England U23 & U20 Championships & European Trials 2019

Currently Showing All
Firstname Lastname Club Events Entered Age Group
Isabel Wakefield Harrow AC 2 U20 Women
Hannah Kelly Bolton United Harriers & AC 1 U20 Women
Samuel Tutt Northampton AC 1 U20 Men
Daniel Murathodzic Cardiff Archers 1 U20 Men
Abigail Galpin Guernsey Athletics Club 2 U20 Women
Matthew Beatty Newham & Essex Beagles AC 1 U23 Men
Alice Baxendale Victoria Park City of Glasgow 1 U20 Women
Anna Burt Team Bath Athletic Club 2 U20 Women
Madeleine Johnson Wimborne AC 1 U20 Women
Luke Dorrell Aldershot Farnham & District 1 U23 Men
Hugo Wallace Marshall Milton Keynes 1 U20 Men
Blake Moore Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U23 Men
Ellie Baker Shaftesbury Barnet Harriers 1 U23 Women
Jude Bright-Davies Thames Valley Harriers 1 U23 Men
Andrew Costello Kilbarchan AAC 1 U23 Men
Adam Boyle Victoria Park City of Glasgow 1 U23 Men
Jodi Beynon Cardiff Archers 1 U23 Women
Joshua Ward Cannock & Stafford AC 1 U20 Men
Shaun Kerry Kingston upon Hull AC 2 U20 Men
Rebecca Sheffield Burton AC 1 U20 Women
Edward Sheffield Burton AC 1 U20 Men
Oliver Biddle Worcester AC 1 U23 Men
Carmen Neat Aberdeen AAC 1 U20 Women
Tom Dodd Birchfield Harriers 1 U23 Men
Kaie Chambers-Brown Birchfield Harriers 1 U23 Men
Will Perkin Chiltern Harriers AC 1 U23 Men
James Habergham Halifax Harriers & AC 1 U23 Men
Zach Harrop Sale Harriers Manchester 1 U23 Men
Erin Wallace Giffnock North AAC 1 U20 Women
Luke Farrant Stockport Harriers & AC 1 U20 Men
Claire McGarvey Shaftesbury Barnett Harriers 1 U20 Women
Abigail Jennings Aldershot Farnham and District 1 U20 Women
Mark Bostock Wakefield District H & AC 1 U23 Men
Geraint Saich Charnwood A C 1 U20 Men
Layla Bell Middlesbrough Athletic Club (Mandale) 1 U20 Women
Tom Hewson Andover AC 1 U20 Men
Sabrina Sinha Cambridge Harriers 1 U23 Women
Calum Henderson Edinburgh Athletic Club. 1 U20 Men
Alexandra Burns Edinburgh AC 1 U23 Women
Ben Morton Chichester Runners & AC 1 U20 Men
Emma Alderson Liverpool Harriers & AC 1 U20 Women
Esther Adikpe Coventry Godiva Harriers 1 U20 Women
Sol Sweeney Perth Strathtay Harriers 1 U23 Men
Steph Driscoll Liverpool Harriers & AC 1 U20 Women
Aidan Leeson Rugby & Northampton AC 1 U23 Men
Phoebe Fenwick Bracknell AC 1 U23 Women
Seamus Derbyshire City of Stoke AC 1 U20 Men
Ben Pattison Basingstoke & Mid Hants AC 1 U20 Men
Chris Snook Aldershot Farnham & District 1 U20 Men
Charlotte Kerr Rotherham Harriers and AC 1 U20 Women
Maisey Snaith Cambridge & Coleridge AC 1 U20 Women
Cari Hughes Swansea Harriers 1 U23 Women
Louisa Saunders Brighton Phoenix 2 U20 Women
Saskia Huxham Hallamshire Harriers Sheffield 1 U20 Women
Kristian Jones Cardiff Athletics 1 U23 Men
Jodie Smith Windsor Slough Eton & Hounslow AC 3 U20 Women
Conall McGinness Cambridge and Coleridge 1 U20 Men
Florence Beedie Derby Athletic Club 1 U20 Women
Jay Morse Cardiff Athletics 2 U20 Men
Joseph Morrison West Cheshire Athletic Club 1 U23 Men
neve grimes Charnwood AC 1 U20 Women
Rosie Johnson Liverpool Pembroke and Sefton 1 U23 Women
Bethany McAndrew Pitreavie AAC 1 U20 Women
Venus Morgan Kingston upon Hull AC 1 U20 Women
Jacob Fincham-Dukes Leeds AC 1 U23 Men
Dylan Baines Stevenage & North Herts AC 1 U20 Men
