England Athletics Under 23 & Under 20 Championships & World Trials 2018

Currently Showing All
Firstname Lastname Club Events Entered Age Group
Elsa Palmer Dorking & Mole Valley AC 1 U20 Women
Robinson Okumu Dorchester 1 U20 Men
Jenna Blundell Team Bath Athletic Club 1 U20 Women
Tom Metcalfe University of Sheffield Union of Students 2 U23 Men
Georgia Hollis-Lawrence City of Sheffield and Dearne AC 1 U20 Women
Edan Cole Brighton & Hove AC 1 U20 Men
Montel Nevers Notts AC 1 U23 Men
Nicole Walsh Galway City Harriers 1 U23 Women
George Armstrong Newham & Essex Beagles AC 1 U23 Men
Alex Clarkin Donore Harriers 1 U20 Men
Rachel Longstaff Cheltenham and County Harriers 1 U23 Women
Vittoria Giordani US Quercia Rovereto 1 U20 Women
Chyna Russell Belgrave Harriers 1 U20 Women
Izzy Dye Thames Valley Harriers 1 U23 Women
Aoife Lynch Donore Harriers 1 U20 Women
Sebastian Anthony West Suffolk AC 1 U23 Men
Chinua Ebereonwu Cardiff Archers 1 U20 Men
Jacqueline Benson Ashford AC 1 U20 Women
Lewis Mills Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U20 Men
Ben Sutton Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U20 Men
Declan Gall Dundee Hawkhill Harriers 1 U20 Men
brandon mingeli Cambridge Harriers 2 U20 Men
MAtt Bray Bedford & County Athletic Club 1 U23 Men
Gaia Osborne City Of Portsmouth Athletic Club 2 U20 Women
james gormley City of Sheffield AC 1 U23 Men
Archie DAVIS Brighton Phoenix 1 U23 Men
Georgina Rogers Birchfield Harriers 1 U23 Women
Jamie Williamson Springburn Harriers 1 U23 Men
Tade Ojora Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U20 Men
Niamh Bridson-Hubbard Blackheath & Bromley Harriers 1 U23 Women
Daniel Lawton Trafford 1 U23 Men
Gareth Crawford Lifford strabane 1 U20 Men
Daniel Ryan Herne Hill Harriers 4 U20 Men
Michael Miller Herne Hill Harriers 1 U20 Men
cathy coleman Guildford & Godalming AC 1 U23 Women
Jenny Pyatt Liverpool Pembroke & Sefton H AC 1 U23 Women
Daniel Fleming City of York AC 1 U23 Men
Shevhone Lumsden Enfield and Haringey A C 2 U20 Men
Tyrese Johnnson-Fisher Croydon Harriers 1 U20 Men
enzo madden sale harriers 1 U23 Men
Lakeisha Owusu-junior Herne Hill Harriers 1 U20 Women
Katie Hughes Cornwall AC 1 U20 Women
Remi Jessop Dacorum & Tring AC 1 U20 Women
Isabel Wakefield Harrow AC 2 U20 Women
Max Williams Cambridge and Coleridge 1 U20 Men
Imani Lansiquot Sutton and District AC 2 U23 Women
Hannah Williams Herts Phoenix 1 U23 Women
Ryan Gorman Notts AC 1 U23 Men
Eavion Richardson Shaftesbury Barnet Harriers 1 U23 Women
Emily Ruane Herts Phoenix 1 U23 Women
Alex Marshall Medway and Maidstone AC 1 U20 Men
Annie Testar Stroud & District AC 1 U20 Women
Morgan Lake Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U23 Women
Iori Moore Cardiff AAC 1 U23 Men
Simon Coppard Tonbridge AC 1 U20 Men
Emmanuel Thomas Croydon Harriers 1 U20 Men
Will Ritchie-Moulin Birchfield Harriers 1 U23 Men
Tor Bennett-Williams Tor Bennett Williams 1 U23 Men
Alice Barnsdale Lincoln Wellington Athletic Club 2 U20 Women
Liam Reveley Blaydon Harriers & AC 1 U23 Men
Fraser Wright Gateshead Harriers & AC 2 U23 Men
Chris Law Holmfirth Harriers AC 1 U23 Men
Joseph Gilkes Coventry Godiva Harriers 1 U20 Men
Charlotte Crook Preston Harriers 1 U20 Women
Oliver Freer Leicester Coritanian AC 1 U23 Men
Jack Lawrence Birchfield Harriers 1 U23 Men
Victoria Oshunremi Basildon AC 1 U23 Women
Alexander Ingham Biggleswade AC 1 U23 Men
Adam Jones Southampton Athletics club 1 U23 Men
Lia Stephenson Thames Valley Harriers 1 U23 Women
Harry Tullett Chelmsford AC 1 U20 Men
Naomi Ogbeta Trafford Athletic Club 1 U23 Women
James Whiteaker Blackheath and Bromley AC 1 U23 Men
Cara Clarke Worcester AC 1 U20 Women
Jay Ferns Trafford AC 1 U23 Men
Jake Smith Cardiff AAC 1 U23 Men
Rhys Turner Crawley AC 2 U20 Men
Robert Bough Edinburgh Athletic Club. 1 U23 Men
Dolita Awala-Shaw Newham and Essex Beagles 1 U20 Women
Samuel Knee-Robinson Bedford & County AC 1 U23 Men
Patrick Sylla Bournemouth AC 1 U23 Men
Micah Francis-Dwyer Croydon Harriers 2 U20 Men
Dennis Jefia Newham & Essex Beagles AC 1 U20 Men
Elspeth Jamieson City Of Norwich AC 1 U23 Women
Modupe Shokunbi Blackheath & Bromley Harriers 1 U23 Women
Joel Harvey Bournemouth Athletic Club 1 U23 Men
Kevin Hodgson Bournemouth Athletic Club 1 U23 Men
Callum O’Neill Newbury AC 1 U23 Men
Joy Ogunleye Colchester Harriers AC 1 U20 Women
Thomas Butler Shaftesbury Barnet Harriers 1 U23 Men
Megan Davies Sale Harriers Manchester 1 U23 Women
Shamar Thomas-Campbell Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U23 Men
Esther Adikpe Coventry Godiva Harriers 1 U20 Women
Amy Jaramazovic Southampton Athletic Club 1 U23 Women
Benjamin Murphy Tonbridge AC 1 U23 Men
Zachary Stapleton Northampton (Rugby & Northampton Athletic Club) 2 U23 Men
Amelia Quirk Bracknell AC 2 U20 Women
Molly Newton-OBrien City of York AC 1 U20 Women
Rebecca Keating Shaftesbury Barnet Harriers 1 U23 Women
Chloe Esegbona Trafford Athletic Club 2 U23 Women
Harry Baker Horsham Blue Star Harriers 1 U20 Men
Matthew Knight Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U20 Men
Cillin Greene Galway City Harriers 2 U23 Men
Alice Hannan Harrow A.C. 1 U23 Women
Andrew McFarlane Ross County AC 2 U20 Men
Daniel McFarlane Ross County AC 1 U23 Men
Kade Thomas VP city of Glasgow 1 U23 Men
Immanuela Aliu Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 2 U20 Women
Mary Takwoingi Solihull & Small Heath Athletic Club 1 U20 Women
Grace Sullivan Ashford Athletic Club 1 U20 Women
Caitlin Oreilly Colchester Harriers AC 1 U20 Women
