England Athletics Open Under 20, 17 & 15 Indoor Championships 2019

Currently Showing All
Firstname Lastname Club Events Entered Age Group
Harry Boyd Guildford and Godalming 1 U20 Men
Rachel Laurie Chichester Runners & AC 2 U20 Women
Denzel Igbinedion Loughborough Students Athletics Club 1 U20 Men
Nathan Protheroe West Norfolk AC 1 U20 Men
Molly Reville Edinburgh Athletic Club. 1 U15 Girls
William Edmonds Rotherham HArriers 1 U17 Men
Hermarni Gordon Amber Valley and Erewash Athletic Club 1 U17 Women
Owaab Barrow Aspire Academy 1 U20 Men
Jaber AlMamari Aspire Academy 2 U20 Men
Jenna Beswick Ayr Seaforth 1 U15 Girls
Will Dean Rugby & Northampton AC 1 U17 Men
Matthew France Rotherham Harriers and AC 1 U15 Boys
Max Leslie Edinburgh AC 1 U20 Men
Samuel Antwi Enfield and Haringey A C 1 U20 Men
Dean Townsend-Lawrence unattached 1 U20 Men
Dennis Jefia Newham & Essex Beagles AC 1 U20 Men
Indi Gallagher Guernsey AC 2 U20 Women
Poppy Malik Notts AC 1 U17 Women
Sierra Jalloh Southport Waterloo AC 1 U15 Girls
Tayllah Barton-Conde Havering AC 1 U17 Women
Joelle Mbungu Enfield & Haringey 1 U20 Women
Damope Akinyemi Newham & Essex Beagles AC 1 U17 Men
Pyers Lockwood Eastbourne Rovers 1 U17 Men
Eve Grant Wirral AC 1 U20 Women
Zakia Mossi Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 2 U17 Women
Ignatius Abebrese Herne Hill Harriers 1 U17 Men
Stephanie Walker Shrewsbury AC 1 U15 Girls
Rafe Brooks Brighton & Hove AC 1 U20 Men
Hermione Mason Sale Harriers Manchester 1 U15 Girls
Megan Darwin Rotherham Harriers and AC 1 U20 Women
Shevhone Lumsden Enfield and Haringey A C 1 U20 Men
Diane Mapamboli Victoria Park Harriers and Tower Hamlets AC 1 U20 Women
Aidan Brady Livingston & District AAC 1 U20 Men
Harry Sugden Stratford Upon Avon AC 1 U17 Men
Bria Bullard Sale Harriers Manchester 1 U20 Women
Daniel Thomas Winchester & District AC 1 U20 Men
OJ Parmenter Cambridge & Coleridge AC 1 U17 Men
Sophia Malpass Wrekin College Triathlon Club 1 U20 Women
Sammy Ball Reading AC 5 U15 Boys
Tom Eames Brighton & Hove AC 1 U20 Men
Morgan Corcoran Bingley Harriers & AC 2 U15 Boys
Kaya Walker City of Sheffield and Dearne AC 1 U20 Men
Natalie Groves Spenborough & Dist AC 1 U17 Women
Amber Hughes Southport Waterloo AC 1 U15 Girls
Lili Church Carmarthen & District Harriers 1 U17 Women
Aiobhin Mc Mahon Blackrock (Louth) 1 U17 Women
Karen Mayindu Be Fit Today Track Academy 1 U17 Women
Idan Gal-Shohet Highgate Harriers 1 U20 Men
Ayomide Cole Basingstoke & Mid Hants AC 1 U15 Girls
James Jones Deeside AAC 1 U17 Men
Felicia Miloro Sutton in Ashfield Harriers & AC 2 U20 Women
Luka Sidebotham Liverpool Harriers & AC 1 U15 Boys
Maisie Johns North Somerset AC 1 U15 Girls
Zara Reilly City of Sheffield and Dearne AC 1 U17 Women
Olivia Ashdown Stockport Harriers & AC 2 U17 Women
Kresten Calvert Wirral AC 2 U15 Boys
Peter Curtis Guernsey AC 1 U20 Men
Oscar Logan Law and District 1 U15 Boys
Jack Brown-Schofield Stockport Harriers & AC 1 U20 Men
Daisy Keigher Stockport Harriers & AC 1 U17 Women
Thomas Patrick Shaftesbury Barnet Harriers 1 U20 Men
Kira Holt Kingston AC And Poly Harriers 1 U17 Women
Maya Kendell Taunton AC 3 U15 Girls
Ruby Jerges Crawley AC 2 U17 Women
Joshua Oshunrinde Medway and Maidstone AC 1 U20 Men
Leonardo Scott Sale Harriers Manchester 1 U15 Boys
Porscha Johnson Bolton United Harriers & AC 1 U15 Girls
Mary Takwoingi Solihull & Small Heath Athletic Club 1 U20 Women
Anna McCauley City of Lisburn AC 1 U20 Women
Sarah Zintchem Rotherham Harriers and AC 2 U20 Women
Lucy Wintle Pembrokeshire Harriers 2 U15 Girls
Samir Williams Croydon Harriers 1 U20 Men
Fisayo Williamson-Taylor Sale Harriers Manchester 1 U20 Men
Emily Misantoni Stockport Harriers & AC 2 U17 Women
Osarumen Odemwengie Sale Harriers Manchester 1 U17 Women
Elliot Breen Herts Phoenix AC 1 U20 Men
Orla Brennan Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U20 Women
Ryan Kingsbury Herne Hill Harriet 1 U17 Men
Brandon Mingeli Cambridge Harriers 1 U20 Men
Hannah Hall Thames Valley Harriers 1 U20 Women
Louis Thorne Cardiff AAC 1 U17 Men
Valerio Duah Telford AC 1 U20 Men
Oluwatunmise Abbas Be Fit Today Track Academy 1 U17 Women
Annabel Mobley Stockport Harriers 1 U15 Girls
Mario Dobrescu Ilford AC 1 U17 Men
Ellie Hodgson Southampton AC 1 U20 Women
Tommy Oladiti Sale Harriers Manchester 1 U20 Men
Jotham Benibeni Sale Harriers Manchester 1 U17 Men
Jack Doodson Stockport Harriers & AC 2 U15 Boys
Laure Kidukula Sale Harriers Manchester 1 U17 Women
Carly Bates Coventry Godiva Harriers 1 U20 Women
Aaliyah Robinson Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 1 U17 Women
Jamie Holland Swansea Harriers 1 U17 Women
Kenan Stephens Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Men
Charlotte Young Medway & Maidstone AC 1 U17 Women
Lucia Gifford-Groves Millfield School 1 U17 Women
Harry Everett Preston Harriers 1 U17 Men
Jenna Blundell Team Bath Athletic Club 2 U20 Women
Megan Taylor Leeds City Athletic Club 1 U17 Women
Adam Cross Cambridge & Coleridge AC 2 U20 Men
Demari Gumbs Windsor Slough Eton & Hounslow AC 2 U15 Boys
Kevel Dobbs-Niles Enfield and Haringey A C 1 U20 Men
Nick Butler Stratford Upon Avon AC 1 U17 Men
Beyonce Harding Be Fit Today Track Academy 1 U17 Women
Adam Lindo Crawley AC 1 U17 Men
Esme Lindo Crawley AC 1 U15 Girls
Mitchell Lawrence Southend On Sea AC 1 U20 Men
Ivy Spencer Lewes AC 1 U17 Women
Ethan Brown Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 2 U20 Men
Neon Richards Thames Valley Harriers 1 U17 Men
Ines Zepa Croydon Harriers 1 U20 Women
Shreyas Kanyady Reading AC 1 U20 Men
Trinity Oconnor Newbury 1 U20 Women
Funminiyi Olajide Thurrock Harriers 1 U20 Women
Ashleigh Bailey Solihull & Small Heath Athletic Club 2 U20 Women
Fleur Hollyer Chichester Runners & AC 1 U17 Women
Stewart Greenhalgh Bromsgrove and Redditch 2 U20 Men
Isabella Fassnidge Tonbridge AC 1 U17 Women
Emily Knight Enfield and Haringey A C 1 U17 Women
Ruby Bowie Crewe and Nantwich AC 1 U15 Girls
Becca McLynn Sale Harriers Manchester 2 U15 Girls
Iona Irvine Basingstoke Mid Hants 3 U15 Girls
Zoe Thompson Newham & Essex Beagles AC 1 U20 Women
Matthew Knight Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 2 U20 Men
Edward Sesay Theme Harris Valley 1 U17 Men
Nina Balut Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U15 Girls
Bibek Chanda Hallamshire Harriers Sheffield 1 U17 Men