Ayoola Babalola Windsor Slough Eton & Hounslow AC 2 U20 Women
Che Richards Woodford Green 1 U23 Men
Jessica Lambert Crawley AC 1 U20 Women
Shannon Flockhart Cambridge & Coleridge AC 1 U20 Women
Oliver Dane City of Sheffield and Dearne AC 1 U23 Men
Jack Broadbent Basildon AC 1 U20 Men
Philippa Stone Middlesbrough Athletic Club (Mandale) 1 U23 Women
Harry Richardson Basingstoke & Mid Hants AC 1 U20 Men
Phoebe Law Kingston AC And Poly Harriers 1 U23 Women
Issie Tustin Cardiff Athletics 1 U20 Women
Ella Blakey Derby Athletic Club 1 U23 Women
Oliver Graham Shaftesbury Barnet Harriers 1 U20 Men
Rose Garrett London Heathside 1 U20 Men
Cameron MacRae Invicta East Kent AC 1 U20 Men
Dylan Thomson Pitreavie AAC 1 U20 Men
shandell taylor Havering AC 1 U23 Men
Alex Marsden Birchfield Harriers 1 U23 Men
Charlotte Paterson Kingston upon Hull AC 1 U23 Women
Amber Clare Basingstoke & Mid Hants AC 1 U20 Women
Benjamin Davies Bedford & County AC 1 U23 Men
Olivia Kimbowa Bolton United Harriers & AC 1 U20 Women
Taiwo Bariyat Eyiowuawi Bexley AC 1 U20 Women
NAOMI LANG Aberdeen AAC 1 U20 Women
Harry Handsaker Burton AC 1 U20 Men
Joey Croft Huntingdonshire AC 1 U20 Men
Oliver Joint Bracknell AC 1 U20 Men
Ash Colvin Wigan & District H & AC 1 U23 Women
Josh Pearson Bromsgrove and Redditch 1 U20 Men
Maximilian Buckley Thames Valley Harriers 1 U20 Men
Eavion Richardson Shaftesbury Barnet Harriers 1 U23 Women
Tommy Regan Massey Ferguson RC 1 U20 Men
Matthew Pagan Sale Harriers Manchester 1 U23 Men
Jason Dankyi City of Sheffield and Dearne AC 1 U23 Men
Eddie Hinchliffe Holmfirth Harriers AC 1 U23 Men
Samuel Clarke Cambridge and Coleridge 1 U20 Men
Cheyanne Evans-Gray Croydon Harriers 1 U23 Women
Amy Pye Cannock & Stafford AC 1 U20 Women
Callum Wilkinson Enfield and Haringey A C 1 U23 Men
Edson George Wilkinson Enfield and Haringey A C 1 U20 Men
Eleanor Bolton Ribble Valley Harriers 1 U23 Women
Billy Praim-singh Colchester Harriers AC 1 U23 Men
Lydia Sommers Basingstoke & Mid Hants AC 1 U23 Women
Edan Cole Brighton 1 U20 Men
Georgia Morrison Aberdeen AAC 1 U20 Women
Lauren Russell Bedford & County AC 1 U23 Women
Daniel Afolabi Sale Harriers Manchester 1 U20 Men
Brenton Foster 1 U23 Men
Charlotte Dannatt Camberley & District AC 1 U23 Women
Hannah Foster Shaftesbury Barnet Harriers 2 U20 Women
Alice Hopkins Oxford City AC 2 U23 Women
Molly SCOTT St Laurence OToole AC 1 U23 Women
Michael Dunn Clydesdale Harriers 1 U20 Men
Alasdair Kinloch Tonbridge AC 1 U23 Men
joe fuggle Blackheath & Bromley Harriers AC 1 U23 Men
Madeleine Silcock Banchory Stonehaven AC 1 U20 Women
cathy coleman Guildford & Godalming AC 1 U23 Women
Charlotte Buckley Thames Valley Harriers 1 U20 Women
Katie Lord Notts AC 1 U23 Women
Gemma Finch Basingstoke & Mid Hants AC 1 U23 Women
TAIA tunstall Watford Harriers 1 U20 Women
Fiona Hockey Blackpool Wyre & Fylde AC 1 U23 Women
Isaac Brown Basildon AC 1 U20 Men
Bethany Shaw St Albans AC 1 U20 Women
James McCrae Hallamshire Harriers Sheffield 1 U23 Men
Georgina Adam Loughborough Students AC 1 U20 Women
Mark Holliman North Ayrshire Athletics Club 2 U23 Men
Tia Jackson Bristol and West AC 3 U20 Women
Daniel Smith Coventry 1 U23 Men
Michael Fagbenle Bexley AC 1 U20 Men
Daniel Brooks Yate & District AC 1 U20 Men
Adam Brooks Yate & District AC 1 U23 Men