Yasmin Austridge Blackheath & Bromley Harriers 1 U20 Women
Annie Lewis Yate & District AC 1 U20 Women
Harry Coppell Wigan harriers 1 U23 Men
Ciaran Lewis Cardiff 1 U23 Men
Darcey Kuypers Medway & Maidstone AC 1 U23 Women
Abby Ward Wakefield District H & AC 1 U20 Women
Cyane Robinson Rotherham Harriers and AC 1 U20 Women
Sam Stevens Leicester Coritanian AC 1 U23 Men
Alfie Scopes Tonbridge AC 2 U20 Men
Julia Paternain Cambridge & Coleridge AC 1 U20 Women
Emmanuel Odubanjo Sale Harriers Manchester 1 U20 Men
Michael Parry Colwyn Bay AC 1 U20 Men
Ciaran Wright City of Sheffield and Dearne AC 1 U23 Men
Lewis Bailey Havering AC 1 U23 Men
Cal Mclennan Edinburgh Athletic Club. 2 U20 Men
Jeremy Barnes Coventry Godiva Harriers 1 U23 Men
Chloe Wilde Cannock & Staffs AC 1 U20 Women
Dan Banks Worcester AC 1 U20 Men
Lydia Hallam Havering AC 2 U23 Women
Sophie Mace Walton AC 1 U23 Women
George Groom Shaftesbury Barnet Harriers 2 U20 Men
Wesley Matsuka-Williams City Of Norwich AC 1 U20 Men
Tom Partington Manx Harriers 1 U20 Men
Alex Knibbs Amber Valley and Erewash Athletic Club 1 U20 Men
Reece Stalker Seaton Athletic Club 1 U20 Men
Michael Wilson Swansea Harriers 1 U23 Men
Jack Hope Kettering Town Harriers 1 U23 Men
Emile Cairess Leeds City Athletic Club 1 U23 Men
Emmanuel Sosanya Newham and Essex Beagles 1 U23 Men
Daniel Mees Newham & Essex Beagles AC 1 U23 Men
Psalm Roberts-Nash Wolverhampton & Bilston 2 U20 Men
Bethan Burley Wimborne ac 2 U20 Women
Brittany Robinson Thames Valley Harriers 1 U23 Women
Freddie Thornhill Taunton AC 1 U20 Men
Aaron Cooper Herts Phoenix 1 U23 Men
Emily Moyes West Suffolk AC 2 U23 Women
Grace Preston Stockport Harriers & AC 2 U20 Women
Sam Roberts Team Bath Athletic Club 1 U20 Men
Thomas Patrick Shaftesbury Barnet Harriers 1 U20 Men
Ellis Greatrex Birchfield Harriers 1 U20 Men
Maxwell Brown Marshall Milton Keynes AC 1 U20 Men
Joss Foot Orion Harriers 1 U20 Men
Lillie Franks Crawley AC 1 U20 Women
Luc Henry Legon Bexley AC 1 U23 Men
Meg Ormond Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U20 Women
Theodore Zake Brunel University AC 1 U23 Men
Rivaldo Brown Trafford AC 2 U23 Men
Isabel Rodriguez City of Norwich Athletic Club 1 U23 Women
Alicia Barrett Chesterfield & District AC 2 U23 Women
Ella Barrett Chesterfield & District Athletics Club 2 U23 Women
Bethany Shaw St Albans AC 1 U20 Women
Rory Keen Sale Harriers Manchester 1 U20 Men
Hannah Jones Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U20 Women
Baldvin Magnusson Kingston upon Hull AC 1 U20 Men
Ellen Thrall Gloucester AC 1 U23 Women
Molly Astill Stevenage and North Herts 1 U20 Women
Samuel Tutt Rugby & Northampton AC 1 U20 Men
Alastair Chalmers Guernsey AC 2 U20 Men
Amy Hodgson Rotherham Harriers and AC 1 U23 Women
Raphael Bouju Bedford & County AC 1 U20 Men
Phoebe Fenwick Bracknell Athletic Club 1 U20 Women
Alex Johnston Pitreavie AAC 1 U20 Men
Sagesse Nguie Trafford Athletic Club 1 U20 Men
Mayi Hughes Havering AC 1 U20 Women
Edward Mason Guernsey AC 1 U20 Men
Samuel Mace Walton AC 1 U20 Men
Carolyn Harvey Ayr Seaforth 1 U23 Women
Emma Dakin Rotherham Harriers and AC 2 U20 Women
Samir Williams Croydon Harriers 1 U20 Men
Georgina Anderson Herts Phoenix AC 1 U20 Women
Alfie Rowett Banbury Harriers AC 1 U23 Men
Matthew Newton Bristol & West AC 1 U23 Men
Kate McGowan Tir Chonaill AC 1 U23 Women
Ben Fisher WSEH AC 1 U23 Men
Andre Christie Leevale AC 1 U23 Men
Matthew Seddon Bracknell AC 1 U23 Men
Sharhnee Skervin Notts AC 2 U20 Women
Rory Leonard Morpeth Harriers & AC 2 U20 Men
Anna Burt Team Bath AC 1 U20 Women
Vivien Olatunji Blackheath & Bromley Harriers AC 1 U23 Women
Nicholas Hendrix St Mary's Richmond AC 1 U23 Men
Orla Brennan WSEH 1 U20 Women
Callum Abberley Burton AC 1 U20 Men
Olivia Caesar Swansea Harriers 1 U23 Women
Chay Clark Chelmsford Athletic Club 1 U23 Women
Mary Adeniji Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U20 Women
Reuben Arthur Enfield and Haringey AC 1 U23 Men
Canaan Solomon Woodford green 2 U23 Men
Daniel Riddington Bracknell 1 U23 Men
Charlie Myers Middlesbrough Athletic Club (Mandale) 1 U23 Men
Jethro McGraw Amber Valley and Erewash Athletic Club 2 U23 Men
Salome Japal Enfield and Harringay 2 U23 Women
Grace Plater Leeds City Athletic Club 1 U20 Women
Greg Kelly East Kilbride Athletic Club 1 U20 Men
James ONeill 1 U20 Men
Zak Skinner Loughborough Students AC 1 U23 Men
Emily Race Worksop Harriers 2 U20 Women
Ellis Cross Aldershot Farnham & District 2 U23 Men
John Millar Ipswich Harriers 1 U23 Men
Alando Alfred Shaftesbury Barnet Harriers 1 U23 Men
Gus Cockle Aldershot, Farnham & District A.C. 1 U23 Men
Jasmine Clark Middlesbrough AC Mandale 1 U20 Women
Olivia Vareille Falkirk Victoria Harriers 1 U20 Women
Vera Chinedu Cambridge Harriers 1 U20 Women
Ben Smith Notts AC 1 U20 Men
Daniel Afolabi Sale Harriers Manchester 1 U20 Men
Fergus McAuliffe Charnwood A C 1 U20 Men
Theo Fadayiro Newham & Essex Beagles AC 1 U20 Men
Andrew Adegbite Newham & Essex Beagles AC 1 U20 Men
Caleb Downes Rugby & Northampton AC 1 U23 Men
Orla Brothers Crawley AC 1 U20 Women
Natalie Bretherton Camberley & District AC 1 U23 Women
Anastasia Davies Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U20 Women
Joseph Hubbock Luton Athletic Club 1 U20 Men
Lilly Coward Invicta East Kent AC 1 U23 Women
Sian Wyn-Jones Solihull & Small Heath Athletic Club 1 U23 Women
Jack Paget City of Salisbury 1 U23 Men
Olivia Mason Graeme Mason 2 U20 Women
Joe Brier Swansea Harriers 1 U20 Men
Hannah Brier Swansea Harriers 1 U23 Women
Tommy Ramdhan Bexley AC 1 U23 Men