Daphney Adebayo City of Sheffield and Dearne AC 2 U15 Girls
Elizabeth Moorhouse Nene valley harriers 1 U17 Women
Madeleine Tatham Amber Valley and Erewash Athletic Club 2 U15 Girls
Rachel Caygill Jarrow and Heburn 1 U20 Women
Taiwo Bariyat Eyiowuawi Bexley AC 1 U20 Women
Nile Odejimi-Riley Stevanage And North Herts 1 U17 Men
Paul Thomas Birchfield Harriers 1 U17 Men
Chloe Eames Reading AC 2 U17 Women
Scarlett Martin Herne Hill Harriers 1 U17 Women
Aron Thomas Sale Harriers 1 U17 Men
Anya Bates Birchfield Harriers 1 U20 Women
Jacob Brown City Of Norwich AC 1 U17 Men
Jodie Smith Windsor Slough Eton & Hounslow AC 3 U20 Women
Lily Parris Chelmsford AC 2 U17 Women
Stephen AwuahBaffour Coventry Godiva Harriers 1 U17 Men
Alex Marshall Medway and Maidstone AC 1 U20 Men
Nicola Caygill Jarrow & Hebburn AC 1 U20 Women
Miya Gladwin Hallamshire Harriers Sheffield 1 U15 Girls
Amy Haslam Sale Harriers Manchester 1 U20 Women
Kate Horobin Stockport Harriers & AC 1 U15 Girls
Jonathan Knox Coventry Godiva Harriers 1 U20 Men
Emily Knox Coventry Godiva Harriers 1 U15 Girls
Jay Liczbinski Ryston Runners 1 U15 Boys
Kai Broadbent Herne Hill Harriers 1 U17 Men
Jack Gilland Liverpool Harriers & AC 1 U17 Men
Jeremiah Azu Cardiff AAC 2 U20 Men
Oliver Joint Bracknell AC 1 U20 Men
Ben Smith Wakefield District H & AC 1 U15 Boys
Amelia Gittens Herts Phoenix AC 1 U15 Girls
Mayah Charles Notts AC 1 U20 Women
Shayon Fryer-Francis Sale Harriers Manchester 1 U17 Women
Ellise Fryer-Francis Sale Harriers Manchester 1 U15 Girls
James Pratt Crawley AC 1 U15 Boys
Emma-Sophia Elston Tonbridge AC 1 U17 Women
Matthew Ingram Loughborough Students 2 U20 Men
Ellie Brown Charnwood A C 1 U17 Women
Jordan Ricketts Birchfield Harriers 1 U20 Men
Stephen Simmons Bedford & County AC 1 U17 Men
Oliver Briars Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U17 Men
Robyn Watkins Millfield School 1 U20 Women
Michael Miller Herne Hill Harriers 1 U20 Men
Ellen Cunningham City of Norwich AC 1 U17 Women
Lee Richards Vale Of Aylesbury AC 1 U20 Men
Benjamin Apps Southport Waterloo AC 2 U20 Men
Pippa Earley Kingston AC And Poly Harriers 2 U20 Women
George Toom-Smith Notts AC 1 U17 Men
Charlotte Rutter Darlington H & AC 1 U17 Women
Rose Fairhurst City Of Norwich AC 1 U15 Girls
Hannah Jones Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U20 Women
Kyle McAulay Victoria Park Glasgow 2 U17 Men
Ethan Wiltshire Marshall Milton Keynes AC 1 U20 Men
Kiah Dubarry-Gay Victoria Park Harriers 1 U20 Women
Nayanna Dubarry-Gay Victoria Park Harriers 1 U20 Women
Kayokari Animashawun Millfield School 1 U20 Men
Remilekun Adebiyi Newport Harriers 1 U20 Men
Andrew McFarlane Ross County AC 1 U20 Men
Steffan Dylan Jones Swansea Harriers 2 U20 Men
Brodie Young Airdrie Harriers 1 U17 Men
Oshay Williams Birchfield Harriers 1 U20 Men
Lucy Atkins Kingston & Poly 1 U17 Women
Akin Akinboh Colchester Harriers AC 2 U20 Men
Sharhnee Skervin Notts AC 2 U20 Women
Shereese Miller Croydon Harriers 1 U15 Girls
Morgan Lewis Herne Hill Harriers 1 U17 Men
Sophie Lisk Cardiff Archers 3 U15 Girls
Chris Dyrmishi Rugby & Northampton AC 1 U17 Men
Holly Mills Andover AC 2 U20 Women
Isabel Breeden Cardiff AAC 1 U20 Women
Tyler Panton Woking AC 1 U17 Men
Lauren Evans Cardiff AAC 1 U20 Women
Jasmine Lovell Birchfield Harriers 1 U20 Women
Dylan Thomson Pitreavie AAC 1 U20 Men
Dant'e Clarke Herne Hill Harriers 2 U15 Boys
Abigail Adeniji Bolton United Harriers & AC 1 U17 Women
Yusuf Bizimana Victoria Park Harriers and Tower Hamlets AC 2 U20 Men
Thomas White Kingston and Polytechnic 1 U17 Men
Darcy Breen Stockport Harriers 1 U15 Girls
Luke Ball Yate & District AC 1 U15 Boys
Alexia Araujo Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U15 Girls
Makiyah Bogle Birchfield Harriers 1 U20 Men
Jemima Harcourt Kacph 1 U15 Girls
Isaac Tshikala Luton Athletic Club 1 U20 Men
David Bazuaya Victoria Park Harriers and Tower Hamlets AC 1 U17 Men
Chelsea Usideme London City Athletics Club 1 U17 Women
Afoma Ofor Middlesbrough Athletic Club (Mandale) 1 U17 Women
Kihone Lei-Morton Birchfield Harriers 1 U15 Boys
Akaysha Ellis Enfield and Haringey A C 1 U20 Women
Steph Driscoll Liverpool Harriers & AC 1 U20 Women
Darian Moore Worcester AC 2 U17 Men
Ellie Booker Rotherham Harriers and AC 1 U20 Women
Cleo Agyepong Cambridge Harriers 2 U15 Girls
leon Stubbs Preston Harriers 1 U20 Men
Abigail Galpin Guernsey AC 1 U20 Women
Anna McCauley City of Lisburn AC 1 U20 Women
Alice Hunt Guernsey AC 1 U20 Women
Ceake Maddix Shaftesbury Barnet Harriers 2 U20 Men
Memphis Ayoade Herne Hill harriers 1 U17 Men
Ella Wilson Sale Harriers Manchester 1 U17 Women
Fraser Angus Giffnock North AC 1 U20 Men
Favour Joseph Sale Harriers Manchester Sale Harriers Manchester, 1 U15 Girls
Harrison Whitfield Gateshead Harriers & AC 1 U20 Men
Imogen Pughe West Cheshire Athletic Club 1 U15 Girls
Scott Brindley North Ayrshire Athletic Club 2 U20 Men
Daniel Smith Wreake & Soar Valley AC 1 U15 Boys
Blake Tiger Lee Brown Sale Harriers Manchester/Cardiff Met Uni 1 U20 Men
Freddie Arkell Hercules Wimbledon AC 2 U15 Boys
Dhanisha Banee Hercules Wimbledon AC 1 U17 Women
Asha Root Tonbridge AC 1 U20 Women
Amaya Scott Southampton Athletic Club 3 U20 Women
Remi Jessop Dacorum & Tring AC 1 U20 Women
Jasmine Carey Blackpool Wyre & Fylde AC 1 U17 Women
Laini Hickman Retford AC 1 U15 Girls
Daniel Murathodzic Cardiff Archers 2 U20 Men
Billy Doyle Pitreavie AAC 1 U20 Men
Eve Greenway Birchfield Harriers 1 U20 Women
Joel Pascall Newham & Essex Beagles AC 2 U17 Men
Jane Davidson Aberdeen AAC 1 U20 Women
Soraya Crodden Longwood Harriers AC 1 U17 Women
Bronwyn Mooney City of Sheffield and Dearne AC 1 U17 Women
Chinua Ebereonwu Cardiff archers 2 U20 Men
Leonid Chashchin Harlow AC 1 U20 Men
Ava Mcguckian Preston Harriers 1 U20 Women
Adam Booth Poole AC 1 U20 Men
Will Lewis Stockport Harriers 1 U17 Men
Joy Ogunleye Colchester Harriers 1 U20 Women
Tristan Mclellan City Of Norwich AC 1 U20 Men
Ellen Fox City of Sheffield and Dearne AC 1 U20 Women
Natasha Clarke Lewes AC 1 U17 Women
Marcus Mclean Sale Harriers Manchester 1 U17 Men
Grace Morgan Cardiff Archers 1 U20 Women
Dominic Ogbechie Highgate Harriers 1 U20 Men
Noa Maoundus Crawley AC 2 U15 Girls
Lucy Errington North Shields Polytechnic Club 1 U17 Women
Abigael Bamber Southport waterloo 1 U17 Women
