City Of Birmingham Games Open Meeting Now Closed No more entries will be accepted

Currently Showing All
Firstname Lastname Club Events Entered Age Group
Max Price Birchfield Harriers 1 U17 MEN
Victoria Watkins Worcester ac 2 SEN WOMEN
Nathan Biggs Bromsgrove and Redditch 1 U17 MEN
Daniel Steventon-Box Wolverhampton and Bilston 1 U17 MEN
James Ledger DSW Para Academy 1 SEN MEN
Michael Gardiner Cheltenham and County Harriers 1 SEN MEN
Karnell Nunes-Smith Birchfield Harriers 2 U15 BOYS
Alize Anderson Coventry Godiva Harriers 1 U20 MEN
Jake Gibson West Cheshire Athletic Club 2 U20 MEN
Daniel Beadsley Swansea Harriers 1 SEN MEN
Chloe Speake Shrewsbury AC 1 U15 GIRLS
Grace Preston Stockport Harriers & AC 2 U20 WOMEN
Amy Tyers Worcester AC 1 U17 WOMEN
Grace Morgan Cardiff Archers 2 U20 WOMEN
Gabrielle Broni-Phillips Wolverhanpton and Bilston 1 U17 WOMEN
Tyler Francis Wolverhampton & Bilston 1 U17 MEN
Thomas Williams Barry and Vale Harriers 1 SEN MEN
Isabel Morgan Cardiff Archers 2 U17 WOMEN
Zachary Mcgrillen Hereford & County AC 2 SEN MEN
Chris Gibbs Bromsgrove and Redditch 1 SEN MEN
Vicky Mann Guernsey Athletics 1 SEN WOMEN
Annie Testar Stroud & District AC 1 U20 WOMEN
Peter Watkeys Basingstoke & Mid Hants AC 2 SEN MEN
Ross Goode Cannock & Stafford AC 1 U20 MEN
Aidan Twomey Coventry godiva harriers 1 SEN MEN
Damien Chambefort Coventry Godiva 1 SEN MEN
Isaiah Ogoula Birchfield Harriers 1 U17 MEN
Fergus McAuliffe Charnwood A C 1 U20 MEN
George Glinski Marshall Milton Keynes AC 1 SEN MEN
William Sharman Belgrave harriers 1 SEN MEN
Lilian SMITH Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT) 1 U15 GIRLS
Adam Searle Rugby & Northampton AC 1 U20 MEN
Allegra Soutar Cannock & Stafford AC 1 U20 WOMEN
Stewart Marshall Coventry Godiva Harriers 1 SEN MEN
Eva Webster david fisher 1 U15 GIRLS
Beth Sykes Bromsgrove and Redditch 1 U20 WOMEN
Amara Thakker Saffron Athletics Club 1 U20 MEN
valerio duah Telford AC 1 U20 MEN
Zachary Elliott Birchfield Harriers 1 U20 MEN
John Knibb Leamington Cycling and Athletic Club 1 SEN MEN
Hannah Lownsbrough Bromsgrove and Redditch 2 U17 WOMEN
David Thomas Yate & District AC 1 U20 MEN
Tabitha Proudley Southampton Athletic Club 2 U17 WOMEN
Morgan Senior Wolverhampton & Bilston 2 U20 MEN
Ryan Bains Wolverhampton & Bilston 2 U17 MEN
Nikita Gotthardt-Mills Bromsgrove and Redditch 2 U17 WOMEN
Ethan Kirby Newton Abbot AC 2 U20 MEN
Morgan Amed Coventry Godiva Harriers 2 SEN MEN
Cynthia Agbor Wolverhampton & Bilston 1 U20 WOMEN
Jordan Spence Corby AC 1 SEN MEN
Adam Higgins Worcester AC 2 SEN MEN
georgia Walsh Wigan & District H & AC 1 U20 WOMEN
jack Walsh wigan Harriers 1 U17 MEN
Amy Bowen Tamworth AC 2 SEN WOMEN
Darian Moore Worcester AC 1 U17 MEN
Holly Lesley millfield school 2 U17 WOMEN
Lottie Bentley Worcester Athletic Club 1 U15 GIRLS
Lucas Rive Guernsey AC 3 U20 MEN
Toby Glass Guernsey Athletics Club 2 SEN MEN
Katie Harris Worcester AC 1 U20 WOMEN
Anya Bates Birchfield Harriers 1 U20 WOMEN
Liam Hughes Coventry Godiva Harriers 1 U17 MEN
Kane Lee Yate 1 SEN MEN
Jonathan Peacock Charnwood 1 SEN MEN
Caitlin Mander Team Bath Athletic Club 3 U15 GIRLS
Byron Mander Team Bath AC 3 U15 BOYS
Indi Gallagher Guernsey AC 2 U20 WOMEN