Stephen Mackenzie Pitreavie AAC 2 U20 Men
Emily Williams Kettering Town Harriers 2 U20 Women
Tyri Donovan Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U23 Men
Lachlan Cook University of Virginia 1 U23 Men
Josh Tyler Exeter Harriers 3 U20 Men
Elliot Breen Herts Phoenix AC 1 U20 Men
Regan Walker Sale Harriers Manchester 1 U20 Women
Rachel Crorken Wakefield District H & AC 1 U23 Women
Jill Cherrry Victoria Park Glasgow 1 U23 Women
Alisha Rees Edinburgh AC 1 U23 Women
Yasmin Liverpool Coventry Godiva Harriers 1 U23 Women
Phoebe Baggott Wolverhampton & Bilston 1 U20 Women
Matt Buckner Bracknell AC 1 U20 Men
Ralph Williams Shaftesbury Barnet Harriers 1 U20 Men
Alex Knibbs Amber Valley and Erewash Athletic Club 1 U23 Men
Max Perez-Diaz Kingston AC And Poly Harriers 1 U23 Men
Jake Norris Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U23 Men
Lewis Thorn Braintree & District AC 1 U23 Men
Rebecca Jeggo Colchester Harriers AC 2 U20 Women
Oreoluwa Adamson Herne Hill Harriers 1 U20 Women
Alessandro Schenini Giffnock North AAC 1 U20 Men
Eleanor Wilson Buxton AC 1 U20 Women
Jasmine Carey Blackpool Wyre & Fylde AC 1 U20 Women
Jake Burkey Team Bath Athletic Club 1 U20 Men
Naomi Ogbeta Trafford Athletic Club 1 U23 Women
Jessica Frazer Bristol and West AC 1 U20 Women
Joshua Zeller Bracknell AC 1 U20 Men
Grace Sullivan Ashford AC 1 U23 Women
Derrion Thompson Tipton Harriers 1 U23 Women
Emily Thomas Cardiff Archers 1 U20 Women
Joshua Schofield Blackheath & Bromley Harriers AC 1 U23 Men
Hannah Brier Swansea Harriers 2 U23 Women
Elizabeth Henshall Liverpool Harriers & AC 1 U20 Women
sagesse nguie Trafford Athletic Club 1 U20 Men
Emily Hack Herts Phoenix AC 1 U23 Women
brandon mingeli Cambridge Harriers 1 U20 Men
Kian Davis Preston Harriers 1 U20 Men
Chloe Sharp Central Park Athletics 1 U23 Women
Almaz Nerurkar Brighton Phoenix 1 U20 Women
Kristian Imroth Shaftesbury Barnet Harriers 1 U20 Men
Brendan ODonnell Lifford Strabane AC 1 U23 Men
Michael Miller Croydon Harriers 1 U20 Men
Emily Craig Edinburgh 1 U23 Women
Lakeisha Owusu-junior Herne Hill Harriers 1 U20 Women
Joseph Buckley Warrington A C 1 U20 Men
Jack Higgins Southampton Athletic Club 1 U20 Men
Dominic Ogbechie Highgate Harriers 2 U20 Men
Anastasia Davies Blackheath & Bromley Harriers AC 1 U23 Women
Amy Hunt Charnwood A C 2 U20 Women
Anton Bachorski Tonbridge AC 1 U20 Men
Callum crook City Of Portsmouth AC 1 U20 Men
Louisa Whittingham Macclesfield Harriers & AC 1 U23 Women
Jenny Pyatt Liverpool Pembroke & Sefton H AC 1 U23 Women
Jack Hocking Worcester AC 1 U23 Men
Frankie Johnson Bedford & County AC 1 U20 Men
Toni Ademuwagun Thames Valley Harriers 1 U20 Men
Laura Turley West Cheshire Athletic Club 1 U23 Women
Ben Higgins City of Sheffield and Dearne AC 1 U20 Men
Emily Thompson Banbury Harriers AC 2 U20 Women
Miles Weatherseed Tonbridge AC 1 U23 Men
Elise Thorner Wells City Harriers 1 U20 Women
Callum Davies Swansea Harriers 1 U23 Men
Natalie Hooper Sutton & District AC 1 U23 Women
Bailey Stickings Blackheath & Bromley Harriers AC 1 U23 Men
Joe Ferguson Leeds City Athletic Club 2 U20 Men
Sophie Elliss Croydon Harriers AC 1 U23 Women
Terry Fawden Highgate Harriers 1 U23 Men
Jordan Hall Tipton Harriers 1 U23 Women
