOMEN
Muslim Habib Birchfield Harriers 1 U20 MEN
Imogen Laugharne Ambewr Valley and Erewash AC 2 U15 GIRLS
Jake Burkey Team Bath Athletic Club 2 SEN MEN
Fritz Bayong Birchfield Harriers 2 U17 MEN
Georgia Hewitt Birchfield Harriers 1 U15 GIRLS
Ryan Paynter Burton AC 1 U13 BOYS
Chanelle Blissett Birchfield Harriers 1 U13 GIRLS
Olivia Hopwood Birchfield Harriers 3 U17 WOMEN
Samuel McKenzie-Spence Birchfield Harriers 2 U15 BOYS
Tom Pritchard Cheltenham and County Harriers 1 U20 MEN
Finn Williams-Stein Leamington Cycling and Athletic Club 3 U13 BOYS
Cameron Williams-Stein Leamington Cycling and Athletic Club 1 U20 MEN
Regan Griffiths Birchfield Harriors 1 U15 BOYS
George Harrhy Hereford & County AC 2 U17 MEN
Daniella Bleach Coventry Godiva Harriers 4 U15 GIRLS
Eleanor Duncan Worcester AC 1 U20 WOMEN
Alex Spurway Leamington Athletics Academy 4 U17 WOMEN
Megan Burge Rugby & Northampton AC 2 U17 WOMEN
Rebecca Leach Birchfield Harriers 1 U15 GIRLS
john furber Royal Sutton Coldfield Athletics Club 1 U20 MEN
Eleni Francis Team Bath Athletic Club 3 U17 WOMEN
Aine McNamara Birchfield Harriers 1 U15 GIRLS
Lydia Cooke Birchfield Harriers 2 U17 WOMEN
Adishti Saravana Karuppiah Notts AC 3 U13 GIRLS
Sienna Slater Sleaford Striders AC 2 U13 GIRLS
LILIAN SMITH Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT) 1 U17 WOMEN
Kieran Lee City of Stoke AC 1 SEN MEN
Temi Fajemisin Oxford City AC 1 U20 WOMEN
Nell Desir Cardiff Archers 2 U13 GIRLS
Isabelle Fellows Chesterfield & District AC 2 U15 GIRLS
jack compton Dudley and Stourbridge Harriers 2 U17 MEN
Nasir ouiles Gloucester AC 2 U15 BOYS
Oliver Clamp Banbury Harriers 2 U17 MEN
Erika Sakka Northampton AC 2 U15 GIRLS
Ackeel Blake Tipton Harriers 1 SEN MEN
Tyrone Jacob Williams Birchfield Harriers 2 SEN MEN
Ella Bower Leamington Cycling and Athletic Club 1 U15 GIRLS
Jack Bower Leamington C and AC 1 U17 MEN
Daniel Brooks Yate & District AC 1 SEN MEN
Barney Corrall Charnwood A C 1 SEN MEN
Tavia Jamieson-Blunt Saffron Athletics Club 1 U15 GIRLS
Adam Brooks Yate & District AC 1 SEN MEN
Lily Bailey Bristol and West AC 2 U17 WOMEN
Daniel Marchant Yate 1 U15 BOYS
Luke Ball Yate & District AC 1 U17 MEN
Maya Stewart Worcester AC 3 U17 WOMEN
Christopher Turner Amber Valley and Erewash Athletic Club 1 U17 MEN
Anthony Douglas City of Stoke AC 1 U20 MEN
Grace Carter Birchfield Harriers 3 U13 GIRLS
Willa Gibb South Glos AC 1 U17 WOMEN
Eva Tyler Hereford & County AC 1 U15 GIRLS
michael bloor Darlington H & AC 1 SEN MEN
Sophie Davies Cardiff Archers 2 U15 GIRLS
Nikita Gotthardt-Mills Bromsgrove and Redditch 1 U17 WOMEN
Shaya vanHoudt Liverpool Harriers 2 SEN WOMEN
Amy Hughes Worcester AC 3 U17 WOMEN
La Taunya Samuels Tipton Harriers 1 U17 WOMEN
Matthew Griffin Bromsgrove and Redditch 2 U20 MEN
Grace Wright Tipton Harriers 1 U15 GIRLS
Ella Woods Birchfield harriers 3 U15 GIRLS
Phoebe Havard Yate & District AC 1 U15 GIRLS
Emma Nuttall Edinburgh AC 1 SEN WOMEN
Isabelle Haworth Rushcliffe AC 2 U15 GIRLS
Rebecca Johns City of Sheffield and Dearne AC 1 U20 WOMEN
Samuel Hall Solihull & Small Heath Athletic Club 1 U20 MEN
Peter Coote Stratford Upon Avon AC 2 SEN MEN
Niamh Cox Tipton Harriers 1 U15 GIRLS
Peter Ilo Midland Masters AC 1 SEN MEN
Erin troop Solihull & Small Heath Athletic Club 3 U17 WOMEN
Jamie Callaghan Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT) 2 U15 BOYS
Madeleine Crowe Dudley and Stourbridge Harriers 2 U17 WOMEN
Paul Husbands Bromsgrove and Redditch 1 SEN MEN
Charlie Husbands Bromsgrove and Redditch 1 U20 MEN
Matthew Grapes City Of Norwich AC 1 SEN MEN
Alfie Wood Cheltenham and County Harriers 1 U17 MEN
Faye Holmes Burton AC 1 U17 WOMEN
Molly Palmer Charnwood A C 1 U20 WOMEN
Josephine Williams Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT) 3 U15 GIRLS
Kale'a Martin Birchfield Harriers 1 U15 GIRLS
Jada Taylor Birchfield Harriers 1 U15 GIRLS
Charli Sampson Charnwood A C 2 U17 WOMEN
Hannah Lownsbrough Bromsgrove and Redditch 1 U17 WOMEN
Liana White Telford AC 1 U17 WOMEN
Laura Hulme Shrewsbury AC 1 U17 WOMEN
Amelia Briggs-Goode Notts AC 1 U17 WOMEN
Etty Sisson Charnwood A C 1 U17 WOMEN
Joshua Inpong-Pirard Shrewsbury AC 1 U17 MEN
Owen Sproston City of Stoke AC 4 U20 MEN
Amelia Kerry Birchfield Harriers 1 U17 WOMEN
callum findlay Rushcliffe AC 1 U17 MEN
Nikolaos TIRCHINECI Huntingdonshire AC 2 U17 MEN
Daisy Kaye Amber Valley and Erewash Athletic Club 2 U15 GIRLS
Izzy Thompson Birchfield Harriers 1 U15 GIRLS
Tia May Birchfield Harriers 2 U13 GIRLS
Charlie Yates Amber Valley and Erewash Athletic Club 2 U17 WOMEN
Max Millerchip Telford AC 1 U20 MEN