Poppy Glasby-Seddon Sale Harriers Manchester 2 U17 WOMEN
Alex Price Swansea 1 SEN MEN
Sean Price Les Croupiers 1 SEN MEN
kylie robilliard Guernsey AC 1 SEN WOMEN
Will Dean Rugby & Northampton AC 2 U17 MEN
Dale Garland Guernsey 2 SEN MEN
Alfie SANDERSON Daventry AAC 2 U17 MEN
Emily Sanderson daventry 1 SEN WOMEN
Rob Worman Cheltenham and County Harriers 2 U20 MEN
Lewis Jacobs Rhondda AAC 1 U15 BOYS
Nell Desir Cardiff Archers 2 U15 GIRLS
Thomas Jackson Telford AC 1 U17 MEN
Ashley Nemits Warrington A C 1 U17 WOMEN
Kyle Calhoun Charnwood A C 1 U20 MEN
Zac Humphries Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT) 2 U15 BOYS
Jack Doodson Stockport Harriers & AC 2 U15 BOYS
Max Thomas Exeter Harriers 2 U20 MEN
India Ibbotson Team Bath Athletic Club 1 U17 WOMEN
Jack Benstead Corby AC 1 SEN MEN
Katie James 2 SEN WOMEN
Millie Everett Stockport Harriers 2 U15 GIRLS
Kamalpreet Singh Kamalpreet Singh 2 U15 BOYS
Nikki Kay Milton Keynes Distance Project 1 U15 GIRLS
Amy Warre Swindon Harriers 2 U15 GIRLS
Jessica Kinneir Swindon Harriers 2 U15 GIRLS
Lara Taylor Liverpool Harriers & AC 2 U17 WOMEN
Kate Davies Gloucester AC 3 SEN WOMEN
Delleah Belgrave Swindon Harriers 2 U15 GIRLS
Bethany Connolly Royal Sutton Coldfield Athletic Club 2 U15 GIRLS
Kate Horobin Stockport Harriers 2 U15 GIRLS
Ellena Ruddock Rugby & Northampton AC 1 SEN WOMEN
Alivia Faulkner Saffron Athletics Club 1 U17 WOMEN
Nile Nesbeth Wolverhampton & Bilston 2 U17 MEN
Mitchel Brown Lavington Athletics 1 U20 MEN
Dylan King Birchfield Harriers 1 U17 MEN
Charlotte Wilkinson Stockport Harriers 2 U15 GIRLS
Joshua Duke Guernsey 3 U17 MEN
Eloise Hind Radley Athletic Club 1 U15 GIRLS
Luke Jones Tamworth AC 2 SEN MEN
James Hoult Halesowen 1 SEN MEN
Grace Goodsell Stockport Harriers & AC 2 U17 WOMEN
Lily Mae Smith Milton Keynes Distance Project 1 U15 GIRLS
Angela Bryant Forest of Dean AC 3 SEN WOMEN
Iyanu Adisa Birchfield Harriers 1 U17 WOMEN
Selina Scott Corby AC 1 U20 WOMEN
Lucy Robinson Stockport Harriers & AC 3 U17 WOMEN
Jacqueline Michael Hallamshire harriers 2 SEN WOMEN
Ben Tulloch Bristol and West AC 1 SEN MEN
katie waterworth Stockport Harriers & AC 2 U20 WOMEN
Rhys Arnold Chiltern Harriers 1 U17 MEN
Grace Thomas Bexley AC 1 SEN WOMEN
Ila Thompson Saffron Athletics Club 1 U17 WOMEN
Alexia Martin Windsor Slough Eton & Hounslow AC 2 U15 GIRLS
Sophia Martin Windsor Slough Eton & Hounslow AC 2 U17 WOMEN
Emily Misantoni Stockport Harries 2 U17 WOMEN
Seamus Derbyshire City of Stoke AC 1 U20 MEN
Abigail Pawlett Stockport Harriers & AC 2 U17 WOMEN
Sophia Malpass Wrekin College Triathlon Club 1 U20 WOMEN
Sandra Dike Belgrave Harriers Notts AC 1 SEN WOMEN
Anya Dunne Stockport Harriers & AC 2 U15 GIRLS
Lexie Bull Stroud & District AC 1 U15 GIRLS
Abi Fitton Marshall Milton Keynes AC 1 U20 WOMEN
Nathan Mcmahon Birchfield Harriers 1 U17 MEN
Sam Cotton Saffron Athletics Club 1 U17 MEN
Andy Grimwood Worcester AC 2 SEN MEN
Matt Moon Black Pear Joggers 1 SEN MEN
HASSAN HASSAN COVENTRY GODIVA HARRIERS 1 SEN MEN
George whitby-hayes Birchfield Harriers 2 SEN MEN
Ruby Brook Stroud & District AC 2 U15 GIRLS
Rebecca Leather Stockport Harriers & AC 2 U15 GIRLS
andrew parker West Cheshire AC 2 SEN MEN