George Hyde West Cheshire Athletic Club 1 U20 Men
James Beeks Basingstoke & Mid Hants AC 1 U23 Men
Charlotte Stamp City of York AC 1 U23 Women
Keely Hodgkinson Leigh Harriers & AC 1 U20 Women
Lewis Harknett Orion Harriers 1 U20 Men
Heather Cubbage City Of Portsmouth AC 2 U20 Women
Leonie Ashmeade Wakefield District H & AC 2 U20 Women
Jemma Ibbetson Leeds City Athletic Club 1 U23 Women
Raphael Bouju Bedford & County AC 1 U20 Men
Matthew Stonier Invicta East Kent AC 1 U20 Men
Jasmine Clark Middlesbrough Athletic Club (Mandale) 1 U20 Women
Bethany Moule Neath Harriers 1 U20 Women
Harry Taylor City Of Norwich AC 2 U20 Men
Funminiyi Olajide Thurrock Harriers 1 U20 Women
Megan Webber Torbay AAC 2 U20 Women
Laura Zialor Marshall Milton Keynes AC 1 U23 Women
Zachary Price Menai Track and Field 2 U20 Men
Mayi Hughes Havering AC 1 U20 Women
Callum Wilson South London Harriers 1 U23 Men
Cerys Thomas City Of Portsmouth AC 1 U20 Women
Owain Paul Edwards Cardiff Athletics 1 U20 Men
Melissa Bird Cheltenham and County Harriers 1 U23 Women
Oliver Dakin Chesterfield & District AC 1 U20 Men
Rebecca Gray Cornwall AC 1 U23 Women
Jade Spencer-Smith Harrow AC 1 U20 Women
Teresa Iannetelli Swindon Harriers 1 U23 Women
Natasha Purchas Crawley AC 1 U20 Women
Rebecca Johns City of Sheffield and Dearne AC 1 U20 Women
Peter Cassidy Guildford & Godalming AC 1 U23 Men
Andrew Robinson Woodford Green AC with Essex Ladies 2 U20 Men
Ben Hawkes Leamington Cycling and Athletic Club 1 U20 Men
Rebecca Bullock Basingstoke & Mid Hants AC 1 U20 Women
Hannah Cameron Edinburgh AC 1 U23 Women
Shannon Craig Nottingham AC 1 U23 Women
Sam Dean Sale Harriers Manchester 1 U23 Men
James Kelly Finn Valley AC 1 U20 Men
Amy Rolfe City of York AC 1 U20 Women
Caitlin Emerson Sale Harriers Manchester 1 U20 Women
Shaun Smith Aldershot Farnham & District 1 U23 Men
Ashleigh Clarke Croydon Harriers 1 U23 Women
Ellie Wallace North Somerset AC 1 U23 Women
Charlie Livingston Jersey Spartans 1 U20 Men
Jamie Webster Bedford & County AC 1 U20 Men
Kaili Woodward Stratford Upon Avon AC 1 U20 Women
Anna Purchase Notts AC 1 U23 Women
Jasmine Jolly Birchfield Harriers 2 U20 Women
Maximilian Heavens Invicta East Kent 1 U23 Men
Anna Clark Woodford Green AC with Essex Ladies 1 U23 Women
Lily Hulland Trafford Athletic Club 1 U20 Women
Ryan Webb Birchfield Harriers 1 U23 Men
Lucy Hadaway City of York AC 2 U20 Women
Daniel Mckerlich Cardiff Athletics 1 U20 Men
Amy Herrington Wseh 1 U23 Women
Reuben Nairne Giffnock North 1 U20 Men
Jack Meijer Marshall Milton Keynes AC 1 U20 Men
Evan Blackman Corby AC 2 U20 Men
Louise Evans Blackheath & Bromley Harriers AC 1 U20 Women
Shannon Dawes Banbury Harriers AC 1 U20 Women
Rhodri Williams Swansea Harriers 1 U23 Men
Ellie Farrow City Of Portsmouth AC 1 U20 Women
Ahmed Abdulle Darren Southcott 1 U23 Men
Zoe Price Liverpool Harriers & AC 1 U20 Women
Emily Quinn Braintree & District AC 1 U20 Women
Sam Costley Southampton Athletic Club 1 U23 Men
Luke van Oudtshoorn Aldershot Farnham & District 1 U20 Men
Phoebe Barker Tonbridge AC 2 U23 Women
Abby Ward Wakefield District H & AC 1 U23 Women
Shea Holloway Harrow AC 1 U23 Men
Shona Ross Kilbarchan AAC 1 U23 Women
Katie Hopkins Woking AC 1 U20 Women
Tom Gale Team Bath Athletic Club 1 U23 Men