Layla Bell Middlesbrough Athletic Club (Mandale) 2 U20 Women
Bryn Smith Eastbourne Rovers AC 1 U20 Men
Miles Weatherseed Tonbridge AC 1 U23 Men
Bevhan Trevis Edinburgh AC 1 U20 Women
James Beeks Basingstoke & Mid Hants AC 1 U23 Men
Kyle Calhoun Charnwood A C 1 U20 Men
Finn Hutton Havering 1 U23 Men
Elyse Leech Torbay AAC 1 U20 Women
William Richardson Birchfield Harriers 1 U23 Men
Lachlan Wellington City Of Portsmouth AC 1 U20 Men
Kieran Eland Tonbridge AC 1 U23 Men
Rebecca Jeggo Colchester Harriers AC 1 U20 Women
Thomas Coe WSEH 1 U23 Men
Jahde Williams Harrow AC 2 U23 Men
Gavin Sleeter 1 U23 Men
Zoe Nash Newport Harriers 2 U23 Women
Finlay Marriott Cambridge & Coleridge AC 1 U20 Women
Eleanor Curran City of Sheffield AC 1 U23 Women
Jamie Goodge Tonbridge AC 1 U20 Men
Grace Copeland Wimborne AC 2 U20 Women
Piers Copeland wimborne 2 U23 Men
Olivia Dobson Exeter Harriers 2 U20 Women
Beatrix Wraith HAWCS 1 U20 Women
Cari Hughes Swansea Harriers 2 U20 Women
Ben Spratling City of Norwich Athletic Club 1 U23 Men
Alex Daley Alex Daley 1 U23 Men
Katie Waterworth Stockport Harriers & AC 1 U20 Women
Zoe Thompson Newham & Essex Beagles AC 1 U20 Women
Jack Messenger Basingstoke & Mid Hants AC 1 U23 Men
Jessica Swannack Preston Harriers 1 U23 Women
Ellie Farrow City Of Portsmouth AC 1 U20 Women
Jacob Pickering Cheltenham and County Harriers 1 U23 Men
Harrison Whitfield Gateshead Harriers & AC 1 U20 Men
JJ Lister Harrow AC 1 U23 Men
Tim Stephens Oxford City AC 1 U23 Men
Jessica Keene blackheath and bromley 2 U20 Women
Anna Sharp Southampton Athletic Club 1 U23 Women
Hannah Knights Guildford & Godalming AC 1 U23 Women
Bret Okeke Herts Phoenix 1 U20 Men
Callum Davies Swansea Harriers 1 U23 Men
isobel Ives Basildon AC 1 U23 Women
Franklin Fenning Rugby & Northampton AC 1 U20 Men
Jazmine Moss Gateshead Harriers & AC 1 U20 Women
Remilekun Adebiyi Newport Harriers 1 U20 Men
Jessica Hunter Vale Of Aylesbury AC 1 U23 Women
Patrick Taylor Birchfield Harriers 1 U23 Men
Emily Sharpe Orion Harriers 1 U20 Women
James Vincent Cardiff AAC 1 U20 Men
Jade ODowda Oxford City AC 2 U20 Women
Dani Chattenton Milton Keynes Distance Project 2 U23 Women
Fynley Caudery Cornwall Athletics Club 1 U23 Men
Jack Meijer Marshall Milton Keynes AC 1 U20 Men
Anna Loughlin Bristol and West AC 1 U20 Women
Joseph Rogers Halesowen ACC 1 U23 Men
Miss Derrion Thompson Tipton Harriers 1 U23 Women
Pedro Gleadall Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U20 Men
Omar Parsons Shaftesbury Barnet Harriers 1 U23 Men
Jona Efoloko Sale Harriers Manchester 1 U20 Men
Parris Johnson Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U20 Women
Sam Brown Edinburgh Athletic Club. 1 U20 Men
Alfred Yabsley 1 U20 Men
Ben Mattinson Notts Athletic Club 1 U23 Men
David Aryeetey Charnwood A C 1 U20 Men
Jake Heyward Cardiff AAC 1 U20 Men
Indi Gallagher Guernsey Island AAC 1 U20 Women
Oliver Dustin Border Harriers & AC 1 U20 Men
Alwayne Campbell Birchfield Harriers 1 U20 Men
Callum Crawford-Walker Annadale Striders 1 U23 Men
Abigail Nolan Coventry Godiva Harriers 1 U20 Women
Amelia Reynolds Cardiff AAC 2 U23 Women
Megan Davies Cannock & Stafford AC 1 U20 Women
Kristal Awuah Herne Hill Harriers 2 U20 Women
Aaron Sexton North Down AC 2 U20 Men
Gabriel Yiadom Shartsbury Barnet 1 U23 Men
Lauren Tyrell Notts AC 2 U20 Women
Niamh Emerson Amber Valley and Erewash Athletic Club 5 U20 Women
Maranga Mokaya Notts Athletic Club 1 U23 Men
Ella Turner Oxford City AC 1 U20 Women
Katie Lord Notts AC 1 U20 Women
Scott Gibson Cardiff Metropolitan 1 U23 Men
Zoe Wassell Stroud & District AC 1 U20 Women
Shannon Hylton Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 2 U23 Women
Akaysha Ellis Enfield and haringey 2 U20 Women
Alexander Gruen Milton Keynes Distance Project 2 U23 Men
Molly Walsh Wolverhampton & Bilston 1 U20 Women
Matthew Harris Rossendale Harriers & AC 1 U23 Men
Rachel Crorken Wakefield District H & AC 1 U20 Women
Molly Caudery Cornwall AC 1 U20 Women
Henry Clarkson Henry Clarkson 2 U20 Men
Chad Miller Hercules Wimbledon AC 2 U20 Men
Ryan Facey Hercules Wimbledon AC 1 U20 Men
Kieran Shah City of Norwich Athletic Club 1 U23 Men
George Lewis East Cheshire Harriers & Tameside AC 1 U23 Men
Deirdre Murray Na Fianna AC 1 U20 Women
Mitchel Cox Basildon AC 1 U20 Men
Callum Wilkinson Enfield and Haringey A C 1 U23 Men
Alexander Hamling Rugby & Northampton AC 1 U20 Men
Lee Richards Vale Of Aylesbury AC 1 U20 Men
Andrew Morgan-Harrison Kingston upon Hull AC 1 U23 Men
Harry Richardson Basingstoke & Mid Hants AC 1 U20 Men
Anya Bates Birchfield Harriers 2 U20 Women
Page Fairclough Shaftesbury Barnet Harriers 1 U23 Women
Bailey Wright Eastbourne Rovers AC 1 U20 Men
Joseph Massimo Crawley AC 1 U20 Men
Ronnie Wells Bournemouth ac 1 U23 Men
Mollie OSullivan Herne Hill Harriers 1 U20 Women
Matthew Smith Lasswade Athletics Club 1 U20 Men
Karina Harris Blackheath & Bromley Harriers 1 U20 Women
Angus Harrington Blackheath & Bromley Harriers 1 U20 Men
Owen Richardson Basingstoke & Mid Hants AC 2 U23 Men
Kesi Oludoyi Harrow AC 2 U23 Men
Leanza Dwaah Enfield and Haringey A C 2 U20 Women
Joss Barber Blackheath & Bromley Harriers 1 U20 Men
George Beardmore Worcester AC 1 U20 Men
Lauren Williams Swansea Harriers 1 U20 Women
Lina Nielsen Enfield and Haringey A C 1 U23 Women
Venus Morgan Kingston upon Hull AC 1 U20 Women
Ciara Neville Emerald AC 1 U20 Women
Ella Blakey Derby Athletic Club 2 U20 Women
Jamie Lambert Crawley AC 1 U20 Men
Grant Anderson Stockport Harriers 1 U23 Men
Folakemi Osundairo Unaffliated 2 U20 Women