dylan bowley Kettering Town Harriers 1 U17 MEN
Joseph Yeaman Guernsey athletics club 1 SEN MEN
Mikkel Bassue Bristol and West AC 2 U20 MEN
Grace Thomas Wolverhampton & Bilston 2 U15 GIRLS
Andy Neat Telford AC 1 SEN MEN
Kai Perryman Cookham Running Club 2 U17 MEN
Emily Buckler Saffron Athletics Club 1 U17 WOMEN
Jack Gunning Swindon Harriers 1 U17 MEN
Lois Logan Windsor Slough and Eaton 2 U15 GIRLS
Andy Ashurst Sale Harriers Manchester 1 SEN MEN
Sophie Ashurst Sale Harriers Manchester 1 U17 WOMEN
Natalie Ainge Cannock & Stafford AC 1 SEN WOMEN
Emma Robertson Worcester 1 SEN WOMEN
James Williams Liverpool Harriers & AC 1 SEN MEN
Harry Cunningham Swindon Harriers 1 U17 MEN
Ruth Green Erme Valley Harriers 2 U17 WOMEN
Jake Minshull Coventry Godiva Harriers 1 U15 BOYS
Ellie Minshull Coventry Godiva Harriers 1 U20 WOMEN
Sian Swanson Cardiff AAC 1 SEN WOMEN
Lauren Anderson Birchfield Harriers 1 U17 WOMEN
Shad Marc Aaron Birchfield Harriers 1 SEN MEN
Olivia Travers Erme Valley Harriers 2 U17 WOMEN
Elina Dineen Cardiff Archers 3 U17 WOMEN
Julia Johnson Gloucester Athletic Club 1 U17 WOMEN
Sam Roberts Team Bath Athletic Club 1 U20 MEN
Leah Spencer Birchfield Harriers 1 U20 WOMEN
Charlie Knott Cambridge & Coleridge AC 1 U17 MEN
Oliver Keitley Gloucester AC 1 U17 MEN
Ellen Taylor Birchfield Harriers 1 U17 WOMEN
Amelia Taylor Birchfield Harriers 1 U15 GIRLS
Cameron Rawson Sutton in Ashfield Harriers & AC 1 U20 MEN
Abi Williams Cheltenham and County Harriers 2 U20 WOMEN
Nathan Brown Erme Valley Harriers 1 SEN MEN
Amy Clark Stroud & District AC 1 U20 WOMEN
Issie Tustin Cardiff AAC 2 U20 WOMEN
Jayneeva George Coventry Godiva Harriers 1 U15 GIRLS
Adam Wilson Yate AC 1 SEN MEN
Roman Quilter Wreake and Soar Valley 1 U17 MEN
olivia Bailey Wreake & Soar Valley 1 U17 WOMEN
Abby Masquelier Windsor Slough Eton & Hounslow AC 2 U17 WOMEN
Alfie Bowers Rugby & Northampton AC 2 U20 MEN
Jake Sisson Charnwood A C 1 U17 MEN
Katrina Hart Katrina Hart 1 SEN WOMEN
Arantxa Middleton Tamworth AC 1 U15 GIRLS
Oliver Blackwell Coventry Godiva Harriers 2 U15 BOYS
Chloe Wilde Cannock and Stafford 1 SEN WOMEN
Morgan Treasure Birchfield Harriers 2 U20 MEN
Taran Brissett Birchfield Harriers 1 U20 MEN
Ackeel Blake Wolverhampton & Bilston 2 U20 MEN
Ben Brinsdon Birchfield Harriers 1 U17 MEN
Jane Pidgeon Notts AC 1 SEN WOMEN
Charlotte Gravelsons Stratford Upon Avon AC 3 U17 WOMEN
Harry Gravelsons Stratford Athletics Club 2 U17 MEN
Chelsey Marsden Birchfield Harriers 1 U20 WOMEN
Kimany Richards Birchfield Harriers 1 U17 WOMEN
Luke Richardson Bromsgrove and Redditch 1 U17 MEN
Makiah Jacob Reece Birchfield Harriers 1 U17 MEN
Ellie Brown Charnwood A C 2 U17 WOMEN
Imogen Sheppard Stratford Upon Avon AC 1 U20 WOMEN
Emily Reed Coventry Godiva Harriers 1 U20 WOMEN
Phoebe Coates Northern AC Isle of Man 1 U20 WOMEN
Columba Blango Victoria Park Harriers and Tower Hamlets AC 1 SEN MEN
Katy Townsend Cheltenham and County Harriers 2 SEN WOMEN
Joshua Saunders Saffron Athletics Club 1 U17 MEN
Aishat Hammed Birchfield Harriers 1 U20 WOMEN
Jack Sumners Stratford Upon Avon AC 2 U20 MEN
Olivia Hopwood Birchfield Harriers 2 U17 WOMEN
lauren Mcmullen Corby AC 1 U20 WOMEN