Laura Armorgie Herts Phoenix AC 1 U23 Women
David Mullarkey Manx Harriers 1 U20 Men
Thomas Walley Wrexham AC 2 U23 Men
Morgan Lake Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U23 Women
Oliver Dustin Border Harriers & AC 2 U20 Men
Leah Harris Worthing & District Harriers 1 U23 Women
Nicola Bell Walton AC 1 U20 Women
Laura Mullin Charnwood A C 1 U23 Women
Peter Keefe Stevenage & North Herts AC 1 U23 Men
Conor Smith Swansea Harriers 1 U23 Men
Jack Dee-Ingham Preston Harriers 1 U20 Men
Holly Page Dartford Harriers AC 1 U20 Women
Grace VansAgnew Crawley AC 1 U20 Women
Zanson Plummer Shaftesbury Barnet Harriers 1 U23 Men
Alex Richer Horsham Blue Star Harriers 1 U20 Women
Lee Thompson City of Sheffield and Dearne AC 1 U23 Men
Emily Coope Amber Valley and Erewash Athletic Club 2 U23 Women
Alexander Birkett Kendal Amateur Athletic Club 1 U23 Men
Alexa Eichelmann Shaftesbury Barnet Harriers 1 U23 Women
Sophie Tarver Wirral AC 1 U23 Women
Edward Jeans Preston Harriers 1 U23 Men
Lily Beckford Shaftesbury Barnet Harriers 1 U23 Women
Katie Head Newham & Essex Beagles AC 1 U23 Women
Maisie Grice Aldershot Farnham & District 1 U20 Women
Evie Grice Harrow AC 2 U23 Women
Ffion Mair Roberts Colwyn Bay AC 1 U20 Women
Hannah Macaulay Blackheath & Bromley Harriers AC 1 U20 Women
Ffion Palmer Cardiff Athletics 1 U20 Women
Jody Smith Charnwood A C 2 U20 Men
Josh Woods Dacorum & Tring AC 1 U20 Men
Joshua Pearson Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U20 Men
Oliver Newman Cambridge & Coleridge AC 1 U20 Men
Joshua Snook Yate & District AC 1 U23 Men
Ashley Buckman Ashford AC 1 U23 Men
Eoin Sheridan Liverpool Harriers & AC 1 U23 Men
Dan Howells Aldershot Farnham & District 1 U20 Men
Jane Davidson Aberdeen AAC 1 U20 Women
Romell Glave Croydon Harriers 1 U23 Men
Hannah Tapley Cardiff AC 1 U23 Women
Scarlett Herold Abingdon AC 1 U20 Women
Lauren Farley Blackheath & Bromley Harriers AC 1 U20 Women
Ella Newton Herne Hill Harriers 1 U20 Women
Dennis Jefia Newham & Essex Beagles AC 2 U20 Men
Sam Illsley Worthing & District Harriers 1 U20 Men
Libby Taylor Stevenage & North Herts AC 1 U20 Women
Sheriffah Arewa Thames Valley Harriers 1 U23 Women
Dan Joyce Tynedale Harriers 1 U20 Men
Olivia Allbut Jersey Spartan AC 1 U20 Women
Amelia Reynolds Cardiff Athletics 1 U23 Women
Ben Spratling City Of Norwich AC 1 U23 Men
Trinity Powell Manchester Harriers & AC 1 U20 Women
Elyse Leech Torbay AAC 2 U20 Women
Jessie Brown Amber Valley and Erewash Athletic Club 1 U20 Women
Tomos Slade Swansea Harriers 1 U20 Men
Joshua Wise Southampton Athletic Club 2 U20 Men
Emma Dakin Rotherham Harriers and AC 2 U23 Women
Padraig Hore DMP 1 U20 Men
Kaliyah Young Dartford Harriers AC 1 U20 Women
Eloise Locke Blackheath & Bromley Harriers AC 1 U20 Women
Louise Robinson Birchfield Harriers 1 U20 Women
Hannah Moat Scunthorpe & District AC 1 U20 Women
Nathan Thomas Shaftesbury Barnet Harriers 1 U23 Men
Jade Oni Blackheath & Bromley Harriers AC 1 U20 Women
Tiffany Cox Abingdon AC 1 U23 Women
William Thorley Bromsgrove and Redditch 1 U20 Men
Joe Martin City of York AC 1 U23 Men
Andrew Peck Victoria Park City of Glasgow 1 U23 Men
Madeleine Smith Bournemouth AC 1 U23 Women
Nathan Gardner Stevenage & North Herts AC 1 U23 Men
Keano Paris-Samuel Thames Valley Harriers 2 U23 Men
