England Athletics SW Track and Field Championships 2018

Currently Showing All
Firstname Lastname Club Events Entered Age Group
Patricia Stanfield Gloucester AC 3 U15 Girls
Elyse Leech Torbay AAC 2 U20 Women
Connell McCarthy City Of Plymouth AC 2 U15 Boys
Fletcher Hart Swindon Harriers 1 U13 Boys
A margretts simon margretts 1 U13 Boys
Ella Dalton Wimborne Athletics Club 3 U13 Girls
Katie Hughes Cornwall AC 2 U20 Women
Ben Lloyd Yeovil Olympiads AC 1 U20 Men
Isaac Murray Cornwall AC 2 U15 Boys
Ella-Grace Edwards Gloucester AC 2 U13 Girls
Dylan Mends Gloucester AC 1 U13 Boys
Hannah Lewington Swindon Harriers 2 U13 Girls
Richard Tremblen Swansea 2 Senior Men
Christen Campion Gloucester AC 1 U15 Girls
Ben Campion Ben Campion 1 U17 Men
Hannah Kolic Forest of dean athletics club 1 U17 Women
Owen Merrett Yate & District AC 3 U15 Boys
Ellie Wheeler-Smith Gloucester AC 2 U17 Women
Jamal Clarke Cornwall AC, Ealing Southall & Middlesex AC 1 Senior Men
Maisy Harvey Forest of Dean AC 1 U15 Girls
India Ibbotson Team Bath Athletic Club 1 U17 Women
Niamh Kirwin Poole AC 1 U15 Girls
Chloe Jones Gloucester 1 U20 Women
Harriet Beardsmore City of Plymouth AC 1 U15 Girls
harvey thomas benney Cornwall AC 3 U13 Boys
Jacob Lamboll Newquay & Par AC 1 U15 Boys
Toby Sauter Yeovil Olympiads AC 2 U20 Men
Ben Foster City Of Plymouth AC 1 U17 Men
Nathan Brown Erme Valley Harriers 1 U20 Men
Matthew Williams Exeter Harriers 1 U17 Men
Melissa Jane Cornwall Athletics Club 1 U13 Girls
Delleah Belgrave Swindon Harriers 2 U15 Girls
Lydia Smith Taunton AC 2 U15 Girls
Archie Mallett Cornwall AC 1 U13 Boys
Alex Martin Swindon Harriers 2 U17 Men
Joe Ponter Taunton athletics club 1 U15 Boys
Blake Williams Newquay & Par AC 1 U13 Boys
Lucy Hughes Cornwall AC 1 U15 Girls
William Compton Forest of Dean AC 1 U15 Boys
Tom Slattery Cornwall AC 1 U20 Men
Abbie Milnes Aldershot Farnham & District 2 Senior Women
Thomas Mason Exeter Harriers 2 U15 Boys
kimberley knight Newquay & Par AC 2 U13 Girls
Catherine Groves Cornwall AC 1 U15 Girls
Micho Tao Cornwall AC 3 U15 Boys
Ben Robinson Bristol and West AC 3 Senior Men
Joe (joseph) wheeldon Tavistock AC 1 U15 Boys
Nubia Evans-Shields City Of Plymouth AC 3 U13 Girls
Henry Curtis City Of Plymouth AC 2 U15 Boys
Rebecca Squires Exeter Harriers 3 U15 Girls
Tilly Mcdowell Tavistock AC 1 U17 Women
Abigail Phillips Bournemouth AC 3 U15 Girls
Jed Hutchings City Of Plymouth AC 1 U13 Boys
Isaac Ketterer Newquay & Par AC 3 U15 Boys
Lily Bailey Bristol and West AC 2 U15 Girls
Bradley Stevens Tavistock AC 1 U17 Men
Grace Pitman Cheltenham & County Harriers 1 U17 Women
Natasha Farrington Tavistock AC 1 U17 Women
Joseph Bacon Newquay & Par AC 2 U20 Men
Fern Kimber Poole Runners 1 U17 Women
Molly Mather City of Plymouth AC 1 U20 Women
Ebony Hammond Team Bath Athletic Club 2 U15 Girls
Luke Hopper Newquay & Par AC 2 U20 Men
William Rabjohns Poole AC 1 U13 Boys
Morgan Curry Taunton AC 1 U20 Men
Joel Mattacks Team Bath AC 1 U17 Men
jasmine stone Exeter Harriers 1 U15 Girls