Adam Bayliss Stratford Upon Avon AC 1 U20 MEN
Myles Durrant-Sutherland Birchfield Harriers 1 SEN MEN
Catherine Hardy Cardiff AC 1 SEN WOMEN
Josephine Williams Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT) 2 U15 GIRLS
Thomas Syckelmoore Basingstoke and Mid Hants 1 SEN MEN
Konyui Shieh Coventry Godiva Harriers 1 U20 MEN
Harry Whyley Notts AC 1 U20 MEN
Rosie Pearman Saffron Athletics Club 1 U17 WOMEN
Anton Stoger Notts AC 1 U20 MEN
Imola Asztalos Cheltenham and County Harriers 2 SEN WOMEN
Philip Wren Radley AC 1 SEN MEN
holly kone Notts Ac 1 U20 WOMEN
Finlay White Birchfield Harriers 2 U15 BOYS
Stephanie Moss Sale Harriers Manchester 1 U20 WOMEN
Ben Riekstins Telford AC 2 SEN MEN
Jamie Cooper Birchfield Harriers 1 U17 MEN
Makoye Kampengele Cardiff AAC 2 SEN MEN
James Griffiths Cardiff AAC 2 SEN MEN
Divine Duruaku Notts AC 1 U20 MEN
Sophia Okoosi-Dunn Birchfield Harriers 3 U15 GIRLS
Nathan Petch Coventry Godiva Harriers 2 SEN MEN
Indiana Malik Notts AC 2 U20 WOMEN
Poppy Malik Notts AC 1 U17 WOMEN
Lilac Vigor Notts AC 1 U17 WOMEN
Erin Muldoon City Of Plymouth AC 1 U15 GIRLS
Kai Dudfield Wolverhampton & Bilston 2 U20 MEN
Ella Isaias Erme Valley Harriers 2 U15 GIRLS
Tegan Stoddart Telford AC 2 U15 GIRLS
Hannah Gadd DASH 1 U17 WOMEN
Jared Malcolm-roberts Birchfield Harriers 1 U20 MEN
Lauryn Walker Birchfield Harriers 1 U20 WOMEN
Nacho Fernandez Stratford Upon Avon AC 1 SEN MEN
Milly Woodman-Booth Birchfield Harriers 3 U15 GIRLS
Thomas Dodd Harborough AC 2 SEN MEN
Macey Morris Swansea Harriers 1 U17 WOMEN
Tamunonengiye-ofori Ossai Shaftesbury Barnet Harriers 2 SEN MEN
Tanbir Ahmed Birchfield Harriers 1 U15 BOYS
Ella Wintle Pembrokeshire Harriers 3 U15 GIRLS
Lucy Wintle Pembrokeshire Harriers 3 U15 GIRLS
Stephen McKenzie Rugby & Northampton AC 2 U17 MEN
harry boswell hereford 2 SEN MEN
Dominika Brooks Thames Valley Harries 1 SEN WOMEN
Jack Lawrence Birchfield Harriers 1 SEN MEN
Fletcher Hart Swindon Harriers 1 U15 BOYS
Eleni Francis Team Bath Athletic Club 3 U15 GIRLS
Ellis Gayle Tipton Harriers 2 U20 MEN
mia hopson City Of Norwich AC 1 U20 WOMEN
SEEMITA GUMBS BIRCHFIELD HARRIERS 1 SEN WOMEN
Joe MacDonald Halifax Harriers & AC 1 U17 MEN
Emma Sherwood Dudley and Stourbridge Harriers 3 U20 WOMEN
george Gammage Rugby & Northampton AC 1 U17 MEN
Layla Omar-Davies Saffron Athletics Club 1 U17 WOMEN
Thomas Larkin Cannock & Stafford AC 1 U15 BOYS
Cameron Touron Cheltenham and County Harriers 1 SEN MEN
Joseph Martin Royal Sutton Coldfield Athletic Club 1 U17 MEN
Julia Winogrodzka Bolton United Harriers & AC 2 U15 GIRLS
Adam Barber Harborough AC 1 U17 MEN
Safar Sharifi Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT) 1 U17 MEN
Jonathan Hiorns Notts AC 1 SEN MEN
Millie Leighton Stratford Upon Avon AC 2 U17 WOMEN
Tyrelte Porteous Birchfield Harriers 1 U20 MEN
Lauren Fall Telford AC 1 U17 WOMEN
Alanah Thoresby Kingston upon Hull AC 2 U17 WOMEN
Eleanor Harwood Saffron Athletics Club 2 U15 GIRLS
Christopher Turner Amber Valley and Erewash Athletic Club 1 U17 MEN
Dylan Summers Cheltenham and County Harriers 3 U17 MEN
Matt French Coventry Godiva Harriers 1 U17 MEN
Alexandra Akins Birchfield Harriers 1 U17 WOMEN
Gian-Luca Robilliard Guernsey 1 U15 BOYS