Thomas Wilcock Northampton AC 1 U20 Men
Kaya Walker City of Sheffield and Dearne AC 1 U20 Men
Jasmine Lovell Birchfield Harriers 1 U20 Women
Alice Barnsdale Kingston upon Hull AC 1 U23 Women
Brandon Murray Blackheath & Bromley Harriers AC 1 U23 Men
Kane Elliott Falkirk Victoria Harriers 1 U20 Men
Carys Jones Swansea Harriers 1 U23 Women
Jazz Sears Shaftesbury Barnet Harriers 1 U20 Women
Kirsty Walker Reading AC 1 U23 Women
Karl Johnson Newham & Essex Beagles AC 1 U20 Men
Andrew McFarlane Ross County AC 2 U20 Men
Ben Claridge Abingdon AC 1 U23 Men
Alfie Manthorpe City of Sheffield and Dearne AC 1 U23 Men
Emma Ryder Tavistock AC 1 U23 Women
Lucy Elcock Telford AC 2 U20 Women
Molly Canham Exeter Harriers 2 U20 Women
Harry Whyley Notts AC 1 U20 Men
Sarah Malone Edinburgh Athletic Club. 2 U23 Women
Izzy Bryant Southampton Athletic Club 2 U23 Women
Oliver Cresswell Stratford Upon Avon AC 1 U20 Men
Oliver Carvell Telford AC 1 U20 Men
Megan Larkins Colchester Harriers AC 1 U23 Women
Bethan Rees Cannock & Stafford AC 1 U23 Women
Charlotte West Reading AC 1 U20 Women
Khalil Bruney Enfield and Haringey AC 1 U23 Men
Jessica Swannack Preston Harriers 1 U23 Women
Niamh Fogarty Raheny Shamrocks 1 U23 Women
Luke Bowen Kendal Amateur Athletic Club 1 U20 Men
Alexandra Brown Herne Hill Harriers 1 U20 Women
Archie Rainbow Nene Valley Harriers 1 U20 Men
Jodie Judd Chelmsford AC 3 U23 Women
Charlie Myers Middlesbrough Athletic Club (Mandale) 1 U23 Men
Adam Fogg Coventry Godiva Harriers 1 U23 Men
Katrina Simpson Halesowen ACC 1 U20 Women
Georgia Rothwell City of York AC 1 U20 Women
Bethan Morley Ilkley Harriers 1 U20 Women
Ruka Shonibare Sale Harriers Manchester 2 U20 Women
Chloe Burrows Bournemouth AC 1 U23 Women
Daniel Brookling Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U20 Men
Alex Botterill City of York AC 1 U20 Men
Richard Dangerfield Cardiff Athletics 1 U23 Men
Alex Spratley-Kemp Reading AC 1 U20 Men
Megan Bailey Harrow AC 1 U23 Women
Bryony Gunn Birchfield Harriers 1 U23 Women
Hannah Roberts Bracknell AC 1 U20 Women
Joshua Hawkins Brighton & Hove AC 1 U20 Men
Jem O'Flaherty London Heathside 1 U20 Men
Kirsty Finlay Notts AC 1 U20 Women
Rebecca Roots Torbay AAC 1 U23 Women
Lucy Erin Hunter Darlington H & AC 1 U20 Women
Adam Rowlands Harrow AC 1 U20 Men
Alex Colton Leeds City Athletic Club 1 U20 Men
Alex Parkinson Kingston AC And Poly Harriers 1 U23 Men
Tamsin McGraw Amber Valley and Erewash Athletic Club 1 U23 Women
Kathryn Woodcock Radley Athletic Club 1 U23 Women
Samantha Harris City Of Plymouth AC 2 U20 Women
Jack Houghton Swansea harriers 1 U20 Men
David Stone Shaftesbury Barnet Harriers 1 U20 Men
Glen Quayle Shaftesbury Barnet Harriers 1 U20 Men
Alexandra Millard Invicta East Kent AC 1 U20 Women
Eloise Harvey Dartford Harriers AC 2 U20 Women
Steffan Dylan Jones Swansea Harriers 1 U20 Men
Chloe Dooley Vale Royal AC 1 U23 Women
Owain Lloyd-Hughes Neath Harriers 2 U20 Men
Bernice Coulson Wigan & District H & AC 1 U23 Women
Molly Palmer Charnwood A C 1 U20 Women
Hannah Barnden Derby Athletic Club 1 U20 Women
Mair Edwards Basingstoke & Mid Hants AC 2 U23 Women
Christopher Lamb Wigan & District H & AC 1 U20 Men
Tobi Ogunkanmi Watford Harriers 1 U20 Men
Georgia Hayes Reading AC 1 U20 Women