Lara Hansen Herts Phoenix AC 1 U20 Women
Ella Wansell Enfield and Haringey A C 1 U20 Women
Jake Burkey Team Bath Athletic Club 1 U20 Men
Oluwole Orimoloye Thames Valley Harriers 1 U20 Men
Morgan MacDougall Victoria Park City Of Glasgow 1 U17 Women
Ruby Brook Stroud & District AC 1 U15 Girls
Macey Morris Swansea Harriers 2 U17 Women
Abi Williams Cheltenham and County Harriers 2 U20 Women
Maltietie Fusseini Enfield and Haringey AC 1 U20 Men
Chad Miller Hercules Wimbledon AC 1 U20 Men
Jaleel Roper Hercules Wimbledon AC 2 U17 Men
Cora Barnett Hercules Wimbledon AC 1 U15 Girls
Mabel-Rose Scales Hercules Wimbledon AC 1 U15 Girls
Efe Peters Hercules Wimbledon AC 1 U15 Boys
Emmanuel Adetu Hercules Wimbledon AC 1 U15 Boys
Mallory Cluley Herne Hill Harriers 1 U20 Women
Michael Shonibare Victoria Park Harriers and Tower Hamlets AC 1 U20 Men
Kyle Calhoun Charnwood A C 1 U20 Men
Nia Wedderburn-Goodison Harrow AC 1 U15 Girls
Erin Thomas Bexley AC 1 U20 Women
Alie Sesay Herne Hill Harriers 2 U15 Boys
Rory Keen Sale Harriers Manchester 1 U20 Men
Jack Higgins Southampton Athletic Club 1 U20 Men
Ben Stevens Guernsey AC 1 U17 Men
Amy Gellion Rotherham Harriers 1 U20 Women
Luca Bigg Brighton Phoenix AC 1 U20 Men
Sara Barbour Kilmarnock Harriers 1 U17 Women
Amelia Bateman Gateshead Harriers & AC 1 U20 Women
Sean Mhende Birchfield Harriers 1 U20 Men
George Osborne Notts AC 1 U20 Men
Marcus Deane Wreake & Soar Valley 1 U15 Boys
Moyo Sargent Eastbourne Rovers AC 1 U20 Men
Jonathon Mok Nuneaton Harriers 1 U20 Men
Jessica Smith Enfield and Haringey A C 1 U20 Women
Bryn Smith Eastbourne Rovers AC 2 U20 Men
Isla Crameri Tamworth AC 1 U17 Women
Ruka Shonibare Sale Harriers Manchester 2 U20 Women
Shen Wigfield-Turner Hallamshire Harriers Sheffield 1 U17 Women
Nandy Kihuyu Hallamshire Harriers Sheffield 1 U15 Girls
Josie Oliarnyk Halesowen ACC 1 U20 Women
Alexandra Akins Birchfield Harriers 1 U17 Women
Natachi Nwosu Sale Harriers Manchester 1 U15 Girls
Kitty Mair Bracknell AC 1 U15 Girls
Lily Hulland Trafford Athletic Club 1 U20 Women
Lia Bonsu Croydon Harriers 1 U15 Girls
Cecilia Smyth Amber Valley and Erewash Athletic Club 1 U15 Girls
Emina Alibegovic AS Athletisme Caluire et Cuire 1 U15 Girls
Christian Tansey West Norfolk AC 1 U15 Boys
Jessica Lambert Crawley AC 1 U20 Women
Anna Rogozha Marshall Milton Keynes AC 1 U17 Women
Thomas Payne Swansea Harriers 1 U17 Men
Millie Hardy Wombwell Sporting AC 1 U15 Girls
Rosella Togo Bury Athletic Club 2 U15 Girls
Kitty Jones Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U20 Women
Emma Alderson Liverpool Harriers & AC 1 U20 Women
Daniel Lennie Gateshead Harriers & AC 1 U17 Men
Greg Abibu Bukasa Gateshead Harriers & AC 1 U20 Men
Kai Louden Braintree & District AC 1 U15 Boys
Mayi Hughes Havering AC 1 U20 Women
Hayden Evans Walton AC 2 U15 Boys
Holly Mckenna Taunton AC 2 U20 Women
Nicole Lannie Doncaster Athletic Club 1 U17 Women
Jack Turner Exeter Harriers 3 U20 Men
Morgan White Sale Harriers Manchester 3 U15 Boys
Jaime Nalus Rugby & Northampton AC 1 U20 Men
Marcus Wright Saffron Athletics Club 1 U15 Boys
Charli Sampson Charnwood A C 2 U15 Girls
Philippa Ellis Gateshead Harriers & AC 1 U17 Women
Thomas Baines Sale Harriers Manchester 1 U20 Men
Noah Ojumu Herne Hill Harriers 1 U17 Men
Joseph Thorne Charnwood A C 1 U17 Men
Omar Holness Birchfield Harriers 1 U17 Men
Dawid Zoldowicz Lincoln Wellington Athletic Club 1 U20 Men
Liam Clare Ryston Runners 1 U15 Boys
Lucy Hadaway City of York AC 2 U20 Women
Ese Ogieva Leeds City Athletic Club 1 U20 Women
Olivia Hopwood Birchfield Harriers 2 U17 Women
Hannah Moody Chesterfield & District AC 1 U15 Girls
Manasi Dedhia Wreake & Soar Valley AC 1 U17 Women
Jacob Hopkin City of York AC 1 U15 Boys
David Morgan-Harrison Kingston upon Hull AC 1 U20 Men
Phoenix Lyon Shaftesbury Barnet Harriers 1 U20 Men
Kanya Mtshweni Winchester & District AC 1 U20 Men
Lily Holt Chiltern Harriers 2 U17 Women
Bailey Gallagher Airdrie Harriers 2 U15 Boys
Mayong Tabe Medway and Maidstone AC 2 U20 Women
Acacia Williams-Hewitt Hallamshire Harriers Sheffield 1 U17 Women
Thomas Martin BDAC 1 U15 Boys
Lucy Fellows SMRAC 2 U15 Girls
Ben Chatham Glasgow School of Sport 2 U17 Men
Miraji Ahmed Glasgow School of Sport 1 U20 Men
Thomas Ashley Glasgow School of Sport 1 U17 Men
Neve McGuire Glasgow School of Sport 1 U20 Women
Ross Whitelaw Glasgow School of Sport 1 U20 Men
Connor McNally Glasgow School of Sport 2 U15 Boys
Gary McPake Glasgow School of Sport 1 U20 Men
Silver Nwabuzor Glasgow School of Sport 2 U15 Girls
Emily Rooney Glasgow School of Sport 1 U17 Women
Rebecca Sheffield Burton AC 1 U20 Women
Edward Sheffield Burton AC 1 U20 Men
Evie Patrick City of Norwich AC 1 U15 Girls
Myah Booth Blackburn Harriers & AC 1 U17 Women
Victoria Johnson Charnwood A C 1 U20 Women
Callum Dodds Enfield and Haringey A C 1 U20 Men
George Grassly Dorking & Mole Valley AC 1 U20 Men
James Mcintosh Aberdeen AAC 1 U20 Men
Lana Culliford Cardiff AAC 1 U20 Women
Taye Sterling Williams Dartford Harriers AC 1 U17 Men
Karl Johnson Newham & Essex Beagles AC 1 U20 Men
Amara Thakker Saffron Athletics Club 1 U20 Men
Ruth ann Otaruoh Thames Valley Harriers 1 U17 Women
Michael Fagbenle Bexley 1 U20 Men
Remi Jokosenumi Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Men
Tosin Jokosenumi Shaftesbury Barnet Harriers 1 U15 Girls
Lucy Elcock Bridgnorth AC 3 U20 Women
Zachary Price Menai Track and Field 2 U20 Men
Millie Everett Stockport Harriers & AC 1 U15 Girls
Bradley Whitehead Rugby & Northampton AC 1 U20 Men
Stephanie Robertson Southport Waterloo AC 1 U17 Women
Joel Vernon Hallamshire Harriers Sheffield 1 U17 Men
Adam Ord Durham City Harriers & AC 1 U17 Men
Jacob nelson City Of Portsmouth AC 2 U17 Men
Kate Bain Guernsey AC 1 U15 Girls
Amy Hunt Charnwood A C 1 U20 Women
Milan McNeil Thames Valley Harriers 1 U17 Women
Alanah Thoresby Kingston upon Hull AC 1 U17 Women
Holly Murray Stockport Harriers & AC 1 U17 Women
Katie Callcut Nene Valley Harriers 1 U17 Women
Phillip Clark Doncaster Athletic Club 1 U20 Men
Success Eduan Sale Harriers Manchester 1 U15 Girls
Luke Moore Cambridge Harriers 1 U20 Men
Temitope Ojora Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U20 Women
Georgina McCunn Coventry Godiva Harriers 1 U17 Women
Serena Grace City Of Norwich AC 2 U17 Women