Harry Ilyk Notts Athletic Club 1 U20 Men
Cameron Fillery Woodford Green AC with Essex Ladies 1 U23 Men
Ella Shirley Notts Athletic Club 1 U23 Women
Corey Death Tonbridge AC 1 U23 Men
Callum Dodds Enfield and Haringey A C 1 U20 Men
Luke Morris Newbridge AC 1 U20 Men
Khahisa Mhlanga Chelmsford AC 1 U20 Women
Alessandro Schenini Giffnock North AAC 1 U20 Men
Fian SullivanSweeney Birchfield Harriers 1 U23 Women
Morgan Amed Coventry Godiva Harriers 1 U20 Men
Dan Wilde Taunton AC, Welsh Anglo Athletes 1 U20 Men
Amber Clare Bas 1 U20 Women
Lydia Sommers Basingstoke & Mid Hants AC 1 U20 Women
Alasdair Kinloch Tonbridge AC 1 U20 Men
Nathan Thomas Shaftesbury Barnet Harriers 1 U23 Men
Holly Mills Andover AC 2 U20 Women
Kimani Smart S Facotor 1 U23 Men
Tope Adeyeye Enfield and Haringey A C 1 U23 Men
Elliott Powell Leicester Coritanian AC 1 U23 Men
Adam Thompson Loughborough Students AC 1 U23 Men
Michaela Walsh Ireland 2 U23 Women
Jack Hocking Worcester AC 1 U23 Men
Frano Vainio-Doiseul Cambridge Harriers 1 U23 Men
Lucy Erin Hunter Darlington H & AC 1 U20 Women
Laura Runciman Chelmsford Athletic Club 1 U20 Women
Zoe Pollock Oxford City AC 1 U20 Women
Benjamin West Bicester AC 1 U20 Men
Abazz Shayaam-Smith Birchfield Harriers 1 U20 Women
Harry Powell Kingston upon Hull AC 1 U23 Men
Alex Goodall Elswick Harriers 1 U20 Men
Ryan Hewitson Aberdeen AAC 2 U23 Men
Nick Armstrong Newham & Essex Beagles AC 1 U23 Men
Michael Wilson Sunderland Harriers & AC 2 U23 Men
Danielle Broom Bournemouth AC 2 U20 Women
Dominic Ashwell Shaftesbury Barnet Harriers 1 U20 Men
Rachel Alexander Giffnock North AC 1 U23 Women
Zanson Plummer Shaftesbury Barnet 1 U23 Men
claudimira Landim Victoria Park Harriers and Tower Hamlets AC 1 U20 Women
James Downing Harrow AC 1 U23 Men
Sam Dean Sale Harriers 1 U23 Men
Max Perez-Diaz Kingston AC and Polytechnic Harriers 1 U23 Men
Conor Smith Swansea Harriers 1 U20 Men
Jeremiah Azu Cardiff AAC 2 U20 Men
Daniel Oderinde Marshall Milton Keynes AC 1 U23 Men
Adaora Chigbo North Somerset Athletics Club 1 U20 Women
Hayden Bailey Team Bath AC 1 U20 Men
Lana Culliford Cardiff AAC 1 U20 Women
Guy Thomas Tonbridge AC 1 U23 Men
Thomas Williams Barry & Vale Harriers 1 U23 Men
Lewis Byng Stratford Upon Avon AC 1 U20 Men
Gabriella Holt Team Bath Athletic Club 1 U20 Women
Luisa ChantlerEdmond Birchfield Harriers 2 U20 Women
Daniel Walsh Gateshead Harriers & AC 1 U23 Men
Oreoluwa Adamson Herne Hill Harriers 1 U20 Women
Max Wharton Liverpool Harriers & AC 2 U23 Men
Niall Bevan Enfield and Haringey A C 2 U23 Men
Cameron Starr Southampton A.C. 1 U23 Men
Rachel Oderinde Marshall Milton Keynes AC 1 U20 Women
Molly Scott St Laurence OToole AC 1 U20 Women
Amy Herrington WSEH 1 U23 Women
Mark Cottam Bristol and West AC 1 U23 Men
Samantha Callaway Southampton Athletic Club 1 U20 Women
Matthew Callaway Southampton A C 1 U23 Men
Billy Praim-singh Shaftesbury Barnet Harriers 1 U20 Men
Luke Smith Sbh 1 U23 Men
Rio Mitcham Birchfield Harriers 2 U20 Men
Will Seed Cleethorpes and District AC 1 U23 Men
Cameron Bell Hallamshire Harriers Sheffield 1 U20 Men
Victoria Barlow Millfield School AC 1 U20 Women
Dylan DaCosta Croydon Harriers 1 U20 Men
Funminiyi Olajide Thurrock Harriers 1 U20 Women
Eden Davis Herts Phoenix AC 1 U20 Men
Niamh Brown Aldershot Farnham & District 1 U20 Women
Kaie Chambers-Brown Birchfield Harriers 1 U20 Men
Jack Kirby Harrow AC 1 U23 Men
Daniel Bainbridge Shaftesbury Barnet 1 U20 Men
Samuel Jones St Albans AC 1 U23 Men
Alice Hopkins Oxford City AC 2 U23 Women
Robert Umeokafor Birchfield Harriers 1 U23 Men
Jenna Wrisberg Giffnock North AAC 1 U23 Women
Emma Bond Rugby & Northampton AC 1 U23 Women
Joe Martin City of York AC 1 U20 Men
Sarah Malone Edinburgh Athletic Club. 2 U20 Women
Ollie Sprio Banbury Harriers AC 2 U20 Men
Ethan Walsh Shaftesbury Barnet Harriers 1 U23 Men
Harry Taylor City Of Norwich AC 1 U20 Men
Joey Croft Huntingdonshire 1 U20 Men
Stefan Dupey-Whyte Birchfield Harriers 1 U20 Men
Laura Zialor Marshall Milton Keynes AC 1 U23 Women
Lily Beckford Shaftesbury Barnet Harriers 1 U23 Women
Romell Glave Croydon Harriers 1 U20 Men
Temitope Ojora Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U20 Women
Abby Roberts City of Sheffield and Dearne AC 1 U23 Women
Claire McGarvey Shaftesbury Barnett Harriers 1 U20 Women
Craig Strachan Banchory Stonehaven AC 1 U20 Men
Benjamin Davies Bedford & County Athletic Club 1 U20 Men
Bobbie Davies City Of Portsmouth AC 1 U20 Women
Matilda Compton-Stewart Windsor 1 U23 Women
Ben Healy Knutsford Harriers & Athletics Club 1 U20 Men
Pippa Earley Kingston AC And Poly Harriers 2 U20 Women
Tyri Donovan Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U23 Men
Jonathan White City of Po 1 U23 Men
Daniel Offiah Southampton AC 1 U23 Men
Hannah Viner Highgate Harriers 1 U23 Women
Jill Cherrry Victoria Park Glasgow 1 U23 Women
Camron Lyttle Blackheads and Bromley 1 U20 Men
Sonyce Archer Croydon Harriers 1 U20 Women
Amy Odunaiya Wrexham AAC 2 U23 Women
Madeleine Smith Bournemouth Athletic Club 1 U20 Women
Oliver Bromby Southampton Athletic Club 1 U23 Men
Skye Wicks The HAWCS 1 U20 Women
James Tomlinson Pembrokeshire Harriers 1 U20 Men
Emily Thompson Banbury Harriers AC 1 U20 Women
Jason Nicholson Gateshead Harriers & AC 1 U20 Men
Cameron Bailey Ipswich Harriers 1 U20 Men
Leonie Ashmeade Wakefield District H & AC 1 U20 Women
Jade Simson City Of Plymouth AC 1 U23 Women
Jessica Emery Shaftesbury Barnet Harriers 1 U20 Women
Emily Borthwick Wigan Harriers AC 1 U23 Women
Bronwen Reed Vale of Aylesbury 1 U20 Women