Jordan Hall Tipton Harriers 2 SEN WOMEN
Stephen AwuahBaffour Coventry Godiva Harriers 1 U17 MEN
Erika Jarrett Newport Harriers 2 U17 WOMEN
Ellie Sheppard Mansfield harriers 1 U17 WOMEN
Adam Thompson Medway and Maidstone AC 2 SEN MEN
Lili Marta Oravecz Nuneaton Harriers 2 U17 WOMEN
Divine Osazuwa Birchfield Harriers 1 U20 MEN
Frankie Johnson Bedford & County AC 1 U20 MEN
Eve Greenway Birchfield Harriers 2 U20 WOMEN
Colin Ndou Birchfield Harriers 2 U15 BOYS
Kihone Lei-morton Birchfield Harriers 2 U15 BOYS
Etty Sisson Charnwood A C 1 U15 GIRLS
Joseph Thorne Charnwood A C 1 U17 MEN
Madeleine Johnson Wimborne AC 1 U20 WOMEN
Ben McLaughlin Wigan & District H & AC 1 U20 MEN
Harry Sugden Stratford Upon Avon AC 1 U17 MEN
Tom Fortnum Harborough AC 1 U20 MEN
Estelle Hodges Erme Valley Harriers 2 U17 WOMEN
Reuben Taylor-George Worcester AC 1 U15 BOYS
Christopher stone Woodford Green AC with Essex Ladies 2 SEN MEN
Lily Pearson Wolverhampton & Bilston 2 U17 WOMEN
Hugo Villalobos-Finigan Birchfield Harriers 1 U20 MEN
Isabelle Skelton Sutton in Ashfield Harriers & AC 1 U17 WOMEN
Jasper Cole Wolverhampton and Bilston 2 U20 MEN
Louis Cole Wolverhampton & Bilston 2 U15 BOYS
Sophie Money Liverpool Harriers & AC 1 SEN WOMEN
Rachel Oram Swindon Harriers 1 U17 WOMEN
Rory Howorth Team Bath Athletic Club 1 U20 MEN
Poppy Adkin Saffron Athletics Club 3 U15 GIRLS
Isabelle Bloem Halifax Harriers & AC 1 U17 WOMEN
Jacob Baker Charnwood A C Rugby & Northampton AC, 1 SEN MEN
Oliver Doughty Swindon Harriers 1 U15 BOYS
Rusciano Thomas-Riley Coventry Godiva Harriers 2 U15 BOYS
Dale Willis Corby AC 2 SEN MEN
Zara Reilly City of Sheffield and Dearne AC 2 U17 WOMEN
Samuel WHITTAKER Rugby & Northampton AC 2 U20 MEN
Casey MADDOCK City of Stoke AC 1 U20 MEN
Luke Phillips Peterborough AC 2 U17 MEN
Dylan Phillips Peterborough AC 2 U17 MEN
Iris Oliarnyk Halesowen ACC 1 U20 WOMEN
Josie Oliarnyk Halesowen ACC 1 U20 WOMEN
Heather Law Cannock & Stafford AC 2 U15 GIRLS
Robert Law Cannock and Stafford 2 SEN MEN
George Foster City of Stoke AC 1 U17 MEN
Sophie Temple Gloucester AC 2 U20 WOMEN
Rose Harvey City of Stoke AC 1 U15 GIRLS
Alex Knight Team Bath Athletic Club 2 U15 BOYS
Imogen Pughe West Cheshire AC 2 U15 GIRLS
Megan Palmer Rugby & Northampton AC 1 U17 WOMEN
Taija Alexander Wolverhampton & Bilston 1 U17 WOMEN
La-Taunya Samuels wolverhampton and bilston 2 U17 WOMEN
Camille Hargreaves City of Stoke AC 1 U20 WOMEN
Jorja Webb Cheltenham & county harriers 1 U17 WOMEN
Kieran Lee City of Stoke AC 1 SEN MEN
Kyla Francis Eastbourne Rovers 2 U15 GIRLS
Harrison Wood Bristol and West 1 U17 MEN
Lucy Elcock Bridgnorth AC 3 U20 WOMEN
Miss Derrion Thompson Tipton Harriers 1 SEN WOMEN
Gabrielle Fakande Swansea Harriers 2 U20 WOMEN
Phoebe Card Team Bath Athletic Club 1 U17 WOMEN
Cassie Ann Pemberton Birchfield Harriers 1 U20 WOMEN
Jeff Staples Newport Harriers 3 U17 MEN
Amelia Skittrall Swindon Harriers 2 U17 WOMEN
Isabel Davies Swansea Harriers 1 U20 WOMEN
Matilda Somerville-Cotton Corby AC 3 U17 WOMEN
Abigail Rickard Birchfield Harriers 2 U15 GIRLS
Amir Sultan-Edwards Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U17 MEN
Jessica Duncton Cheltenham and County Harriers 2 U15 GIRLS