Andrew Knight Morpeth Harriers & AC 1 U20 Men
Amelia Tutt Rugby & Northampton AC 1 U17 Women
Samuel Tutt Rugby & Northampton AC 1 U20 Men
Marcia Sey Croydon Harriers 1 U20 Women
Callum Orange Leeds City Athletic Club 2 U20 Men
Rebecca Leather Stockport Harriers & AC 1 U15 Girls
Samantha Callaway Southampton Athletic Club 1 U20 Women
Seamus Derbyshire City of Stoke AC 1 U20 Men
Sophie Hodgson Notts AC 1 U20 Women
Aaron Lillistone Blaydon Harriers and AC 1 U17 Men
Layla Bell Middlesbrough Athletic Club (Mandale) 1 U20 Women
Yzella Barker Newquay and Par AC 1 U20 Women
Daisy Worthington Bury Athletic Club 4 U17 Women
Kristian Samwell-Nash Ashford AC 1 U17 Men
Rebecca Walker Shrewsbury AC 1 U17 Women
Grace Goodsell Stockport Harriers & AC 2 U17 Women
Molly Palmer Charnwood A C 1 U17 Women
Brandon Waltham Birchfield Harriers 1 U20 Men
Nathaniel Dyas Hallamshire Harriers Sheffield 1 U17 Men
Lauryn Walker Birchfield Harriers 1 U20 Women
Naomi Reid Cardiff Athletic club 1 U20 Women
Malik Oshiyemi Basildon AC 1 U17 Men
Isabelle Asante Tipton Harriers 1 U15 Girls
Charlie Williams West Norfolk AC 1 U20 Men
Alfie Williams West Norfolk AC 2 U17 Men
Harry Daisley Reading AC 1 U17 Men
Jude Thorne Braintree & District AC 1 U17 Men
Michelvi Wamba Victoria Park Harriers and Tower Hamlets AC 1 U15 Girls
Miriam Levy Hallamshire Harriers 1 U17 Women
Ben Brinsdon Birchfield Harriers 1 U17 Men
Daniel Falode Cambridge Harriers 1 U17 Men
Holly Fowler Hallamshire Harriers Sheffield 1 U17 Women
Joe Chadwick Guernsey AC 1 U20 Men
Emilia Rock Vale of Aylesbury 1 U15 Girls
David Locke Cardiff AAC 1 U20 Men
Teniola Fajuke Victoria Park Harriers and Tower Hamlets 1 U15 Girls
Eniola Ajagbe Hallamshire Harriers Sheffield 2 U17 Women
Dan Preston Liverpool Harriers & AC 1 U20 Men
Fritz Bayong Birchfield Harriers 1 U15 Boys
Abdifitah Khalif Hillingdon AC 1 U17 Men
Charlie Peters Cannock & Stafford AC 1 U20 Women
Mya Green Harrow AC 1 U17 Women
Grace Wright Tipton Harriers 1 U15 Girls
Jasmine Richardson Sale Harriers Manchester 1 U15 Girls
Joel Evans Stevenage & North Herts AC 1 U17 Men
Tess McHugh Sale Harriers Manchester 1 U20 Women
Jess Lively North Shields Polytechnic Club 1 U17 Women
Xcena Pasqualin Rugby & Northampton AC 1 U15 Girls
Jamie Greenacre City Of Norwich 1 U20 Men
Thomas Wilcock Rugby & Northampton AC 1 U20 Men
Amy Pye Cannock & Stafford AC 1 U20 Women
Serena Vincent City Of Portsmouth AC 1 U20 Women
Malachi Amadi Shaftesbury Barnet Harriers 1 U15 Boys
Latanyah Byfield Vale of Aylesbury AC 1 U17 Women
Daniel Payne Middlesbrough Athletic Club (Mandale) 1 U17 Men
Theo Fadayiro Newham & Essex Beagles AC 1 U20 Men
Mia Morrisroe Liverpool Harriers & AC 1 U17 Women
Emily Thompson Banbury Harriers AC 2 U20 Women
Archie Parkinson Corby AC 1 U17 Men
Luke Duffy Mansfield Harriers 1 U20 Men
Micah Goode Herne Hill Harriers 1 U20 Men
Sagesse Nguie Trafford Athletic Club 1 U20 Men
Joshua Zeller Bracknell AC 1 U20 Men
Ollie Thorner Wells City Harriers 3 U20 Men
Thomas Hockley Southampton Athletics Club 1 U17 Men
Edward Coles Preston Harriers 1 U20 Men
Mike Arihalam Leicester Coritarians AC 1 U20 Men
Sarah Omoregie Cardiff AAC 1 U20 Women
Biancamaria Polloni Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U15 Girls
Benedict Thomas Winchester 1 U17 Men
Jake Watson Telford AC 1 U20 Men
Tobie Watson Telford AC 1 U17 Men
Clayton Jacinto Thames Valley Harriers 1 U15 Boys
Tajaih Kidd Thames Valley Harriers 1 U15 Boys
Femi Akinbobola Team Bath Athletic Club 2 U20 Men
Alfie Edwards Wakefield District H & AC 2 U17 Men
Andrew Adegbite Newham & Essex Beagles AC 1 U20 Men
Francesca Sandy Taunton AC 1 U15 Girls
Daniel Fielding The HAWCS 1 U17 Men
Amelia Macdonald Woodford Green AC with Essex Ladies 2 U20 Women
Tobi Ogunkanmi Watford Harriers 1 U20 Men
Owen Heard Harrow AC 1 U20 Men
Abigail Howard Bury Athletic Club 2 U15 Girls
Joe Carter Team Bath Athletic Club 1 U17 Men
Maria Schofield City of York AC 1 U20 Women
Paris King Havering AC 1 U15 Girls
Olivia Kimbowa Bolton United Harriers & AC 1 U20 Women
Holly Mpassy Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U17 Women
Arran Topham Andover AC 1 U15 Boys
Rayne Tapper Harrow AC 1 U15 Girls
Rhianna Egbo Harrow AC 1 U15 Girls
Kelechi Aguocha Blackheath and Bromely Harriers AC 1 U20 Men
Joe Ferguson Leeds City Athletic Club 1 U20 Men
Hannah Molyneaux City of Sheffield and Dearne AC 1 U20 Women
Ella Turner Oxford City AC 1 U20 Women
Kyle Boden Birchfield Harriers 2 U17 Men
Chukwuemeka Osammor Hallamshire Harriers Sheffield 1 U20 Men
Jamie Hopkins Liverpool Pembroke Sefton 1 U17 Men
Lynden Olowe Southampton Athletic Club 1 U20 Men
Merechi Shaka Egbo Herts Phoenix AC 1 U20 Women
Aaron Ashmead-Shoye Newham & Essex Beagles AC 1 U17 Men
Jenna jane Hilditch Vp Glasgow 1 U15 Girls
Laurie Sutcliffe Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U17 Men
Shaun Kerry Kingston Upon Hull Athletic Club 1 U20 Men
Leah Okorhi Birchfield Harriers 1 U17 Women
Paul-Henry Hegba-Mbayen Victoria Park Harriers and Tower Hamlets AC 1 U15 Boys
Callum Hay City of Sheffield and Dearne AC 1 U17 Men
Emmanuella Quaye Enfield and Haringey A C 1 U15 Girls
Lakeisha Owusu-junior Herne Hill Harriers 1 U20 Women
Kyle Rabjohn Richmond & Zetland Harriers 1 U17 Men
Daniel Steventon-Box Wolverhampton and Bilston 1 U17 Men
Rory Cawkwell Gloucester AC 1 U20 Men
Andrew Ogley City of Sheffield and Dearne AC 1 U17 Men
Melissa Coxon Rotherham Harriers and AC 2 U17 Women
Cameron Thomas Durham City Harriers & AC 1 U20 Men
Fergus McAuliffe Charnwood A C 1 U20 Men
Romain Ebanks Thames Valley Harriers 1 U17 Men
Olivia Roe Wakefield District H & AC 2 U17 Women
Millie Leighton Stratford Upon Avon AC 1 U17 Women
Mohamed Ali Ealing Southall & Middlesex AC 1 U17 Men
Luke Naylor Doncaster AC 1 U15 Boys
Nikita Gotthardt-Mills Bromsgrove and Redditch 1 U17 Women
Jai Sispal Leamington Cycling and Athletic Club 1 U17 Men
Niamh Doyle Liverpool Pembroke & Sefton H AC 1 U17 Women
Jackson Mountford Newport Harriers 1 U20 Men
Tre Thomas Charnwood A C 1 U20 Men
Isaac Rushworth City of Sheffield and Dearne AC 1 U20 Men
Kate Smith Tynedale Harriers & AC 2 U17 Women
klaudia Walas Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U20 Women
Iyioluwa Adesan Cambridge Harriers 1 U20 Men
Chris Royce North Somerset AC 1 U15 Boys
Calum Henderson Edinburgh Athletic Club. 1 U20 Men