Amy Taylor Tonbridge AC 2 U20 Women
Kiara Frizelle Cardiff AAC 2 U20 Women
Brendan ODonnell Lifford Strabane AC 1 U20 Men
Anna Macfadyen Forres Harriers 1 U20 Women
Isabella Hilditch Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U20 Women
Stewart Millar Aberdeen AAC 1 U20 Men
Lucy Turner Gateshead Harriers & AC 2 U23 Women
Adam Wright Rugby & Northampton AC 1 U23 Men
Peter Cassidy LSAC 1 U23 Men
Alexander Birkett Kendal Amateur Athletic Club 1 U20 Men
Jack Hatton Thames Valley Harriers 1 U23 Men
Reynold Banigo Sale Harriers Manchester 1 U23 Men
Kate Seary Cardiff AAC 2 U23 Women
Dajon Wright Bristol and West AC 1 U23 Men
William Fuller Blackheath & Bromley Harriers 1 U23 Men
Zach Harrop Sale Harriers 1 U23 Men
Jessica Lambert Crawley AC 1 U20 Women
Kanya Mtshweni Winchester & District AC 1 U20 Men
Mikkel Bassue Bristol and West AC 2 U20 Men
Aaron Enser Bracknell AC 1 U20 Men
Laura Turley West Cheshire 1 U23 Women
Regan Oconnell City of Sheffield and Dearne AC 2 U23 Men
Ellie Baker Shaftesbury Barnet Harriers 1 U23 Women
Osaze Aghedo Swansea Harriers 1 U20 Men
Samuel Khogali woodford green ac 1 U23 Men
Ethan Brown Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U20 Men
Amber Try Stevenage and North Herts AC 1 U23 Women
Hannah Kelly Bolton United Harriers & AC 1 U20 Women
Jessica Mitchell Havering AC 2 U20 Women
Euan Campbell Stornoway AC 1 U23 Men
Arron Owen Cardiff AAC 2 U23 Men
Liam Hunt City Of Norwich AC 1 U23 Men
Craig Moriarty Pitreavie AAC 1 U20 Men
Cameron Sinclair Pitreavie AAC 2 U23 Men
Freddie Owsley Bristol & West AC 2 U23 Men
Khalil Bruney Enfield and Haringey A C 1 U23 Men
Maisey Snaith Cambridge & Coleridge AC 2 U20 Women
Emma Nwofor Newham & Essex Beagles AC 2 U23 Women
Stephanie Howe WGEL AC 1 U20 Women
Cheriece Hylton Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U23 Women
Simon Essuman Tallaght Athletics Club 1 U23 Men
Stevie Lawrence Croydon Harriers 1 U23 Women
Josh Faulds Rugby & Northampton AC 1 U20 Men
Evan Blackman Corby AC 1 U20 Men
Rebecca O'Hara Tonbridge AC 1 U23 Women
Alex Haydock-Wilson Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U20 Men
Seamus Derbyshire City of Stoke AC 1 U20 Men
Max Jones Basildon AC 1 U20 Men
Megan Marrs Windsor Slough Eton Houslow 1 U23 Women
Erin Breen Herts Phoenix AC 1 U23 Women
maxwell cooper Bracknell AC 1 U20 Men
Lewis Thorn Braintree & District AC 1 U23 Men
Gemma Holloway Lincoln Wellington Athletic Club 1 U23 Women
Thomas Keen Cambridge & Coleridge AC 2 U20 Men
Lynden Olowe Southampton Athletic Club 1 U20 Men
Anna Nicole Rowe Liverpool Harriers & AC 1 U23 Women
Emily Lowery Vale Royal AC 1 U20 Women
Louis Hazel Luton Athletic Club 1 U23 Men
Thomas Pitkin Havering AC 1 U23 Men
Matt Buckner Bracknell Athletic Club 1 U20 Men
Amy Thurgood Dacorum & Tring AC 1 U20 Women
Victoria Wiltshire Blackheath & Bromley Harriers 1 U20 Women
Harriet Cooper Charnwood A C 1 U20 Women
Ella McNiven Liverpool Harriers & AC 2 U20 Women
Scott Staples Crawley AC 1 U20 Men
Ellie Turner Medway & Maidstone AC 1 U20 Women
Ben McGuire Shaftesbury Barnett Harriers 1 U23 Men
Scott Hannaway Inverclyde Athletics 1 U20 Men
Isabelle Neville Tamworth AC 1 U20 Women
Jordan Layne Blackheath & Bromley Harriers 1 U23 Men
Jasmine Norman Guernsey Island AAC 1 U20 Women
Thomas Head Newham and Essex Beagles 1 U23 Men
Katie Head Newham and Essex Beagles 1 U20 Women
Bethany McAndrew Pitreavie AAC 1 U20 Women
Daniel Beadsley 2 U23 Men
Aidan Quinn Glasgow School of Sport 1 U20 Men
Miraji Ahmed Glasgow School of Sport 1 U20 Men
Jack Lawrie Woodford Green 1 U23 Men
Eoin Doherty Tallaght AC 1 U23 Men
Ben Coates Clydesdale Harriers 1 U20 Men
Michael Dunn Clydesdale harriers 1 U20 Men
Georgina Adam Lincoln Wellington Athletic Club 1 U20 Women
Ebony Carr Marshall Milton Keynes AC 1 U20 Women
Amy Richards Orion Harriers 1 U23 Women
Joseph Ojewumi Tallaght AC 1 U23 Men
Adam Clayton Giffnock North AAC 2 U20 Men
Aidan Leeson Rugby & Northampton AC 1 U20 Men
Mhairi Hendry Victoria Park City of Glasgow 1 U23 Women
Holly Smith Liverpool Harriers & AC 1 U20 Women
Ricky Lutakome Sutton & District AC 1 U20 Men
Adam Boyle Victoria Park City of Glasgow 1 U20 Men
Maisie Grice Aldershot Farnham & District 3 U20 Women
Cassie Ann Pemberton Birchfield Harriers 2 U20 Women
Sam Hazel SBH 1 U23 Men
Dominic Ogbechie Highgate Harriers 1 U20 Men
Kiah Dubarry-Gay Victoria Park Harriers and Tower Hamlets AC 1 U20 Women
Nayanna Dubarry-Gay Victoria Park Harriers 1 U20 Women
Alisha Rees Edinburgh AC 2 U20 Women
Xavier OHare Trafford Athletic Club 1 U20 Men
Kelsey Stewart Aberdeen AAC 2 U23 Women
Izzy Bryant Southampton Athletic Club 1 U23 Women
Edward Jeans Preston Harriers 1 U23 Men
Thomas Somers Newham & Essex Beagles AC 1 U23 Men
Amaya Scott Southampton Athletic Club 1 U20 Women
Daniel Neal Preston Harriers 1 U23 Men
Hannah Tapley Cardiff Met Worcester AC 1 U23 Women
Jade Oni Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U20 Women
Michael Olsen Edinburgh Athletic Club. 2 U20 Men
Tom Mann Notts AC 1 U20 Men
Joshua Zeller Bracknell AC 1 U20 Men
James Greenhalgh West Norfolk AC 1 U23 Men
Sommer Lecky Finn Valley AC 1 U20 Women
Rachel Bell Cleethorpes and District AC 2 U23 Women
Luke Duffy Mansfield Harriers 1 U20 Men
Ben Matsuka-Williams City Of Norwich AC 1 U23 Men
Thomas Miller City Of Portsmouth Athletic Club 1 U23 Men
Adam Moore Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U23 Men
Amber-Leigh Hall WSEH 1 U23 Women
Terry Fawden Highgate Harriers 1 U20 Men
Tom Higgs South London Harriers 1 U23 Men
