2019 MCAA Senior/U20 Championships - Closing date 12th May

Currently Showing All
Firstname Lastname Club Events Entered Age Group
Daniel Owen Cheltenham and County Harriers 2 SEN MEN
Jess Hazell Wreake & Soar Valley 1 U20 WOMEN
Jessica Sheppard Stratford Upon Avon AC 2 U20 WOMEN
Imogen Sheppard Stratford Upon Avon AC 2 U20 WOMEN
Richard de-Camps Cheltenham Harriers 1 SEN MEN
Adnan Haq Rugby and Northampton 1 SEN MEN
Samuel Harding Yeovil Olympiads 1 SEN MEN
Sadam Koumi Birchfield Harriers 1 SEN MEN
Daniel Banks Worcester AC 1 SEN MEN
Tomasz Napiorkowski University of Leicester Running & Athletics Club 1 SEN MEN
Dionne samuels Birchfield Harriers 1 SEN WOMEN
Cameron Rawson Sutton in Ashfield Harriers & AC 2 U20 MEN
Jamie Clowes City of Stoke AC 1 U20 MEN
Elizabeth Clarkson Newcastle Staffs AC 2 U20 WOMEN
Zachary Elliott Birchfield Harriers 1 U20 MEN
Eve Greenway Birchfield Harriers 2 U20 WOMEN
Deanna Clarke Worcester AC 1 U20 WOMEN
Alex Beale Kettering Town Harriers 2 U20 WOMEN
Laura Whittingham Sale Harriers Manchester 1 SEN WOMEN
Franklin Fenning Notts AC 2 U20 MEN
Chris Perrin Cannock and Staffs AC 1 SEN MEN
Jordan Kelly Jordan Kelly 1 SEN MEN
Harrison Hardy-Smith Cannock & Stafford AC 1 U20 MEN
Daisy Musk Stratford Upon Avon AC 1 U20 WOMEN
Jack Partridge Leicester Coritanian AC 3 U20 MEN
Emily Race Worksop Harriers 3 U20 WOMEN
Morgan Spink Rotherham Harriers and AC 1 U20 WOMEN
Thomas Gostelow Charnwood A C 1 SEN MEN
James Ward Royal Sutton Coldfield Athletic Club 2 U20 MEN
Joe Mcleod Coventry Godiva Harriers 2 SEN MEN
Chrissie Prince Royal Sutton Coldfield Athletic Club 1 SEN WOMEN
Scott Hudspith Coventry Godiva Harriers 1 SEN MEN
Armani James Thames Valley Harriers 1 SEN MEN
Josh Orme-Herbert Charnwood A C 1 U20 MEN
Thomas Halloway Rotherham ac 1 SEN MEN
Nicholas Njopa-Kaba Leicester Coritanian AC 1 U20 MEN
Harry Wells Gloucester AC 1 U20 MEN
Ellie Minshull Coventry Godiva Harriers 1 U20 WOMEN
chris mcmillan owls ac 1 SEN MEN
Gemma Knight Rugby & Northampton AC 1 SEN WOMEN
Joshua Clydesdale Charnwood 1 SEN MEN
Kyle deEscofet Birchfield Harriers 2 SEN MEN
Ellena Ruddock Rugby & Northampton AC 2 SEN WOMEN
Mayah Charles Notts AC 2 U20 WOMEN
Sarah Everitt Bristol and West AC 1 SEN WOMEN
Thomas Harrington Birchfield Harriers 1 SEN MEN
Charlie Peters Cannock & Stafford AC 2 U20 WOMEN
Millie Peters Cannock and Stafford AC 1 U20 WOMEN
John Wilkie City of Stoke 1 SEN MEN
Neve Grimes Charnwood AC 1 U20 WOMEN
Cassie Ann Pemberton Birchfield Harriers 2 U20 WOMEN
William Thorley Bromsgrove and Redditch 1 U20 MEN
Felix McGrath Newcastle Staffs AC 2 SEN MEN