Isabel Pinder Basingstoke and Mid Hants AC 1 U17 Women
Toni Egbulefu Chelmsford AC 1 U20 Women
Louie Hinchliffe Wombwell Sporting AC 1 U20 Men
Lara Taylor Liverpool Harriers & AC 1 U17 Women
Kirsty Law Cardiff AAC 2 U17 Women
Adam Saul-Braddock Wolverhampton & Bilston 1 U20 Men
Charlotte Wilkinson Stockport Harriers & AC 2 U15 Girls
Amy Lott Morpeth Harriers & AC 1 U17 Women
Usir Bennett-Tabi St. Mary's Richmond AC 1 U15 Boys
Karrell Harris Victoria park and Tower Hamlets 1 U15 Boys
Rhys Owen Western Athletic Club (Isle of Man) 1 U20 Men
Selina Scott Corby AC 1 U20 Women
Lucy Robinson Stockport Harriers & AC 2 U17 Women
Katie Waterworth Stockport Harriers & AC 1 U20 Women
Stephanie Brooks North Somerset AC 1 U17 Women
Amy Carter Middlesbrough Athletic Club (Mandale) 1 U20 Women
Scarlett Whittaker Sale Harriers Manchester 1 U17 Women
Lois Warden Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U20 Women
Daniel-James Thomas Eastbourne Rovers AC 1 U20 Men
Abigail Pawlett Stockport Harriers & AC 3 U17 Women
Louis Hempsall Doncaster AC 2 U17 Men
Jacob Fairhurst Charnwood AC 1 U17 Men
Desire Bamisile Willowfield Harriers 1 U20 Men
Yasmin Grosvenor Bracknell AC 1 U17 Women
Max Roe Peterborough AC 2 U15 Boys
Freddie Ford Shaftesbury Barnet Harriers 1 U15 Boys
Hannah Roberts Bracknell AC 1 U17 Women
Chloe Bagshaw Hallamshire Harriers Sheffield 2 U15 Girls
Evelyne Fonteyne Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Women
Anna Brophy Guildford and Godalming 1 U20 Women
Freddie Martin Braintree & District AC 1 U20 Men
Akwasi Banahen Enfield and Haringey A C 1 U17 Men
Jade Spencer-Smith Harrow AC 1 U20 Women
Ava Jones Doncaster Athletic Club 2 U15 Girls
Rebecca Cox Stockport Harriers & AC 2 U15 Girls
Mikkel Bassue Bristol and West AC 2 U20 Men
Anna McCauley City of Lisburn AC 1 U20 Women
William Lamprell Ipswich Harriers 1 U15 Boys
Claudimira Landim Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U20 Women
Trinity Powell Manchester Harriers & AC 1 U20 Women
Jake Minshull Coventry Godiva Harriers 3 U15 Boys
Ellie Minshull Coventry Godiva Harriers 1 U20 Women
Joseph Harding Newton Abbot AC 1 U17 Men
Lauren Anderson Birchfield Harriers 1 U17 Women
Grace VansAgnew Crawley AC 1 U20 Women
Dominic McDougall Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U20 Men
Ciaran Yeo Newton Abbot AC 1 U20 Men
Oliver D'Rozario Taunton AC 2 U17 Men
Melissa Booth Sale Harriers Manchester 1 U17 Women
Alex Spratley-Kemp Reading AC 1 U20 Men
Sam Roberts Team Bath Athletic Club 1 U20 Men
Andrew Nicolaou Shaftesbury Barnet Harriers 2 U17 Men
Isabel White Longwood Harriers 1 U15 Girls
Issie Tustin Cardiff AAC 2 U20 Women
Jessica Clark Cambridge & Coleridge AC 1 U17 Women
Tomos Slade Swansea Harriers 1 U20 Men
Callum Oliver-Davidson Newton Abbot AC 1 U20 Men
Princess Atanda Leicester Coritanian AC 1 U15 Girls
Nahbi Odeh Leicester Coritanian AC 1 U17 Men
Pharrell Tuitt Leicester Coritanian AC 1 U17 Men
Ketshia Makita Leicester Coritanian AC 2 U15 Girls
Julliana Agbude Leicester Coritanian AC 1 U17 Women
Lana Blake Bournemouth AC 3 U17 Women
Sidnie Ward Woodford Green AC with Essex Ladies 1 U17 Men
Oliver Bolland City of Sheffield and Dearne AC 1 U17 Men
Nicholas Shaw Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Men
Deshawn Lascelles Cambridge & Coleridge AC 1 U17 Men
Louis Hargreaveas Wakefield District H & AC 1 U17 Men
Laurance Edwards Shaftesbury Barnet Harriers 1 U20 Men
Esther Fatuade Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Women
Taran Brissett Birchfield Harriers 1 U20 Men
Elle Grace Hinchliffe City of Sheffield and Dearne AC 1 U17 Women
Lucy Jane Matthews Southampton AC 1 U17 Women
Olivia Haveron Harrogate Harriers & AC 1 U20 Women
Hagen Mzee Reading AC 1 U15 Boys
David Animashaun Notts AC 1 U20 Men
Ashley Nemits Warrington A C 1 U17 Women
Joe Prince Nene Valley Harriers 1 U20 Men
Delleah Belgrave Swindon Harriers 2 U15 Girls
Kirsty Sait-Stewart City Of Norwich AC 1 U17 Women
Tariq Wild Shaftesbury Barnet Harriers 2 U17 Men
Simon Coppard Tonbridge AC 1 U20 Men
Seren Rodgers Taunton AC 2 U15 Girls
Fabian Despinoy Edinburgh AC 1 U17 Men
Edward Lake City of York AC 1 U20 Men
Calvin Smith City Of Norwich AC 1 U15 Boys
Tom Gaunce Dacorum & Tring AC 1 U15 Boys
Bill Steel Liverpool Pembroke and Sefton 1 U17 Men
Joseph Cox Reading AC 1 U17 Men
Uzezi Onomerike West Cheshire Athletic Club 1 U15 Boys
Freddie Fraser Nene Valley Harriers 1 U17 Men
Isabelle Bloem Halifax Harriers & AC 1 U17 Women
Holly Newham Else Amber Valley and Erewash Athletic Club 1 U17 Women
Nnamdi Ndukwe Shaftesbury Barnet Harriers 2 U17 Men
Billy Goodridge Southampton Athletic Club 1 U15 Boys
Leonie Ashmeade Wakefield District H & AC 1 U20 Women
Alex Kerfoot Preston Harriers 1 U17 Men
Amelia Gray Andover AC 1 U15 Girls
Venus Morgan Kingston upon Hull AC 1 U20 Women
Robert MacQueen Ryston Runners 1 U17 Men
David MacQueen Ryston Runners 1 U15 Boys
Dylan Baines Stevenage & North Herts AC 1 U20 Men
Natalia Ivanov Shaftesbury Barnet 1 U15 Girls
Liam Blackwell Preston Harriers 1 U17 Men
Imogen Blackwell Preston Harriers 1 U15 Girls
Adetokunbo Akanbi-Mortimer Rhymney Valley AC 1 U15 Boys
Ava Taperell Gateshead Harriers & AC 1 U17 Women
Charlie Knott Cambridge & Coleridge AC 1 U17 Men
Benji Davies Peterborough AC 1 U17 Men
Rhiana Burrell Birchfield Harriers 2 U17 Women
Ramone Jeffrey Birchfield Harriers 1 U20 Men
Nicholas Savva Shaftsbury Barnet Harriers 1 U17 Men
Chiyenne Adrien Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Women
Joanna Crulley North Shields Polytechnic Club 2 U15 Girls
Niah Akintokun Shaftsbury Barnet Harriers 2 U15 Girls
Zahara Malcolm Woodford Green AC with Essex Ladies 1 U15 Girls
David Chapman City of Sheffield and Dearne AC 1 U17 Men
Cedelle Agyei-Kyem Walton AC 1 U17 Women
Jeslyn Agyei-Kyem Walton AC 1 U17 Women
Terrell Williams Wakefield District H & AC 1 U17 Men
Jay Cook Bury Athletic Club 2 U15 Boys
Finn Douglas TLJT 1 U17 Men
Elliot Moran Exeter Harriers 1 U20 Men
Megan Lasseter Stockport Harriers & AC 2 U20 Women
Maximilian Buckley Thames Valley Harriers 1 U20 Men
Jake Sterland Saffron Athletics Club 1 U17 Men
Alfie Bugg City of York AC 1 U17 Men
Jade Oni Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U20 Women
Adam Coles Kingston upon Hull AC 1 U20 Men