Kathryn Woodcock Radley AC 1 U23 Women
Ben Higgins Charnwood A C 2 U20 Men
Matthew Grapes City of Norwich Athletic Club 1 U23 Men
Maggie Okul Kingston upon Hull AC 1 U23 Women
Charlotte Dannatt Camberley & District AC 1 U20 Women
Eleanor Broome Rugby & Northampton AC 1 U20 Women
Emma Alderson Liverpool Harriers & AC 1 U20 Women
Harry Grindle Belgrave Harriers 1 U20 Men
Katy Ann McDonald Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U20 Women
Beth Mortiboy Notts Athletic Club 1 U23 Women
Tre Thomas Charnwood A C 1 U20 Men
Oliver Massingham City of Norwich Athletic Club 1 U20 Men
Daniel Brooks Yate & District AC 1 U20 Men
Niall Carney Shaftesbury Barnet Harriers 1 U23 Men
Danel Jansen van Rensburg Brichfield Harriers 1 U23 Women
Yusuf Bizimana Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 1 U20 Men
John Cove Cardiff AAC 1 U23 Men
George Evans Shaftesbury Barnet Harriers 2 U23 Men
Joshua Kumar Shaftesbury Barnet Harriers 1 U20 Men
Saskia Millard Herne Hill Harriers 1 U20 Women
Maximilian Buckley Thames Valley Harriers 2 U20 Men
Rachael Scott Wigan and District Harriers 1 U23 Women
Joseph Reid Cardiff AAC 1 U23 Men
Laura Armorgie Herts Phoenix 1 U23 Women
Reality Osuoha Oldham & Royton H & AC 1 U20 Men
Annabel Hobday Herne Hill Harriers 1 U20 Women
Joshua Hulse Ipswich Harriers 1 U20 Men
Greg Kelly East Kilbride Athletic Club 1 U20 Men
Simone Mcken Wolverhampton & Bilston 1 U23 Women
Daniel Hopper Dacorum & Tring AC 1 U20 Men
Rebecca Bullock Basingstoke & Mid Hants AC 2 U20 Women
Conall Kirk Annadale Striders 1 U23 Men
Daniel Bebbington Preston Harriers 1 U23 Men
Jade Brewster Horsham Blue Star Harriers 1 U23 Women
Jack Harris Lewes AC 1 U20 Men
Chelsey Marsden Birchfield Harriers 1 U20 Women
Adam Cross Cambridge & Coleridge AC 2 U20 Men
Molly Connors Team Bath Athletic Club 1 U20 Women
Nicole Parcell Enfield and Haringey A C 1 U20 Women
Ben Hawkes Worthing & District Harriers 1 U20 Men
Kaesi Opara Cambridge University AC 2 U23 Men
Amy Pye Cannock & Stafford AC 1 U20 Women
Andrew Peck Victoria Park City of Glasgow 1 U20 Men
Mair Edwards Basingstoke & Mid Hants AC 1 U20 Women
Ella Wansell Enfield and Haringey A C 1 U20 Women
Georgia Silcox Yeovil Olympiads AC 2 U23 Women
Sarah Connolly Harrow AC 2 U23 Women
Michael Fagbenle Bexley AC 1 U20 Men
Korede Awe Invicta East Kent AC 1 U20 Men
Tiarnan Crorken Preston Harriers 2 U20 Men
Joe Harris Manx Harriers 1 U23 Men
Sarah Omoregie Cardiff AAC 1 U20 Women
Reuben Vaughan Croydon Harriers 1 U20 Men
Oliver Dane City of Sheffield and Dearne AC 1 U23 Men
Daniel Rees Shaftesbury Barnet Harriers 1 U23 Men
Ellie OHara Edinburgh Athletic Club 1 U20 Women
Lewis Davey Peterborough AC 1 U20 Men
Hannah Roberts Bracknell AC 1 U20 Women
Jasmine Cooper Derby Athletic Club 1 U20 Women
Kyle deEscofet Birchfield Harriers 1 U23 Men
Ethan Akanni Bexley AC 1 U20 Men
Sophie Ashurst Sale Harriers Manchester 1 U20 Women
Charlotte Stamp City of York AC 1 U23 Women
Kerry MacAngus Kilbarchan AAC 2 U20 Women
Cameron Corbishley Medway and Maidstone 1 U23 Men
William Schofield Sale Manchester Harriers 1 U20 Men
Kane Howitt Royal Sutton Coldfield Athletic Club 2 U23 Men
Kai Finch Liverpool Pembroke & Sefton H AC 1 U20 Men
Rowan Powell Leicester Coritainian AC 1 U23 Men
Thomas Rogerson Liverpool Harriers & AC 1 U23 Men
Jade Kinsey Tavistock athletic club 1 U20 Women
Phoenix Lyon Shaftesbury Barnet Harriers 1 U20 Men
Craig Mullins Edinburgh Athletic Club. 1 U23 Men
Stella Perrett North Shields Polytechnic Club 1 U20 Women
Ben pattison Basingstoke & Mid Hants AC 1 U20 Men
Charlotte Buckley Thames Valley Harriers 1 U20 Women
Gerald Matthew Gerald 2 U23 Men
Luke Okosieme Cambridge Harriers 1 U20 Men
Jill Cherrry Victoria Park Glasgow 1 U23 Women
Lewis McGuire Shaftesbury barnet harriers 1 U23 Men
Emily Coope Amber Valley and Erewash Athletic Club 2 U20 Women
Joseph Connelly Carlisle Aspatria AC 1 U20 Men
Joseph Kilgour Derby Athletic Club 1 U23 Men
Anna Clark WGEL 1 U23 Women
Georgia Kyle Blaydon Harriers & AC 1 U20 Women
Jay Morse Cardiff AAC 1 U20 Men
Naomi Lang Aberdeen AAC 2 U20 Women
Akin Coward Shaftesbury Barnet Harriers 1 U23 Men
Archie Richardson Lincoln Wellington Athletic Club 1 U20 Men
Charles Hilliard Birchfield Harriers 1 U20 Men
Eoin Sheridan Liverpool Harriers & AC 1 U23 Men
Olivia Stevenson Kingston upon Hull AC 1 U20 Women
Finlay Macleay Inverness Harriers A A C 1 U20 Men
Lucy Hadaway City of York AC 1 U20 Women
Thomas Hewes Chelmsford AC 1 U20 Men
Eloise Harvey Dartford Harriers AC 2 U20 Women
Jacob Brown Vale Royal AC 1 U23 Men
Che Richards Woodford Green 1 U23 Men
Alex Botterill City of York AC 1 U20 Men
Thomas Walley Wrexham AAC 1 U23 Men
Louise Evans Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U20 Women
Mollie Courtney Cheltenham and County Harriers 1 U23 Women
Amelia Bateman Gateshead Harriers & AC 1 U20 Women
Olivia Haveron Harrogate Harriers & AC 1 U20 Women
Amy Carter Middlesbrough Athletic Club (Mandale) 1 U20 Women
Jack Higgins Southampton Athletic Club 1 U20 Men
Seumas Mackay Shetland AAC 2 U20 Men
Megan Hodgson Cardiff AAC 1 U20 Women
Alexander Wiafe Croydon Harriers 1 U20 Men
Luke Collis Harrow AC 1 U20 Men
Joe Ferguson Leeds City Athletic Club 2 U20 Men
Charlie Shingleton Braintree & District AC 1 U23 Men
William Grimsey Woodford Green Essex Ladies 1 U23 Men
Jessica Sheppard Stratford Upon Avon AC 1 U20 Women
Mark Holliman Unattached 1 U23 Men
Niamh Fogarty North West Meath 1 U20 Women
Blake Moore Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U23 Men