Melanie Garland Worcester AC 3 SEN WOMEN
Mia Wainwright Cannock & Stafford AC 1 U15 GIRLS
Harry Woods Swindon Harriers 1 U17 MEN
Harrison Mayne Bromsgrove and Redditch 1 U17 MEN
Naomi Dawson Yate & District AC 2 U15 GIRLS
Liana White Telford AC 1 U17 WOMEN
William Duffy Nuneaton Harriers 1 U20 MEN
temi babalola Birchfield Harriers 1 U15 GIRLS
Matthew Hall Banbury Harriers AC 3 U20 MEN
Erin Thomas Bexley AC 1 U20 WOMEN
Rebecca Walker Shrewsbury AC 1 U17 WOMEN
Stephanie Walker Shrewsbury AC 1 U15 GIRLS
Stephanie Jones West Cheshire Athletic Club 2 U15 GIRLS
Lucy Stevens Rugby & Northampton AC 1 U20 WOMEN
Charlotte Gilbody Wolverhampton and bilston AC 2 U17 WOMEN
Alex Radu Worcester AC 1 U20 MEN
Owen Locke Cardiff AAC 1 SEN MEN
ELLIE TURNER BIRCHFIELD HARRIERS 1 U20 WOMEN
Cara Brown Cannock & Stafford AC 1 U20 WOMEN
Isabel Male Royal Sutton Coldfield Athletic Club 1 U15 GIRLS
Josh Pearson Bromsgrove and Redditch 1 U20 MEN
Elliot Moran Exeter Harriers 1 U20 MEN
LUCIE tAIT-hARRIS Telford AC 1 SEN WOMEN
Cole Williams Stratford Upon Avon AC 2 U17 MEN
Jasmine Williams Stratford Upon Avon AC 2 U17 WOMEN
Megan Lilley Guernsey AC 3 U15 GIRLS
Aideen Le Prevost Guernsey AC 3 U15 GIRLS
aliya westwood Birchfield Harriers 1 U17 WOMEN
Macy Ozard Guernsey AC 3 U15 GIRLS
Sofia Mella Guernsey AC 3 U17 WOMEN
Eve Walley Guernsey AC 2 U15 GIRLS
Rhiannom Dowinton Guernsey AC 3 U17 WOMEN
Lola Woodward Royal Sutton Coldfield Athletic Club 1 U15 GIRLS
Grace horswell Yate & District AC 1 U15 GIRLS
kian Jones Kidderminster and Stourport 2 U15 BOYS
Trinity Oconnor Newbury ac 1 U20 WOMEN
abi robson Yate & District AC 2 U20 WOMEN
Ryan Edwards Dudley and Stourbridge Harriers 2 U15 BOYS
Molly Andrews Wolverhampton & Bilston 1 U20 WOMEN
Brad Davies-Pughe Shrewsbury AC 2 U17 MEN
Muslim Habib Birchfield Harriers 1 U17 MEN
April Seaton Saffron Athletics Club 2 U15 GIRLS
Eloise Coombs Corby AC 1 U20 WOMEN
Emily jean Dent Cardiff Archers 2 U15 GIRLS
Dalila watson Charnwood A C 1 U17 WOMEN
Sophie Davies Cardiff Archers 3 U15 GIRLS
Jai Sispal Leamington Cycling and Athletic Club 1 U17 MEN
Myles Lynch Coventry Godiva Harriers 2 SEN MEN
Monique James-Thomas Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT) 3 U15 GIRLS
Esther Davies Great Milton Athletics Club 2 U17 WOMEN
Owen Sproston City of Stoke AC 1 U17 MEN
Clark Roberts Coventry Godiva Harriers 1 SEN MEN
Ogo Anochirionye Thames Valley Harriers 1 SEN MEN
Sarah Ward Harborough AC 1 SEN WOMEN
Samuel Featherstone Marshall Milton Keynes AC 1 U20 MEN
Chloe Pettitt Birchfield Harriers 1 U17 WOMEN
Samuel Jones Birchfield Harriers 1 U17 MEN
Rachel Padbury Solihull & Small Heath Athletic Club 2 U20 WOMEN
Dani Hales Telford AC 1 U17 WOMEN
Samantha Griffiths Cheltenham and County Harriers 2 SEN WOMEN
Lily Crawley Cheltenham and County Harriers 1 U17 WOMEN
Heidi Jackson City of Stoke AC 1 SEN WOMEN
Patricia Stanfield Gloucester AC 1 U17 WOMEN
Tegan Armstrong Banbury Harriers AC 1 U17 WOMEN
Adam Day Chiltern Harriers AC 1 SEN MEN
Jack Latus Swindon Harriers 1 U17 MEN
Ella Watford Rugby & Northampton AC 2 U17 WOMEN
Ben Clarke Solihull & Small Heath Athletic Club 3 U17 MEN
Elliott POWELL Leicester Coritanian AC 2 SEN MEN
Charlotte Wingfield Malta 2 SEN WOMEN