Tyrelte Porteous Birchfield Harriers 1 U20 Men
Tamara Miller Wakefield District H & AC 2 U17 Women
Rebekah OBrien Tonbridge AC 2 U17 Women
Maddie Clark Stratford Upon Avon AC 1 U17 Women
Layla Omar-Davies Saffron Athletics Club 1 U17 Women
Maya Curry Sale Harriers Manchester 1 U17 Women
Robbie Farquhar Aberdeen AAC 3 U20 Men
Holly Aitchison Stockport Harriers & AC 1 U17 Women
Toni Ademuwagun Thames Valley Harriers 1 U20 Men
Julia Winogrodzka Bolton United Harriers & AC 2 U15 Girls
Ella Wintle Pembrokeshire Harriers 3 U15 Girls
Tyler Wannerton Stevenage & North Herts AC 1 U15 Boys
Jaiden Dean City of Norwich AC 2 U15 Boys
Ella Rush Amber Valley and Erewash Athletic Club 4 U17 Women
Evie Greig Victoria Park City of Glasgow 2 U15 Girls
Michael Onilogbo Basildon AC 1 U17 Men
Grace Plater Leeds City Athletic Club 1 U20 Women
Joshua Rogers Corby AC 1 U17 Men
Tyra Khambai-Annan Team Hounslow Athletic Club 1 U15 Girls
Joshua Wise Southampton AC 1 U20 Men
Anton Bachorski Tonbridge AC 2 U20 Men
Yasmin Uwakwe Enfield and Haringey A C 1 U17 Women
Sam Brown Edinburgh Athletic Club. 1 U20 Men
Joy Eze Gateshead Harriers & AC 1 U17 Women
Frankie Johnson Bedford & County AC 1 U20 Men
William Foot Chesterfield & District AC 1 U17 Men
Thomas Wood Wakefield District H & AC 2 U17 Men
Shane Connell Sale Harriers Manchester 1 U20 Men
Benjamin To Bolton United Harriers & AC 1 U17 Men
Sophie Mayor Braintree & District AC 1 U17 Women
Amelia Walsh Reading AC 1 U15 Girls
Reece Earle Thames Valley Harriers 2 U15 Boys
Jody Smith Charnwood A C 2 U20 Men
Leah Duncan Braintree & District AC 2 U17 Women
Abby Masquelier Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U17 Women
Adam Berwick Amber Valley and Erewash Athletic Club 1 U20 Men
Julian Priest Huntingdonshire AC 1 U17 Men
Ben McLaughlin Wigan & District H & AC 1 U20 Men
Ben Lee Vale Royal Athletic Club 1 U20 Men
Ellie Wheeler-Smith Gloucester AC 2 U17 Women
Rebecca Keen Sale Harriers Manchester 1 U20 Women
Owain Lloyd-Hughes Neath Harriers 2 U20 Men
Jaydon Shaw Saffron Athletics Club 1 U15 Boys
Isabelle Skelton Sutton in Ashfield Harriers & AC 1 U17 Women
Sylvie Plaskow Blackheath & Bromley Harriers Athletic Club 1 U15 Girls
Angus Davren Inverness Harriers A A C 2 U20 Men
Milly Gall Dacorum & Tring AC 2 U17 Women
John Howorth Team Bath Athletic Club 1 U20 Men
Grace Colmer Southampton Athletic Club 1 U15 Girls
Scott Hannaway Greenock Glenpark Harriers 1 U20 Men
Etty Sisson Charnwood A C 1 U15 Girls
Rory Howorth Team Bath Athletic Club 1 U20 Men
Finn Hobson Chiltern Harriers AC 1 U17 Men
Paige Robinson Havering AC 1 U15 Girls
Ruben Hedman Braintree & District AC 1 U17 Men
Cameron Williams-Stein Leamington Cycling and Athletic Club 2 U17 Men
Bekki Roche WESPA Fire Athletics 1 U17 Women
Ellie Miles Cardiff Archers 1 U17 Women
Stephen Mackenzie Pitreavie AAC 2 U20 Men
Emma Simpson Altrincham & District Athletic Club Limited 1 U17 Women
Nichole Birmingham Birchfield Harriers 1 U20 Women
Matthew Edson Doncaster Athletic Club 1 U17 Men
Jacob Blanc Havering AC 1 U15 Boys
Ellie-Rose Isaac Cardiff Archers 2 U17 Women
Harry Taylor City Of Norwich AC 2 U20 Men
Hannah Sahota Worcester AC 2 U17 Women
Elliot Marston Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U15 Boys
Anthony Douglas City of Stoke AC 1 U17 Men
Archie Richardson Lincoln Wellington Athletic Club 1 U20 Men
Georgia Russell Walton AC 1 U17 Women
Lucy Tallon Tonbridge AC 1 U15 Girls
Abbey Orr Victoria Park City of Glasgow 2 U17 Women
Madeleine Johnson Wimborne AC 1 U20 Women
Jacqueline Gyamfi Hillingdon AC 1 U20 Women
Kai Chilvers Nene Valley Harriers 1 U15 Boys
George Foster City of Stoke AC 1 U17 Men
Scarlett Gammell Watford Harriers 1 U15 Girls
Harrison Thorne Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U20 Men
Megan Griffiths Cardiff AAC 1 U20 Women
Gracie Wall Bedford & County AC 1 U15 Girls
Bethany Allott City of Sheffield and Dearne 1 U15 Girls
Isla Brown Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U15 Girls
Kaif Rizvi Windsor Slough Eton & Hounslow AC 2 U17 Men
Cassie Ann Pemberton Birchfield Harriers 2 U20 Women
Megan Hancock Neath Harriers 1 U15 Girls
Imogen Leakey Team Bath Athletic Club 1 U17 Women
Natasha Purchas Crawley AC 1 U20 Women
Freya Paddon City of Sheffield and Dearne AC 1 U15 Girls
Olivia Paddon City of Sheffield & Dearne AC 1 U15 Girls
Tyree Thompson Pembrokeshire Harriers 1 U17 Men
Connor Eastlake City of Stoke AC 1 U20 Men
Katelyn Thomas Swansea Harriers 1 U15 Girls
Evan Jones Cardiff AAC 2 U17 Men
Eleni Jones Cardiff AAC 2 U15 Girls
Alfie Orpwood-Colton Notts AC 2 U20 Men
Maia Hardman Brighton Phoenix AC 1 U20 Women
Tye Leo-Stroud Swindon Harriers 1 U15 Boys
Jessica Lake Mansfield Harriers 1 U17 Women
Zoe Gardner Birchfield Harriers 1 U17 Women
Muslim Habib Birchfield Harriers 1 U17 Men
Hamish McGarvie Marshall Milton Keynes AC 1 U17 Men
Ellie-Mae Wainwright Newport Harriers 2 U15 Girls
David Iliffe Royal Sutton Coldfield Athletic Club 1 U17 Men
Lydia Smith Taunton AC 2 U17 Women
Josh Pearson Bromsgrove and Redditch 1 U20 Men
Mia Bailey City of Norwich Athletics club 1 U15 Girls
Jessica Astill Stevenage & North Herts AC 1 U15 Girls
Pedro Gleadall Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U20 Men
Nyree Perry North Somerset AC 1 U15 Girls
Jemma Thomson Chiltern Harriers 1 U15 Girls
Benjamin Reynolds Cardiff AAC 1 U17 Men
Jacob Reynolds Cardiff AAC 1 U17 Men
Holly Stewart Stockport Harriers & AC 1 U15 Girls
kissiwaa Mensah Chelmsford AC 2 U15 Girls
Ellie Fedzin Wakefield District H & AC 1 U15 Girls
Jemima Hay Wycombe Phoenix Harriers & AC 1 U17 Women
Ben Sinclair Manx Harriers 1 U15 Boys
Harriet Vaughan Bury Athletic Club 1 U20 Women
Charlie Fisher Telford AC 1 U17 Men
Emma Bakare Bristol and West AC 1 U20 Women
Lizzy Harrison Hunts AC 1 U15 Girls
Jazmine Moss Gateshead Harriers & AC 1 U20 Women
Sophie Ashurst Sale Harriers Manchester 1 U17 Women
Fabian Powell Corby AC 2 U15 Boys
Katie Evans Dorchester AC 2 U15 Girls
Molly White Dorchester AC 1 U15 Girls
Myles Paul Salford Metropolitan AC 1 U15 Boys
Thomas Mason Exeter Harriers 1 U17 Men
Owen Sproston City of Stoke AC 1 U17 Men
Kate Price Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U15 Girls
Jamall Walters Trafford Athletic Club 1 U17 Men
Lauren Greig Victoria Park 2 U20 Women
Nata Aspinall City of York AC 2 U17 Women