Rebecca Gray Cornwall AC 1 U23 Women
Rebecca Pickard Stevenage & North Herts AC 1 U23 Women
Jemma Ibbetson Leeds City Athletic Club 1 U23 Women
Natalie Robbins Edinburgh Athletic Club. 1 U23 Women
Ryan Cooper Cardiff AAC 1 U23 Men
Joshua Lay Rugby and Northampton 1 U20 Men
James McCrae Nene Valley Harriers 1 U23 Men
Keano Paris-Samuel Thames Valley Harriers 2 U20 Men
Adelaide Omitowoju Cambridge & Coleridge AC 1 U20 Women
James Habergham Halifax Harriers & AC 1 U23 Men
Jamal Clarke Cornwall AC, Ealing Southall & Middlesex AC 1 U23 Men
felicity bee Birchfield Harriers 1 U23 Women
Mark McLachlan Inverclyde AC 1 U20 Men
Rebecca Hawkins Bexley AC 1 U20 Women
Roisin Smith Airdrie harriers 1 U23 Women
Toni Ademuwagun Thames Valley Harriers 1 U20 Men
Grace Brock Cornwall AC 1 U20 Women
ciaran cooper swindon harriers 1 U23 Men
Marlon Hogg-Williams Newham & Essex Beagles AC 1 U23 Men
Matthew Overall Crawley AC 1 U23 Men
Hedley Hardcastle 1 U23 Men
Bede Pitcairn-Knowles Tonbridge AC 1 U20 Men
Daniel Mulryan Poole Runners 1 U23 Men
Spencer Thomas Brighton Phoenix 1 U23 Men
Lara Hansen Herts Phoenix AC 1 U20 Women
Luke Jones Tamworth AC 1 U23 Men
Daisy Barnes Notts AC 1 U20 Women
Olivia vareille Falkirk Victoria Harriers 1 U20 Women
Regan Walker Sale Harriers Manchester 1 U20 Women
Thomas Randolph Tamworth AC 1 U20 Men
Emily Ghose Tonbridge AC 1 U20 Women
Jac Palmer Cardiff AAC 1 U23 Men
Grace VansAgnew Crawley AC 1 U20 Women
James Lancaster Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U20 Men
Fiona Hockey Blackpool Wyre and Fylde AC 1 U23 Women
Danielle Webb Liverpool Harriers & AC 1 U23 Women
Harry Russell Newbury AC 1 U23 Men
Samuel Woodley Herts Phoenix 1 U20 Men
Sam Hewitt University of Sheffield AC 1 U23 Men
James Heneghan Winchester & District AC 1 U20 Men
Lucy Robinson Wakefield District H & AC 1 U23 Women
Charlie Everest Chelmsford AC 2 U20 Men
Callum Orange Leeds City Athletic Club 1 U20 Men
Shandell Taylor Havering Mayesbrook Athletic Club 1 U20 Men
James Donald Dundee Hawkhill Harriers 1 U23 Men
Sandy Wilson Edinburgh Athletic Club. 2 U23 Men
Bronte Jones City of Sheffield AC 2 U20 Women
Ben Claridge Abingdon Amblers Athletic Club 1 U23 Men
Alex Marsden Preston Harriers 2 U20 Men
Tom Hewson Andover AC 1 U20 Men
Ben Hawkes Leamington Cycling and Athletic Club 1 U20 Men
Joanne Ware Tonbridge AC 1 U23 Women
Francesca Brint Sale Harriers Manchester 1 U20 Women
Jack Goddard Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U20 Men
Abbie Donnelly Lincoln Wellington Athletic Club 1 U23 Women
Louise Robinson Birchfield Harriers 1 U20 Women
Jack Sumners Stratford Upon Avon AC 2 U20 Men
Jordan Spence Corby AC 1 U23 Men
Divine Oladipo Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 2 U23 Women
Benjamin Saunders Birchfield Harriers 1 U20 Men
Alexandra Barbour Windsor Slough Eton & Hounslow AC 2 U20 Women
Kirandeep Marsh Tonbridge AC 1 U23 Women
Vicky Gittins Birchfield Harriers 1 U23 Women
Bernice Coulson Wigan and Distarct AC 1 U23 Women
Tiffany Cox Abingdon AC 1 U23 Women
Matthew Arnold Aldershot, Farnham & District A.C. 1 U23 Men
Ryan Webb Birchfield Harriers 1 U23 Men
Megan Walsh Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U20 Women
Eloise Locke Blackheath & Bromley Harriers 1 U20 Women
Darragh Gaffney North Westmeath AC 1 U20 Men
Alexandra Burns Edinburgh AC 2 U20 Women
Daniel Galpin Guernsey AC 1 U23 Men
Charlotte Paterson Kingston Upon Hull AC 2 U23 Women
Tamsin McGraw Amber Valley and Erewash Athletic Club 1 U20 Women
Calum Henderson Edinburgh Athletic Club. 1 U20 Men
Eleanor Rawson City of Sheffield AC 2 U23 Women
Alexandra Brown Herne Hill Harriers 1 U20 Women
Yasmin Liverpool Coventry Godiva Harriers 2 U20 Women
Jake Watson Telford AC 1 U20 Men
Saskia Huxham Hallamshire Harriers Sheffield 2 U20 Women
Natasha Purchas Crawley AC 1 U20 Women
Daniel Rowden Woodford Green 1 U23 Men
Elliot Jones Liverpool Pembroke & Sefton H AC 2 U23 Men
Alexander Brown Houghton Harriers & AC 1 U23 Men
Jude Bright-Davies Thames Valley Harriers 1 U20 Men
Heather Cubbage City Of Portsmouth Athletic Club 2 U20 Women
Amber Owens Newark AC 1 U20 Women
Miguel Perera Harrow AC 1 U23 Men
Charlie Dobson Colchester Harriers AC 1 U20 Men
Henry Thorneywork Sshac 1 U20 Men
Tara Simpson-sullivan Wigan & District H & AC 1 U20 Women
Sabrina Bakare Shaftesbury Barnet Harriers 1 U23 Women
Mark Pearce Shaftesbury Barnet Harriers 1 U23 Men
Aimee Pratt Sale Harriers Manchester 1 U23 Women
Nathan Gardner Stevenage & North Herts AC 1 U23 Men
Matthew Pagan Shaftesbury Barnet Harriers 1 U23 Men
Joshua Schofield City of York AC 1 U23 Men
Bethan Rees Cannock & Stafford AC Welsh Anglo Athletes, 1 U20 Women
Matthew Wigelsworth Preston Harriers 1 U23 Men
Jacques Maurice Harrogate Harriers & AC 1 U20 Men
Carys Jones Carmarthen Harriers AC 1 U23 Women
Samuel Bass-Cooper Southampton Athletic Club 1 U23 Men
Jody Smith Charnwood A C 2 U20 Men
Madeleine Silcock Banchory Stonehaven AC 1 U20 Women
Richard Webb Blackheath & Bromley Harriers 1 U23 Men
Erin Wallace Giffnock North AAC 1 U20 Women
Redford Curtis Marshall Milton Keynes AC 1 U23 Men
Ana Garcia City of Sheffield AC 1 U20 Women
Lauren Aldridge Stevenage and North Herts 1 U20 Women
John Kelly Finn Valley Ac 1 U23 Men
Natalie Hooper sutton and district ac 1 U23 Women
Keely Hodgkinson Leigh Harriers & AC 1 U20 Women
Adele Nicoll Birchfield Harriers 1 U23 Women
Heather Paton Birchfield Harriers 1 U23 Women
Sophie Hay Cardiff 1 U23 Women
Hannah Blood Sale Harriers Manchester 1 U20 Women
Tara Bage Brighton Phoenix 1 U23 Women
