England Athletics Disability Open Competition 2019 incorp in Senior & U20 CE

Currently Showing All
Firstname Lastname Club Events Entered Age Group
Varun Bandi Bedford Wheelchair Racing 2 Men
sally brown Charnwood A C 2 Women
Shaun Burrows charnwood ac 1 Men
Henry Ackroyd Bingley Harriers & AC 3 Men
Luke Deighan Red star 3 Men
Adam Goldspink-Burgess Harlow Athletic Club 3 Men
Hilmy Shawwal Weir Archer Academy 1 Men
Zac Shaw Cleethorpes AC 2 Men
Zien Zhou Coventry Godiva Harriers 3 Men
Anil Kadian India 3 Men
Nils Rehm South Glos AC 2 Men
Grace Greenwood Jersey Spartan AC 2 Women
Samuel Kolek Kirkby AC 3 Men
Emmanuel Oyinbo-Coker Newham & Essex Beagles AC 2 Men
Molly Kingsbury Bracknell 1 Women
Luke Parry Cambridge & Coleridge AC 3 Men
Bethany Tucker South Glos AC 2 Women
Marcel Hodge Windsor Slough Eton & Hounslow AC 2 Men
Rob Smith Coventry Godiva Harriers 3 Men
Dylan Harris Reading AC 2 Men
Kyle Keyworth Manchester Harriers & AC 2 Men
Ali Smith Guildford & Godalming AC 2 Women
Chloe Lewis Harlow AC 2 Women
Simran Kaur Bristol and West AC 2 Women
Jordan Andrew Newham & Essex Beagles AC 1 Men
India Oates Darlington Harriers 2 Women
Prince Reid Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 Men
Toby Sweeney Coventry Godiva Harriers 3 Men
Barney Corrall Charnwood A C 2 Men
Thomas Young Charnwood A C 2 Men
Ben Foulston Charnwood A C 1 Men
Thomas Stamp South Glos AC 2 Men
Ethan Kirby Newton Abbot AC 2 Men
Daphne Schrager Bristol and West AC 1 Women
Joel Mattacks Team Bath Athletic Club 4 Men
James Ledger DSW Para Academy 1 Men
Jordan Howe DSW Para Academy 1 Men
Martina Barber Stevenage & North Herts AC 2 Women
Thomas Miller Harlow AC 3 Men
Toby Markham Eton Manor AC 2 Men
Steven Stone Falkirk Victoria harriers 2 Men
Dan Bramall Kirkby ac 2 Men
Safar Sharifi Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT) 1 Men
Esme O'Connell Dacorum & Tring AC 2 Women
Alexander Thomson Whitemoss ac 3 Men
Faye Olszowka Bexley AC 3 Women
Karim Chan Charnwood A C 2 Men
Jahziah Williams Eastbourne Rovers AC 2 Men
Marcus Pidgley Poole AC 2 Men
Javaughn Parks Birchfield Harriers 2 Men
Emily Stewart Gateshead Harriers & AC 2 Women
George Fox Blackpool Wyre & Fylde AC 2 Men
Peter Burch Southampton Athletic Club 2 Men
Hetty Bartlett Orwell Panthers AC 3 Women
Samuel Jose Cornwall AC 2 Men
Rhys Jones Rhondda AAC 2 Men