Ellery Cole Team Bath Athletic Club 1 U17 Men
Max Edgecombe Taunton AC 2 U13 Boys
Louis Chamberlain Exeter Harriers 1 U15 Boys
Toby Watson Wells City Harriers 1 U15 Boys
Thea Piercy Mendip Athletic Club 1 U13 Girls
Phoebe Havard Yate & District AC 2 U13 Girls
kaya cairney Newquay & Par AC 2 U20 Men
Callum Oliver-davidson Newton Abbot AC 1 U17 Men
rachel champion Exeter Harriers 2 U17 Women
Tillie Westwood Forest of Dean AC 2 U15 Girls
Amelia Verney Bournemouth AC 2 U15 Girls
Holly Bigger Wells City Harriers 2 U17 Women
Estelle Hodges Erme Valley Harriers 2 U17 Women
Daniel Maydew Wells City Harriers 1 U15 Boys
Jacob Norcliffe City Of Salisbury Athletic And Running Club 2 U20 Men
Simon Nott Calne Running Club 1 Senior Men
Denise Nott Calne Running Club 1 Senior Women
Rory Glover City Of Salisbury AC & RC 2 U13 Boys
Jessica Lewis Bristol and West AC 1 U15 Girls
liam nixon Poole AC 2 U15 Boys
Stephanie Brooks North Somerset AC 3 U15 Girls
sophie imeson Swindon Harriers 3 U13 Girls
issy imeson Swindon Harriers 3 U15 Girls
Lukas Bailey City Of Salisbury AC & RC 1 U15 Boys
Jenny Milburn Tavistock AC 1 U17 Women
Tyla Werrett Team bath ac 2 U13 Girls
Sergio Martinez Gonzalez Swindon Harriers 1 Senior Men
Matthew Holt Team Bath Athletic Club 2 Senior Men
Gabriella Holt Team Bath Athletic Club 2 U20 Women
Ben Game Team Bath Athletic Club 2 U17 Men
Toby conibear Yate & District AC 1 U17 Men
Emily Bee City Of Plymouth AC 2 U17 Women
Dalis Jones Yate Athletics 1 U15 Girls
Tom Heal Taunton AC 1 U15 Boys
Noah Heal Taunton 1 U13 Boys
Maisie Johns North Somerset AC 1 U15 Girls
Robyn Ellison Team Bath AC 2 U20 Women
Callum Hendy Taunton AC 1 U15 Boys
Freya Buglass Avon Valley Runners 2 U15 Girls
Jazmin Cooke Bournemouth AC 2 U17 Women
TOMMY DCRUZ Newton Abbot AC 1 U20 Men
Gus tiernan Exeter Harriers 1 U15 Boys
femi akinbobola Team Bath Athletic Club 2 U17 Men
Catriona Edington Marlborough & District Junior AC 1 U20 Women
Ellie mount Team Bath Athletic Club 3 U17 Women
rebecca pierce Team Bath Athletic Club 2 Senior Women
Genevieve Haselden Cheltenham and County Harriers 1 U17 Women
David Dawson Newquay & Par AC 2 Senior Men
Tamika Douch Bournemouth AC 1 U15 Girls
Lara Chapman Yeovil Olympiads AC 1 U15 Girls
Kelly-Marie Marsh Swindon Harriers 2 U15 Girls
Lexie Bull STROUD AND DISTRICT AC 1 U15 Girls
Callum Rea Lavington Athletics 2 Senior Men
Lavinia Rai Swindon Harriers 1 U15 Girls
Natasha Smith Stroud & District AC 4 U20 Women
Georgia Pickford Lavington Athletics 1 U20 Women
Scott Pickford Avon Valley Runners 1 U13 Boys
Katie Chapman Exeter Harriers 3 U15 Girls
Abi Davies Team Bath Athletic Club 2 Senior Women
Annie Lewis Yate & District AC 1 U20 Women
Eleanor Webster Team Bath Athletic Club 1 U17 Women
Seren Jones Cheltenham and County Harriers 1 U13 Girls
Yasmin Bridet Bournemouth Athletic Club 2 U17 Women
ciaran cooper Swindon Harriers 1 Senior Men
charlie shipton tavistock AC 1 U20 Men
Isabelle Franklin BAC Bournemouth Athletic Club 2 U15 Girls