Don Baker Ipswich harriers 1 U20 Men
Georgie Hartigan Birchfield Harriers 1 U23 Women
Emily Craig Edinburgh 1 U20 Women
Holly Rodgers Rotherham Harriers 1 U23 Women
Gemma Vickery City of Norwich Athletic Club 1 U23 Women
Joseph Tuffin Rushcliffe AC 1 U20 Men
Sam Costley Southampton Athletic Club 1 U20 Men
Lee Thompson City of Sheffield AC 1 U23 Men
Matthew Behan Crusaders AC 1 U23 Men
George Turner Crawley AC 1 U23 Men
Mayowa Osunsami Newham & Essex Beagles AC 1 U20 Men
Kayanna Reid 1 U23 Women
Leah Hillman Pendle Athletic Club 1 U20 Women
Henry Mcluckie Isle of Wight a 1 U20 Men
Ashleigh West Medway and Maidstone AC 1 U20 Women
Edward Lake City of York AC 1 U20 Men
Poppy Bean Notts Athletic Club 1 U20 Women
Megan Exley Rugby and Northampton 1 U23 Women
Owen Lawrence Southampton Athletic Club 1 U23 Men
Isobel Fry Newbury AC 1 U20 Women
Anna Tait Victoria Park Glasgow 2 U23 Women
Caroline Walder North Somerset AC 1 U20 Women
Ceirion Hopkins Neath Harriers 1 U20 Men
Sonny Nash Medway & Maidstone AC 1 U23 Men
Tom Booth Preston Harriers 1 U23 Men
Rory Dwyer Stratford Upon Avon AC 1 U23 Men
Yasmin Ryder Newbury AC 1 U23 Women
Matt Chant Andover AC 1 U23 Men
Paddy Dunne Inverness Harriers A A C 1 U20 Men
Mya Taylor Rotherham Harriers and AC 1 U20 Women
George Gathercole Aldershot, Farnham & District A.C. 1 U23 Men
Oliver Hewitt Newbury AC 1 U20 Men
James Kelly Finn Valley Ac 1 U20 Men
Joshua Pearson WSEH AC 1 U20 Men
Rachel Donnison Cardiff AAC 1 U23 Women
Amy Holder Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U23 Women
Jazz Sears Shaftesbury Barnet 1 U20 Women
Josie Oliarnyk Halesowen ACC 1 U20 Women
Chey Blatchford-kemp Reading AC 1 U20 Men
Tom Gale Team Bath Athletic Club 1 U23 Men
Dylan Thomson Pitreavie AAC 1 U20 Men
Eloise Walker Edinburgh Athletic Club. 1 U20 Women
Hannah Foster Shaftesbury Barnet Harriers 1 U20 Women
Emily Thomas Cardiff Archers 1 U20 Women
Faith Brew Radley AC 1 U20 Women
Oliver Cresswell Stratford Upon Avon AC 2 U20 Men
Bayley Campbell WSE AND H 1 U20 Men
Taylor Campbell Sheffield and Deame 1 U23 Men
Kaya Walker City of Sheffield and Dearne AC 1 U20 Men
Charlotte Alexander Herne Hill Harriers 1 U20 Women
Natasha Harrison Stockport Harriers & AC 1 U20 Women
Sarah Calvert Livingston & District AAC 2 U20 Women
Dane Blomquist Aldershot, Farnham & District A.C. 1 U23 Men
William Hughes Nene 1 U20 Men
Jed Skilton Poole AC 1 U20 Men
Hannah Brown City Of Norwich AC 1 U20 Women
Eleanor Wastell Medway & Maidstone AC 1 U20 Women
Bekah Walton Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U20 Women
Finley Bigg Brighton Phoenix 1 U23 Men
George Mills Brighton Phoenix 2 U20 Men
Selina Henderson Shaftesbury Barnet 1 U23 Women
Emma Hamplett Birchfield Harriers 1 U23 Women
Shemar Boldizsar Harlow Athletics Club 1 U20 Men
Sam Ige Belgrave Harriers 2 U23 Men
Jade Spencer-Smith Harrow AC 1 U20 Women
Markhim Lonsdale Crook & Dist Sports AC 1 U20 Men
Sophie Dowson Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U23 Women
Alexa Eichelmann Shaftesbury Barnet Harriers 1 U20 Women
Thomas Harrington Birchfield Harriers 1 U23 Men
Harriet Vaughan Bury Athletic Club 1 U20 Women
Louisa Saunders Brighton Phoenix AC 1 U20 Women
Adam King Iveragh AC 1 U23 Men
Joshua Tranmer Kingston upon Hull AC 1 U20 Men
Bobbie Griffiths Morpeth Harriers & Athletic Club 1 U20 Women
Adam Hague City of Sheffield AC 1 U23 Men
Megan Bailey Harrow AC 1 U23 Women
Niamh Malone Monaghan Phoenix AC 1 U20 Women
Kevin Metzger Sale harriers manchester 1 U23 Men
Felicia Miloro Sutton in Ashfield Harriers & AC 1 U20 Women
Nicole Kendall Kingston and Poly AC 1 U23 Women
Alex Hampson Cambridge & Coleridge AC 1 U23 Men
Sophie Percival West Cheshire Athletic Club 1 U23 Women
Cameron Steven Lasswade AAC 1 U20 Men
Rebecca Watkins Bracknell AC 1 U20 Women
George Vaughan Woodford Green 1 U23 Men
Tom Eames Brighton & Hove AC 1 U20 Men
Samuel Challis Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U20 Men
Yvette Westwood Yate & District AC 2 U23 Women
Melissa Bird Cheltenham & County Harriers 1 U23 Women
David Todd Chester Le Street & Dist AC 1 U20 Men
Frankie Johnson Bedford & County AC 1 U20 Men
Chloe Sharp Central Park Athletics 2 U20 Women
Oliva Jones Birchfield Harriers 1 U20 Women
Amy Rolfe City of York AC 1 U20 Women
Ollie Thorner Yeovil Olympiads 1 U20 Men
Jake Norris WSEH 1 U20 Men
Joe Fuggle Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U20 Men
Emily Russell Harrow AC 1 U20 Women
Katie Lambert Kidderminster and Stourport 1 U23 Women
Georgia Morrison Inverclyde AC 1 U20 Women
Amber Anning Brighton & Hove AC 2 U20 Women
Emily Williams kettering town harriers 2 U20 Women
Luke van Oudtshoorn AFD 1 U20 Men
Richard Dangerfield Cardiff AAC 1 U23 Men
Emma Howe West Cheshire Athletic Club 1 U20 Women
Patrick Swan Cornwall 2 U23 Men
Jack Dee-Ingham Wigan & District H & AC 1 U20 Men
Josh Allen Middlesbrough Athletic Club (Mandale) 1 U20 Men
Anna Purchase Notts Athletic Club 1 U20 Women
Nicholas Young Sale Harriers Manchester Welsh Anglo Athletes, 2 U20 Men
Natasha Smith Stroud & District AC 1 U20 Women
Philippa Davenall Notts AC 1 U23 Women
Andrew Costello Kilbarchan 1 U20 Men
Candy Lockett Birchfield Harriers 1 U20 Women
Luc Durant Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U23 Men
Joshua Cowperthwaite Middlesbrough AC Mandale 1 U20 Men
Lauren Roy City of Lisburn Athletics Club 1 U20 Women
Isabelle Boffey Enfield and Haringey A C 1 U20 Women
Curtis Wood Cambridge & Coleridge AC 1 U23 Men
Jake Lonsdale Preston Harriers 1 U20 Men