William Jagger Lincoln Wellington Athletic Club 1 U17 Men
Josh Allen Middlesbrough Athletic Club (Mandale) 1 U20 Men
Samuel Jones Birchfield Harriers 1 U17 Men
Dani Hales Telford AC 1 U17 Women
Anya Dunne Stockport Harriers & AC 1 U15 Girls
Mary Drewett Vale Of Aylesbury AC 1 U15 Girls
Lily Crawley Cheltenham and County Harriers 1 U17 Women
Thomas Manton Stockport Harriers 1 U15 Boys
Zsiriah Thomas Blackheath & Bromley Harriers AC 1 U17 Women
Oliver Dakin Chesterfield & District AC 1 U20 Men
Carmen Williams Vale Of Aylesbury AC 1 U17 Women
Fiona Barkley Yate & District AC 1 U17 Women
Therese Tolan Harrogate Harriers AC 2 U15 Girls
Katie Chapman Exeter Harriers 4 U17 Women
Jack Finn Telford AC 1 U20 Men
leah Gregory Hallamshire Harriers Sheffield 1 U15 Girls
Harriet Armstrong Eastbourne Rovers AC 3 U17 Women
Philip Kastner Walton AC 2 U20 Men
Eloise Harvey Dartford Harriers AC 1 U20 Women
David Todd City of York AC 1 U20 Men
Zac Nwogwugwu Tonbridge AC 1 U17 Men
Lauren Watkins Bracknell AC 1 U17 Women
Jenna Beswick Ayr Seaforth 1 U15 Girls
Alex Moseley Doncaster Athletic Club 1 U17 Men
Karnell Nunes-Smith Birchfield Harriers 1 U15 Boys
Olivia Austin Southampton Athletic Club 1 U15 Girls
Elliott Harris Birchfield Harriers 1 U17 Men
Jacob Spencer Tamworth AC 1 U17 Men
Amelia Fettis Newport Harriers 1 U15 Girls
Emily Simpson City of Sheffield and Dearne AC 1 U20 Women
Olivia Vareille Falkirk Victoria Harriers 1 U20 Women
Niamh Grant Liverpool Harriers & AC 1 U17 Women
Praise Owoeye Sale Harriers Manchester 1 U17 Women
Sam Bennett Basildon AC 1 U20 Men
Jack Ennis Croydon Harriers 1 U20 Men
Amy Rolfe City of York AC 1 U20 Women
Regan Walker Sale Harriers Manchester 1 U20 Women
Rebecca Jeggo Colchester Harriers AC 1 U20 Women
Charlie Finnie Crawley AC 1 U17 Men
Molly Elliott Birtley AC 1 U17 Women
Lewis Cotterill Newquay & Par AC 1 U20 Men
Drew Walford Bingley Harriers 1 U17 Men
Evie Wild Stockport Harriers & AC 1 U17 Women
Tilly Mycroft City of Sheffield and Dearne AC 2 U15 Girls
Michael Uzozie Medway and Maidstone AC 2 U17 Men
Megan Busby Carlisle Aspatria AC 2 U20 Women
Sadie Graham-Mulvaney Cardiff AAC 1 U17 Women
Nyah Reddyhough Bracknell AC 1 U15 Girls
Ben Platt Blackheath and Bromley Harriers Athletics Club 1 U15 Boys
Gabriel Gisborne Hallamshire Harriers 1 U17 Men
Katrina Simpson Halesowen ACC 1 U20 Women
Stephanie Moss Sale Harriers Manchester 1 U20 Women
Emma Shipley Hallamshire Harriers Sheffield 1 U15 Girls
Callum Collins City of Sheffield and Dearne AC 1 U17 Men
Jazz Sears Shaftesbury Barnet Harriers 1 U20 Women
Amy Hunt Wakefield District H & AC 1 U15 Girls
Erin Hunt Wakefield District H & AC 1 U15 Girls
Trezeguet Taylor Trafford Athletic Club 1 U15 Girls
Divine Duruaku Notts AC 1 U20 Men
Dolita Awala-Shaw Newham & Essex Beagles AC 1 U20 Women
Caroline Walder North Somerset AC 1 U20 Women
Isabelle Humphreys Crawley AC 2 U17 Women
Lucrezia Polloni Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U17 Women
Jacob Clark Notts AC 1 U20 Men
Halle Ferguson Trafford Athletic Club 2 U15 Girls
Rebecca Wheeler-Henry Shaftesbury Barnet Harriers 1 U15 Girls
Erin Lobley Hallamshire Harriers Sheffield 2 U15 Girls
Jacob Byfield Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U17 Men
Will Lane City of Sheffield and Dearne AC 1 U15 Boys
Darcey Garbutt Darlington H & AC 3 U15 Girls
Millie Noyce Crawley AC 1 U17 Women
Cole Williams Stratford Upon Avon AC 1 U17 Men
Evan Blackman Corby AC 2 U20 Men
Hannah Foster Shaftesbury Barnet Harriers 1 U20 Women
Christopher Lamb Wigan & District H & AC 1 U20 Men
Jolyon Leavesley Corby AC 1 U17 Men
Amarisa Sibley Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U15 Girls
Gabrielle ONeil Liverpool Harriers & AC 1 U17 Women
Autumn Joseph Harrogate Harriers & AC 1 U17 Women
Eve Wright Braintree & District AC 1 U20 Women
Lucy Oakley Ryston Runners 1 U15 Girls
Florence Matthews Rugby & Northampton AC 1 U15 Girls
Ben Boocock Blackburn Harriers & AC 1 U15 Boys
Henry Nwoke Liverpool Harriers & AC 2 U17 Men
Elliott Powell Corby AC 1 U15 Boys
Jack Sumners Stratford Upon Avon AC 2 U20 Men
Jamie Clowes City of Stoke AC 1 U20 Men
Dan Howells Aldershot Farnham & District AC 1 U20 Men
Karis Thomas Braintree & District AC 1 U15 Girls
Jessica Norkett Thetford AC 1 U17 Women
Zoe Allanson Cookham Running Club 1 U17 Women
Ruby Bell Sale Harriers Manchester 1 U17 Women
Oliver Cresswell Stratford Upon Avon AC 1 U20 Men
Gemma Jones Corby AC 1 U20 Women
Samuel Tremelling Chelmsford AC 1 U17 Men
Ellina Connor Trafford Athletic Club 1 U17 Women
Ben Higgins City of Sheffield and Dearne AC 2 U20 Men
Loreni Jorge Notts AC 1 U17 Men
Jacob Thompson Macclesfield Harriers & AC 1 U17 Men
Maisie Grice Aldershot Farnham & District AC 1 U20 Women
Meghan Porterfield Victoria Park City of Glasgow 1 U15 Girls
Sam Tyers Middlesbrough Athletic Club (Mandale) 1 U20 Men
Lauren Roy City of Lisburn Athletics Club 1 U20 Women
Josh Woods Dacorum & Tring AC 1 U20 Men
Madeleine Mayes Corby AC 1 U15 Girls
Luca Mayes Corby AC 1 U17 Men
Archie Yeo Scunthorpe & District AC 2 U17 Men
William Snashall Crawley AC 1 U17 Men
Kelsey Sutherland Brighton & Hove AC 1 U17 Women
Henry Johnson Houghton Harriers and AC 1 U17 Men
Luke Okosieme Cambridge Harriers 1 U20 Men
Owen Southern Liverpool Pembroke & Sefton H AC 1 U20 Men
Lily Carpenter Cheltenham and County Harriers 1 U17 Women
David Seidu Wreake & Soar Valley 1 U15 Boys
Kaliyah Young Dartford Harriers AC 3 U17 Women
Jack Halpin Gateshead Harriers & AC 1 U17 Men
Yaw Afirifah-Mensah Notts AC 2 U15 Boys
Joe Smythe City Of Norwich AC 1 U20 Men
Finlay Waugh Giffnock North AC 1 U17 Men
Eleanor Brown City Of Norwich AC 1 U17 Women
Sophia Deans Birchfield Harriers 2 U15 Girls
Natasha Harrison Stockport Harriers & AC 1 U20 Women
Jordan Jones Warrington A C 1 U20 Men
Alessandro Schenini Giffnock North AAC 1 U20 Men
Seumas Mackay Shetland AAC 2 U20 Men
Grace Greenwood Jersey Spartan AC 1 U15 Girls
Abbie Sillett Bracknell AC 1 U17 Women
Oliver Watkins Cardiff archers 1 U17 Men
Emily Russell Harrow AC 1 U20 Women
Tom Pritchard Cheltenham and County Harriers 1 U17 Men
Ruby Simpson Hallamshire Harriers Sheffield 1 U15 Girls
Greg Zoppos Thames Valley Harriers 2 U17 Men
Naomi Toft Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U17 Women
Megan Costello Gateshead Harriers & AC 2 U17 Women