Jack Finn Telford AC 2 U20 MEN
Henry Hopkins Worcester AC 3 SEN MEN
samantha harris City Of Plymouth AC 2 U20 WOMEN
Megan Shields City of Stoke AC 2 U17 WOMEN
Luca Michalowski Charnwood A C 3 U17 MEN
Zack Michalowski Charnwood A C 3 U15 BOYS
Harriet Tuson Yeovil Olympiads AC 1 U17 WOMEN
Elizabeth Truslove Rugby & Northampton AC 2 U20 WOMEN
ELLA DEW kidderminster and stourport 3 U17 WOMEN
Kate Bain Guernsey 1 U15 GIRLS
Tyrese Dale City of Stoke AC 1 U17 MEN
Jacob Spencer Tamworth AC 1 U17 MEN
Gabriella Wilson Amber Valley and Erewash Athletic Club 1 U17 WOMEN
Ishmael Anderson City of stoke AC 2 SEN MEN
Isla Crameri Tamworth AC 1 U17 WOMEN
Maya Kendell Taunton AC 3 U15 GIRLS
Dan Putnam Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 SEN MEN
Maddie Clark Stratford Upon Avon AC 3 U17 WOMEN
Will Stockley Team Bath Athletic Club 1 SEN MEN
Hollie Stow City of Stoke AC 3 SEN WOMEN
David Mould Bromsgrove and Redditch 1 SEN MEN
Alex Irvine Notts AC 1 U20 MEN
Amelia McMurtrie Rugby & Northampton AC 1 U17 WOMEN
Jonathan Hughes Leicester Coritanian AC 1 SEN MEN
Samuel Hall Solihull & Small Heath Athletic Club 2 U20 MEN
Sean Brown Webber Birchfield Harriers 2 U17 MEN
archie jones banbury harriers 3 U15 BOYS
ALFIE ORPWOOD-COLTON Notts AC 1 U20 MEN
Harry Ferrett Worcester AC 2 U15 BOYS
Kimani Jack Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 MEN
Michael Neylon Bromsgrove and Redditch 2 SEN MEN
Emily Sherriff Notts AC 2 U15 GIRLS
Katie Gill Cardiff Archers 3 U15 GIRLS
Isaac Rushworth City of Sheffield and Dearne AC 1 U20 MEN
Isabel Davies Swansea Harriers 1 U20 WOMEN
Amelia Bourne Birchfield Harriers 1 U15 GIRLS
Imogen Smith Birchfield Harriers 1 SEN WOMEN
Amie Jammeh Birchfield Harriers 1 SEN WOMEN
Charli Sampson Charnwood A C 3 U15 GIRLS
Eden Dickens Notts AC 1 U17 WOMEN
Robert Lewis Marshall Milton Keynes AC 1 SEN MEN
Lavinia Rai Swindon Harriers 1 U17 WOMEN
Jacob Clark Notts AC 1 U20 MEN
Corey Nealon Coventry Godiva Harriers 2 U17 MEN
Daniel Ullah Birchfield Harriers 1 SEN MEN
Freya Liddington Birchfield Harriers 1 U17 WOMEN
Karim Chan Charnwood A C 1 U20 MEN
Natasha Harrison Stockport Harriers & AC 1 U20 WOMEN
Paul Husbands Bromsgrove and Redditch 1 SEN MEN
Charlie Husbands Bromsgrove and Redditch 1 U20 MEN
Olivia O'Sullivan Birchfield Harriers 2 U15 GIRLS
Daniel Galloway Bridgnorth Athletics Club 1 U15 BOYS
Jolyon Leavesley Corby AC 1 U17 MEN
Emily Knox Coventry Godiva Harriers 1 U15 GIRLS
Jonathan Knox Coventry Godiva Harriers 2 U20 MEN
Zoe Gardner Birchfield Harriers 3 U17 WOMEN
florence Matthews Rugby & Northampton AC 3 U15 GIRLS
Molly Type Cardiff 2 U15 GIRLS
Ella Halpin Cheltenham and County Harriers 1 U17 WOMEN
Andrew Dean-Young Bristol and West AC 1 SEN MEN
Brooke Burton Birchfield Harriers 2 U15 GIRLS
Michelle Thomas Birchfield Harriers 2 SEN WOMEN
henry thorneywork Solihull & Small Heath Athletic Club 1 U20 MEN
James Malpass Cannock and Stafford 2 U17 MEN
Emma Jones Birchfield Harriers 1 U15 GIRLS
Eva Gunn Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT) 1 U20 WOMEN
Laura Sugar Birchfield Harriers 1 SEN WOMEN
Oliver Cresswell Stratford Upon Avon AC 1 U20 MEN
Gemma Jones Corby AC 1 U20 WOMEN