Rachel Longstaff Cheltenham and County Harriers 1 U23 Women
Samuel Challis Windsor Slough Eton & Hounslow AC 2 U23 Men
Ellie Cleveland WSEH 1 U20 Women
Aidan Quinn University of New Mexico 1 U20 Men
Lucy Jane Matthews Southampton Athletic Club 1 U20 Women
Cameron Chalmers Guernsey AC 1 U23 Men
Alastair Chalmers Guernsey AC 1 U20 Men
Meg McHugh Trafford Athletic Club 1 U20 Women
Tess McHugh Sale Harriers Manchester 1 U20 Women
Joe Harris Manx Harriers 1 U23 Men
Josh Allen Middlesbrough Athletic Club (Mandale) 1 U20 Men
Katy-Ann McDonald Blackheath & Bromley Harriers AC 1 U20 Women
Darragh Gaffney North Westmeath AC 1 U23 Men
Archie Richardson Lincoln Wellington Athletic Club 1 U20 Men
Ellen McCartney Woodford Green AC with Essex Ladies 1 U23 Women
Amy Haslam Sale Harriers Manchester 1 U20 Women
Grace Gentry The HAWCS 1 U20 Women
Jacob Clark Notts AC 1 U20 Men
Jessica Robinson Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U23 Women
Harriet Cooper Charnwood A C 1 U23 Women
Lois Warden Blackheath & Bromley Harriers AC 1 U20 Women
Amy Carter Middlesbrough Athletic Club (Mandale) 1 U20 Women
Will Seed Cleethorpes AC 1 U23 Men
Daniel-James Thomas Eastbourne Rovers AC 1 U20 Men
Luc Henry Legon Bexley AC 1 U23 Men
Emily McNicol Law and District AAC 1 U23 Women
George Vaughan Woodford Green AC with Essex Ladies 1 U23 Men
Harry Flanagan Southport Waterloo AC 1 U23 Men
Yvette Westwood Yate & District AC 2 U23 Women
Olivia vareille Falkirk Victoria Harriers 1 U20 Women
Oliver Barbaresi Thames Valley Harriers 1 U20 Men
Harry Hughes Newham & Essex Beagles AC 1 U23 Men
Abby Roberts City of Sheffield and Dearne AC 1 U23 Women
Matt MacFarlane Inverness Harriers 1 U20 Men
Scott Hannaway Greenock Glenpark Harriers 1 U20 Men
Stephanie Moss Sale Harriers Manchester 2 U20 Women
Ben Hawkes Worthing & District Harriers 1 U20 Men
James Tomlinson Pembrokeshire Harriers 1 U20 Men
Lara Hansen Herts Phoenix AC 1 U20 Women
Joel Khan Worcester AC 1 U23 Men
Sean Szalek Perth Track and Feild 2 U20 Men
Selina Henderson Shaftesbury Barnet Harriers 1 U23 Women
Leah Hillman Pendle Athletic Club 1 U23 Women
Sarah Calvert Sarah Calvert 2 U20 Women
Lucy Robinson Wakefield Harriers 1 U23 Women
Beatrix Wraith The HAWCS 1 U20 Women
Philippa Davenall Colchester Harriers AC 1 U23 Women
Bekah Walton Blackheath & Bromley Harriers AC 1 U23 Women
Jasmine Routledge Charnwood A C 1 U20 Women
Lauren Aldridge Stevenage & North Herts AC 1 U23 Women
Tara Simpson-sullivan Wigan & District H & AC 1 U20 Women
Stewart Greenhalgh Bromsgrove and Redditch 1 U20 Men
Kimani Smart S Factor Academy 1 U23 Men
Grace Brock Cornwall AC 1 U20 Women
Jacqueline Gyamfi Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U20 Women
Aimee Pratt Sale Harriers Manchester 1 U23 Women
Ellie O'Hara Edinburgh Athletic Club 2 U20 Women
Poppy Bean Notts AC 1 U20 Women
Charlotte Williams Blackburn Harriers & AC 2 U20 Women
Patrick Swan Cornwall AC 2 U23 Men
Sophie Ashurst Sale Harriers Manchester 1 U20 Women
Molly Walsh Blackheath & Bromley Harriers AC 1 U20 Women
Alex Hampson Nene Valley Harriers 1 U23 Men
Livvy Connor Lewes AC 1 U23 Women
Joanna Lawler-Rhodes Bingley Harriers 1 U23 Women
Lewis McGuire Shaftesbury barnet harriers 1 U23 Men
Chloe Jones Gloucester AC 1 U23 Women
