England Athletics SW Track and Field Championships 2019

Currently Showing All
Firstname Lastname Club Events Entered Age Group
Hannah Lewington Swindon Harriers 1 U15 Girls
Jessica Duncton Cheltenham and County Harriers 2 U15 Girls
Willa Gibb South Glos AC 1 U17 Women
Samuel Holloway North Somerset AC 1 U15 Boys
Steve Kerfoot Bristol and West AC 1 U17 Men
Samantha Lake Tavistock AC 1 Senior Women
Lily Bailey Bristol and West AC 3 U15 Girls
MILLIE porter Gloucester AC 1 U17 Women
Molly White Dorchester AC 1 U15 Girls
Connor Drew Cornwall AC 1 U20 Men
Isabella Shepherd Bournemouth AC 1 U20 Women
Amy Warre Swindon Harriers 3 U15 Girls
Billy Buxton Cheltenham and County Harriers 2 U15 Boys
Lizzy Ingram Yeovil Olympiads AC 1 U17 Women
Ellie mount Team Bath Athletic Club 2 U17 Women
Owen Garrett Bristol and West AC 2 U13 Boys
Ben Foster City Of Plymouth AC 1 U17 Men
gus tiernan Exeter Harriers 1 U15 Boys
OSCAR EWEN MATTHEWS Bournemouth AC 3 U13 Boys
Amy Nicholls Bristol and West AC 1 U15 Girls
Katie Fenton Swindon Harriers 1 U13 Girls
Freya Buglass Avon Valley Runners 1 U15 Girls
Phoebe Reuben Worcester AC 1 U13 Girls
Dalis Jones Welsh Anglo Athletes Yate & District AC 1 U17 Women
Heidi Stillwell Mendip Athletic Club 2 U17 Women
Dylan Stoneman Team Bath Athletic Club 1 U15 Boys
Micho Tao Cornwall AC 2 U15 Boys
Jazmin Cooke Bournemouth AC 1 U20 Women
Jack Williams Wimborne AC 2 U13 Boys
Elyse Leech Torbay AAC 2 U20 Women
Holly Bigger Wells City Harriers 1 U17 Women
Oliwia Cwienczek Wells City Harriers 3 U15 Girls
Owen Miller Mendip 2 U15 Boys
Ryan Reed Taunton AC 1 U13 Boys
David Dawson Exeter Harriers 2 Senior Men
Christen Campion Gloucester AC 2 U15 Girls
Ben Campion Ben Campion 2 U17 Men
Katie Chapman Exeter Harriers 3 U17 Women
Christopher Perry Exeter Harriers 1 U20 Men
Isabelle Franklin Bournemouth AC 2 U17 Women
Lili Fern City Of Plymouth AC 2 U15 Girls
Tottie Taylor Mendip Athletic Club 2 U17 Women
Ayla Tonkin Swindon Harriers 1 U17 Women
Ben Jones Taunton AC 1 U15 Boys
Phoebe Havard Yate & District AC 2 U13 Girls
Ben Game Team Bath Athletic Club 2 U17 Men
Tilly Mcdowell Tavistock AC 1 U17 Women
Joshua Snook Yate & District AC 2 Senior Men
Katie Evans Dorchester AC 2 U15 Girls
Thea Piercy Mendip Athletic Club 1 U15 Girls
Samuel Rai Swindon Harriers 1 U13 Boys
Natasha Farrington Tavistock AC 1 U20 Women
Bradley Stevens Tavistock AC 1 U20 Men
Adam Nolan Yate & District AC 3 U15 Boys
Vince Mason Dorchester AC 2 U15 Boys
Nubia Evans-Shields City Of Plymouth AC 2 U13 Girls
kimberley knight Newquay & Par AC 1 U15 Girls
Daniel Perry Dorchester AC 2 U17 Men
Tommy Hummel Wells City Harriers 1 U15 Boys
Keira Devereux North Somerset AC 1 U15 Girls
Abbie Lovering Wimborne AC 2 U17 Women
Enya Maylor Team Bath Athletic Club 2 U17 Women
Marcin Olech Team Bath Athletic Club 2 U20 Men
Toby Hiller Wimborne AC 2 U17 Men
Callum Rea Bristol and West AC 2 Senior Men
Oliver Smart Tavistock Run Project 1 U17 Men
William Rabjohns Poole AC 1 U15 Boys
Isobel Rabjohns Poole AC 1 U17 Women
Harriet Eyles Marlborough College 2 U20 Women
Kiya Dee Cheltenham and County Harriers 1 U15 Girls
Taya Dee Cheltenham and county harriers 1 U15 Girls
Toby Conibear Yate & District AC 1 U17 Men
Rachel Longstaff Cheltenham and County Harriers 2 Senior Women
Daisy Goodall South Glos AC 2 U15 Girls
Imogen Leakey Team Bath Athletic Club 2 U17 Women
Eleni Francis Team Bath Athletic Club 3 U15 Girls
Andrew Walker Cheltenham harriers 1 U20 Men