Rhys Stephens Exeter Harriers 1 U15 Boys
Katie Evans Dorchester AC 2 U15 Girls
Natalie Thomas Andover AC 1 Senior Women
Robert Jones New Forest Junior AC 3 U15 Boys
Josh Tyler Exeter Harriers 3 U17 Men
Oliver Foster Wimborne AC 2 U13 Boys
Molly Hole City Of Salisbury AC & RC 2 U17 Women
Lucy Odell Southampton Athletic Club 2 U17 Women
John Llewellyn Poole Runners 1 Senior Men
Melissa Kolic Forest of Dean AC 1 U20 Women
Will Morris Lavington Athletics 1 U17 Men
Oliver Capps Exeter Harriers 1 U15 Boys
Brooke Ironside Bournemouth AC 2 U17 Women
Kit Oliver-Stevens Exeter Harriers 2 U17 Men
Abigail Peake Mendip Athletic Club 2 U17 Women
Thomas Holmes MADJA 1 U17 Men
Oliwia Cwienczek Yeovil Olympiads AC 3 U13 Girls
Mia Wilkinson Bournemouth AC 1 U15 Girls
ELLIE CHIVERS Mendip Athletic Club 3 U15 Girls
William Saltmarsh Exeter Harriers 2 U15 Boys
Tiana Nhamoinesu City of Salisbury Athletics &Running Club 1 U13 Girls
Alice Matthews Bristol and West AC 3 U13 Girls
Kiya Dee Highworth RC 1 U15 Girls
Taya Dee Highworth RC 1 U15 Girls
Jodie Dale Yate & District AC 1 U17 Women
William Barnard City of Salisbury Athletics and Running Club 2 U13 Boys
Enya Maylor Team Bath Athletic Club 1 U17 Women
Joseph Keane Team Bath Athletic Club 1 U17 Men
William Kennedy Bristol & West AC 2 Senior Men
Iris Courtney Wimborne 1 U13 Girls
Harry Cunningham Swindon Harriers 2 U15 Boys
James Kyeremeh Swindon Harriers 2 U13 Boys
Jake Cover Team Bath Athletic Club 1 U17 Men
Mark Plowman Yeovil Olympiads 1 Senior Men
poppy nolan city of salisbury athletic and running club 1 U13 Girls
Ciaran Yeo Newton Abbot AC 2 U17 Men
Rebecca Roots Torbay AAC 2 U20 Women
Jack Harvey Wells City Harriers 1 U13 Boys
Livvy Hewlett Salisbury 2 U13 Girls
Rudy Hewlett Salisbury 2 U13 Boys
Matthew Smith Swindon Harriers 1 U17 Men
Jamie Grose Bournemouth AC, Poole AC 1 Senior Men
Leah Sullivan Bournemouth AC 2 U15 Girls
Jed Skilton Poole AC 1 U20 Men
Charlotte Longden Team Bath AC 2 U17 Women
Lilly Jones New Forest Junior AC 1 U15 Girls
Reka Carr Swindon Harriers 1 U13 Girls
Scott Gunning Swindon Harriers 1 Senior Men
Jessica Kinneir Swindon Harriers 1 U15 Girls
Emily Churchill Newton Abbot AC 1 U15 Girls
Andrew Ingleton Independent Intelligent Fitness 1 U17 Men
Jake Gray Independent Intelligent Fitness 1 U15 Boys
Eloise MacDonald Andover 2 U13 Girls
Adam Leworthy North Devon AC 1 U15 Boys
Amy Warre Swindon harriers 1 U15 Girls
Kiran Carter Team Bath 3 U15 Boys
Justin davies Team Bath Athletic Club 1 U17 Men
Ruby Hewitt Swindon Harriers 1 U13 Girls
Danny Sinclair Salisbury ARC 1 U15 Boys
Jamie Croucher Yeovil Olympiads AC 1 U20 Men
Samantha Lake Tavistock Run Project 1 Senior Women
MIA BATES Team Bath Athletic Club 2 U17 Women
Cameron Walker-Shepherd Birchfield Harriers 1 Senior Men
Alice Grosjean Mendi 2 Senior Women
Emma Stepto Cornwall AC 1 Senior Women
ethan hall Team Bath Athletic Club 2 U17 Men
Imogen Leakey Team Bath Athletic Club 2 U17 Women
Lucy Crossman Taunton AC 1 U17 Women