Ben Higgins City of Sheffield and Dearne AC 2 U20 MEN
Liam Hallows Erme Valley Harriers 1 SEN MEN
Arif Mohamed Solihull & Small Heath Athletic Club 1 U20 MEN
Armani Williams Swansea Harriers 2 U20 WOMEN
Adam Mohamed Solihull & Small Heath Athletic Club 1 U20 MEN
Jacob Winter Dudley and Stourbridge Harriers 3 U15 BOYS
Madeleine Mayes Corby AC 1 U15 GIRLS
Luca Mayes Corby AC 1 U17 MEN
Isabelle Asante Tipton Harriers 2 U15 GIRLS
Madeleine Crowe Dudley and Stourbridge Harriers 3 U15 GIRLS
Rio Maye Coventry Godiva Harriers 2 U17 MEN
Lydia Attwell Stroud & District AC 1 U17 WOMEN
jack compton Dudley and Stourbridge Harriers 3 U17 MEN
Isobelle Herbert Gloucester AC 2 U17 WOMEN
Sophia Deans Birchfield Harriers 2 U15 GIRLS
Amber Threlfall Birchfield Harriers 2 U17 WOMEN
Grace Pitman Cheltenham and County Harriers 2 U17 WOMEN
Louis Thorne Cardiff AAC 1 U17 MEN
Luke Gosling Rugby & Northampton AC 1 U17 MEN
Xcena Pasqualin Rugby & Northampton AC 2 U15 GIRLS
Erin troop Solihull & Small Heath Athletic Club 2 U15 GIRLS
Matthew Griffin Bromsgrove and Redditch 1 U17 MEN
Olivia Riley Cannock & Stafford 3 U15 GIRLS
Thomas Sarfati Leamington Athletics Club 1 SEN MEN
Maddy Dowden Banbury Harriers AC 1 U17 WOMEN
Bethany Lewis Cannock and Stafford 2 U17 WOMEN
Rosina orton Birchfield Harriers 2 U17 WOMEN
Bradley Whitehead Rugby & Northampton AC 2 U20 MEN
Isabelle Kelly Cannock and Stafford AC 2 U20 WOMEN
Andrew Kaar Solihull & Small Heath Athletic Club 1 SEN MEN
Marcus Wright Saffron Athletics Club 2 U15 BOYS
Dominic Bradley Crewe and Nantwich AC 2 SEN MEN
Drew Bradley Crewe and Nantwich AC 2 U15 BOYS
Erin Treacy Corby AC 1 U17 WOMEN
Thomas Fallon Dudley and Stourbridge Harriers 3 U15 BOYS
Louis Schofield Shrewsbury AC 1 U17 MEN
Jami Schlueter Yeovil Olympiads AC 1 U17 MEN
Stephen Buttler Shrewsbury AC 1 SEN MEN
Charley O'Neill Tamworth AC 1 U15 GIRLS
Sulaiman Ouiles Gloucester AC 3 U15 BOYS
Charlie Yates Amber Valley and Erewash Athletic Club 1 U17 WOMEN
Josie Ryder Swindon Harriers 1 U15 GIRLS
Beth Davidse Swindon Harriers 1 U15 GIRLS
Isaac Lewis Cannock & Stafford AC 1 U20 MEN
Alexandra Murgatroyd Rugby & Northampton AC 2 U17 WOMEN
Alys Clarke Leamington Cycling and Athletic Club 1 U17 WOMEN
millie mae john Cannock & Stafford AC 2 U15 GIRLS
Joshua Blakesley Cannock &Stafford AC 2 U15 BOYS
morgan carter Cannock & Stafford AC 1 U15 GIRLS
Derek HAteley Nuneaton Harriers 1 SEN MEN
Tom Gibbons Saffron Athletics Club 1 U17 MEN
Maddy Barton Wells City Harriers 1 U15 GIRLS
Amelia Briggs-Goode Notts AC 2 U17 WOMEN
STEPHEN BATES Nuneaton Harriers 2 U17 MEN
Ruby Coldwell Tamworth AC 1 U15 GIRLS
Camron Harrison Tamworth AC 1 U15 BOYS
Elizabeth Edden Birchfield Harriers 1 SEN WOMEN
Cameron Williams-Stein Leamington Cycling and Athletic Club 2 U17 MEN
Sian Hubbard Tamworth AC 1 U17 WOMEN
Callum Brassington-Meehan Worcester AC 1 U17 MEN
Harry Barton Wells City Harriers 2 U17 MEN
Izzy Thompson Birchfield Harriers 2 U15 GIRLS
Lucy Odell Southampton Athletic Club 3 U17 WOMEN
Tom Odell Southampton Athletic Club 1 U15 BOYS
David Iliffe Royal Sutton Coldfield Athletic Club 1 U17 MEN
Imogen Leakey Team Bath Athletic Club 2 U17 WOMEN
Ellie Wheeler-Smith Gloucester AC 2 U17 WOMEN