Ben McGuire Shaftesbury Barnett Harriers 1 U23 Men
Aidan Brady Livingston & District AAC 1 U20 Men
Jacques Maurice Harrogate Harriers & AC 1 U20 Men
Alicia Regis Enfield and Haringey A C 1 U20 Women
Jessica Sheppard Stratford Upon Avon AC 1 U20 Women
Imogen Sheppard Stratford Upon Avon AC 1 U20 Women
Eve Wright Braintree & District AC 1 U20 Women
Taran Brissett Birchfield Harriers 1 U20 Men
Reuben Vaughan Croydon Harriers 1 U20 Men
Rory Domville Reading AC 1 U23 Men
Charlie Brisley Invicta East Kent AC 1 U20 Men
George Beardmore Worcester AC 1 U20 Men
Curtis Wood Cambridge & Coleridge AC 1 U23 Men
Millie Solway City Of Norwich AC 1 U20 Women
Ethan Hussey Leeds City Athletic Club 1 U20 Men
Daniel Hopper Dacorum & Tring AC 1 U20 Men
Dylan Da Costa Croydon Harriers 1 U20 Men
George Davies City of York AC 1 U23 Men
Natasha Smith Birchfield Harriers 1 U23 Women
Oliver Lill Basildon AC 1 U20 Men
Charlie Dobson Colchester Harriers AC 1 U23 Men
Thomas Keen Cambridge & Coleridge AC 1 U20 Men
Laura Wilkinson Lincoln Wellington AC 1 U23 Women
Samuel Aris Daventry AAC 1 U20 Men
Ben Lee Vale Royal AC 1 U20 Men
Erin Breen Herts Phoenix AC 1 U23 Women
Jack Lambert Kidderminster and Stourport 1 U20 Men
Katie Lambert Kidderminster and Stourport 1 U23 Women
Samuel Woodley Herts Phoenix AC 1 U23 Men
Ashleigh West Medway and Maidstone AC 1 U20 Women
Billy Doyle Pitreavie AAC 1 U20 Men
Jake Watson Telford AC 1 U20 Men
Jack Sumners Stratford Upon Avon AC 2 U20 Men
George Turner Crawley AC 1 U23 Men
Daniel Nixon Middlesbrough Mandale 1 U23 Men
Oliver Prior Ashford AC 1 U20 Men
Joshua Douglas Southampton athletics club 1 U20 Men
Ethan Walsh Shaftesbury Barnet Harriers 1 U23 Men
Niall Carney Shaftesbury Barnet Harriers 1 U23 Men
Max Burgin Halifax Harriers & AC 1 U20 Men
Amber Anning Brighton & Hove AC 2 U20 Women
Marcey Winter Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U20 Women
Jack Ennis Croydon Harriers 1 U20 Men
Owen Southern Liverpool Pembroke & Sefton H AC 1 U20 Men
Joseph Gilkes Coventry Godiva Harriers 1 U23 Men
Lewis Byng Stratford Upon Avon AC 2 U20 Men
Sophie Hodgson Notts AC 1 U20 Women
Tom Ainsworth Tamworth AC 1 U23 Men
Oliver Hewitt Newbury AC 1 U23 Men
Bayley Campbell Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U20 Men
Amber Owens Newark AC 1 U23 Women
Grant Szalek UWA 1 U23 Men
Alex O'Callaghan Brown Blackheath & Bromley Harriers AC 1 U20 Men
Joel LeonBenitez Notts AC/Virginia Tech 1 U23 Men
Felicia Miloro Sutton in Ashfield Harriers & AC 1 U20 Women
Tara Bage Brighton Phoenix 2 U23 Women
Sam Brereton Newquay & Par AC 1 U20 Men
Candy Lockett Birchfield Harriers 1 U23 Women
Kevin Metzger Sale Harriers Manchester 1 U23 Men
Gaia Osborne City Of Portsmouth AC 1 U20 Women
Jazmine Moss Gateshead Harriers & AC 1 U20 Women
Natasha Harrison Stockport Harriers & AC 1 U20 Women
Lia Radus Shaftesbury Barnet Harriers 1 U20 Women
Emma Hamplett Birchfield Harriers 1 U23 Women
Isabelle Boffey Enfield and Haringey A C 1 U20 Women
Eve Hodson Coventry Godiva Harriers 1 U23 Women
Isaac Wood Derby Athletic Club 1 U23 Men
Luke Okosieme Cambridge Harriers 1 U20 Men
Joe Bacon Bournemouth AC 1 U20 Men
Hannah Blood Sale Harriers Manchester 1 U20 Women
Josie Oliarnyk Halesowen ACC 1 U20 Women