Samuel Featherstone Marshall Milton Keynes AC 1 U20 Men
William Trott Swansea Harriers 1 U15 Boys
Mia Lowndes Stockport Harriers & AC 2 U20 Women
Louis Schofield Shrewsbury AC 1 U17 Men
Ben Game Team Bath Athletic Club 1 U17 Men
Mia McIntosh Dacorum & Tring AC 1 U15 Girls
Chanel Lovelock Windsor Slough Eton & Hounslow AC 2 U15 Girls
Valentina Costa Derby Athletic Club 1 U17 Women
Georgina Adam Lincoln Wellington Athletic Club 1 U20 Women
Donovan Capes Nene Valley Harriers 1 U15 Boys
Ava White Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U17 Women
Drew Bradley Crewe and Nantwich AC 1 U15 Boys
Lily Bailey Bristol and West AC 2 U15 Girls
Daisy Barnes Notts AC 1 U20 Women
Louisa Stoney Kingston and Poly 1 U20 Women
Joe Purbrick Nene Valley Harriers 2 U17 Men
Emily Buckler Saffron Athletics Club 1 U17 Women
Cameron Howes Pontefract AC 1 U20 Men
Kudakwashe Brian Chadenga Successful Strides 1 U17 Men
Lucy Giles Gateshead Harriers & AC 1 U17 Women
Jodi Bemand West Cheshire Athletic Club 1 U15 Girls
Nicole Proudfoot Annan & District AC 1 U17 Women
Alice Harray Thames Valley Harriers 1 U20 Women
Katie Foss Giffnock North AC 1 U17 Women
Temi Fajemisin Oxford City AC 1 U17 Women
Adam Reid Braintree & District AC 1 U20 Men
Charlie Yates Amber Valley and Erewash Athletic Club 1 U17 Women
Enya Maylor Team Bath Athletic Club 1 U17 Women
Eleanor Webster Team Bath Athletic Club 1 U17 Women
Damien Curtis Doncaster AC 1 U17 Men
Steven Wheater Middlesbrough Mandale AC 1 U20 Men
Lauren Roy City of Lisburn Athletics Club 1 U20 Women
Michelle Yalekhue Notts AC 1 U15 Girls
Zack Grinsted Luton AC 1 U15 Boys
Georgina Scoot Torbay AAC 2 U17 Women
Matthew Lawson Gateshead Harriers & AC 1 U17 Men
Bryce Breen Herts Phoenix AC 1 U17 Men
Sade Kaka City of Sheffield and Dearne AC 1 U17 Women
Rocco Zaman-Browne Manchester Harriers & AC 1 U20 Men
Hannah Moat Scunthorpe & District AC 1 U20 Women
Callum Inman Amber Valley and Erewash Athletic Club 1 U20 Men
Zack Howson Leeds City AC 1 U15 Boys
Tom Gibbons Saffron Athletics Club 1 U17 Men
Emma Morris Bracknell AC 1 U17 Women
Reuben Nairne Giffnock North 2 U17 Men
Amelia Briggs-Goode Notts AC 1 U17 Women
Jack Young Chester Le Street & Dist AC 1 U20 Men
Charlotte Buckley Thames Valley Harriers 2 U20 Women
Kelsey Pearce Mansfield Harriers 1 U17 Women
Caitlyn Mapps Cardiff Archers 2 U17 Women
Alex Irvine Notts AC 1 U20 Men
Chrissy Murray Watford Harriers 1 U17 Women
Alex Cooper Notts AC 1 U17 Men
Katie Johnson Edinburgh Athletic Club 1 U15 Girls
Brad Davies-Pughe Shrewsbury AC 1 U17 Men
Sophia Martin Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U17 Women
Alexia Martin Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U15 Girls
Eleanor Barrett Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U20 Women
Imogen Hadley Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U15 Girls
Meg Willis City Of Norwich AC 2 U17 Women
Emily Thomas Cardiff Archers 1 U20 Women
Harry Whyley Notts AC 1 U20 Men
Aaron Hunt Nene Valley Harriers 1 U20 Men
Isabelle Boffey Enfield and Haringey A C 1 U20 Women
Lara Scott Southampton Athletic Club 1 U17 Women
Callum Brassington-Meehan Worcester AC 1 U17 Men
Sophie Forbes-Laird Shaftesbury & Barnet Harriers AC 1 U15 Girls
Kristie Archer Wombwell Sporting AC 2 U17 Women
George Hopkins Woking AC 2 U17 Men
Lizzy Harrison Hunts AC 1 U15 Girls
Ashleigh West Medway and Maidstone AC 1 U20 Women
Lewis Byng Stratford Upon Avon AC 1 U20 Men
Harry Barton Wells City Harriers 1 U17 Men
Lewis Davey Peterborough AC 1 U20 Men
Holly Lawrence Basildon AC 1 U17 Women
Rebecca Grieve Pitreavie 3 U15 Girls
Patricija Nemanyte Derby Athletic Club 3 U15 Girls
Aran Thomas Wakefield District H & AC 1 U20 Men
Stephanie Jones West Cheshire Athletic Club 2 U15 Girls
Sam Johnson Stockport Harriers & AC 1 U20 Men
Nicholas Young Sale Harriers Manchester 1 U20 Men
Marli Jessop Dacorum & Tring AC 1 U17 Women
Ellie O'Hara Edinburgh Athletic Club 2 U17 Women
Isabel Male Royal Sutton Coldfield Athletic Club 1 U15 Girls
Jessica Hopkins Chelmsford AC 4 U20 Women
Amber Anning Brighton & Hove AC 1 U20 Women
Esmee Esho Charnwood AC 1 U20 Women
Amber Anning Brighton & Hove AC 1 U20 Women
Madeleine Whapples Solihull & Small Heath Athletic Club 1 U17 Women
Murray Fotheringham Giffnock North AAC 2 U17 Men
Kacey Walters Cambridge Harriers 2 U15 Girls
Matthew Griffin Bromsgrove and Redditch 1 U17 Men
Katy Beadle Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U15 Girls
Rachel Bennett City of York AC 1 U20 Women
Emmanuella Kone Cardiff AAC 2 U17 Women
Freddie Clemons Stratford Upon Avon AC 2 U15 Boys
Roman Hodgson Colwyn Bay AC 1 U15 Boys
Barnaby Corry Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U17 Men
Max Millerchip Shrewsbury ac 1 U20 Men
Lily Carlaw Northampton AC 1 U15 Girls
Megan Shields City of Stoke AC 1 U17 Women
Eve Robson Middlesbrough Athletic Club (Mandale) 1 U17 Women
Max Thomas Exeter Harriers 1 U20 Men
Katie Johnson Edinburgh Athletic Club 1 U15 Girls
Beatrix Wraith The HAWCS 1 U17 Women
James Wordsworth North Shields Polytechnic Club 1 U17 Men
Joseph Harding Basildon AC 1 U17 Men
Hannah Russell Lewes AC 1 U15 Girls
Luke Farrant Stockport Harriers & AC 1 U20 Men
Ayo Opaleye Huntingdonshire AC 1 U17 Men
Alex Shaw Guildford & Godalming AC 1 U20 Women
Jami Schlueter Yeovil Olympiads AC 2 U17 Men
Ryan Rawlinson Amber Valley and Erewash AC 1 U15 Boys
Georgia Morrison Aberdeen AAC 1 U20 Women
Harry Hall Aberdeen AAC 1 U20 Men
Noah Jones City Of Plymouth AC 1 U15 Boys
Ben Foster City Of Plymouth AC 1 U17 Men
Shona Vincent Woodford Green AC with Essex Ladies 1 U15 Girls
Lucinda White Tonbridge AC 1 U15 Girls
Jacob Booth City of Stoke AC 1 U17 Men
Jenna Hilditch Victoria Park City of Glasgow 2 U15 Girls
Tia-lilly Crane City Of Norwich AC 1 U15 Girls
Charlotte Kerr Rotherham Harriers and AC 1 U20 Women
Camron Harrison Tamworth AC 1 U15 Boys
William Hawker Rhymney Valley AC 1 U15 Boys
Dan Dearden Horsham Blue Star Harriers 1 U17 Men
Grace McDonald Middlesbrough Athletic Club (Mandale) 1 U15 Girls
Lottie Pinchess Charnwood A C 1 U15 Girls
Jack Harris Lewes AC 1 U20 Men
Emilie Oakden Lewes AC 1 U15 Girls
Gabriella Jones City Of Portsmouth AC 1 U15 Girls
Erin Troop Solihull & Small Heath Athletic Club 2 U15 Girls
Sam Brereton Newquay & Par AC 1 U17 Men