Evan Blackman Corby AC 1 U20 MEN
Donelle Arulanandam Notts AC 2 SEN WOMEN
Shannon Dawes Banbury Harriers AC 1 U20 WOMEN
Michael Dawes Banbury Harriers 1 SEN MEN
Jack Cole Telford AC 1 U20 MEN
Dajon Wright Bristol and West AC 1 SEN MEN
Jordan Ricketts Birchfield Harriers 1 U20 MEN
Clare Jolliffe Bristol and West AC 1 SEN WOMEN
Stuart Street Notts AC 2 SEN MEN
Kelse Hutchinson Derby Athletic Club 1 SEN WOMEN
Jacob Baker Rugby & Northampton AC 1 SEN MEN
James Scott Rushcliffe AC 1 SEN MEN
Oliver Greensill Cannock and Stafford AC 1 SEN MEN
Ben Wells Yate 1 SEN MEN
Lily May Pursey Rugby and Northampton 3 U20 WOMEN
Ellie Vernon Telford 1 U20 WOMEN
Milan Campion Notts AC 1 U20 MEN
Dominic James Cheltenham and County Harriers 1 SEN MEN
Harry Ilyk Notts AC 1 U20 MEN
Marc Scott Rushcliffe AC 1 SEN MEN
Remy Barrett Birchfield Harriers 1 SEN WOMEN
Tom Pearson Charnwood 2 SEN MEN
alwayne campbell Birchfield Harriers 2 U20 MEN
Divine Duruaku Notts AC 1 U20 MEN
Jarrod Skervin Notts AC 1 SEN MEN
Alasdair Rigby Cannock and Stafford ac 1 SEN MEN
Imogen Smith Birchfield Harriers 1 SEN WOMEN
Kaie Chambers-Brown Birchfield Harriers 1 SEN MEN
Mary Takwoingi Solihull & Small Heath Athletic Club 1 U20 WOMEN
Anya Bates Birchfield Harriers 2 U20 WOMEN
Jasmine Lovell Birchfield Harriers 1 U20 WOMEN
Olly Sheppard Bristol and West AC 1 SEN MEN
Jose Duhaney Birchfield Harriers 2 U20 MEN
Gabi Burton Cannock and Stafford 2 SEN WOMEN
Jordan Hall Tipton Harriers 2 SEN WOMEN
Ben Smith Notts AC 2 U20 MEN
Jai lewin Corby AC 1 U20 MEN
Nyle Mcintosh Birchfield Harriers 1 SEN MEN
Flo Ikpeme cheltenham and county harriers 2 U20 WOMEN
Jamie Tranter Dudley and Stourbridge Harriers 1 U20 MEN
Mike Proffitt Bristol and West AC 1 SEN MEN
Michael Warner Newham & Essex Beagles AC 1 SEN MEN
Natalie Ainge Cannock & Stafford AC 1 SEN WOMEN
Jack Finn Telford AC 2 U20 MEN
Ellen Thrall Gloucester AC 1 SEN WOMEN
Selina Scott Corby AC 2 U20 WOMEN
Clinton Sibanda Leicester Coritanian AC 1 U20 MEN
Amy Pye Cannock & Stafford AC 1 U20 WOMEN
Jordan Spence Corby AC 2 SEN MEN
Bailey Swift Rugby & Northampton AC 2 U20 MEN
Ross Goode Cannock & Stafford AC 2 U20 MEN
Ethan OShea Charnwood A C 1 U20 MEN
Alexander Mayne City of stoke 1 U20 MEN
Iona Magee Leicester Coritanian 1 SEN WOMEN
Jack Benstead Corby AC 1 SEN MEN
Joshua Abladey Worcester AC 1 SEN MEN
Conor Smith Swansea Harriers 1 SEN MEN
Amardeep Sangha Tipton Harriers 1 SEN MEN
Charlie Stockley 1 U20 MEN
Lucy Elcock Telford AC 3 U20 WOMEN
Matthew Madden Notts Ac 1 SEN MEN
Jonathan Bradford Birchfield Harriers 1 SEN MEN
Fraser Kesteven Notts AC 1 SEN MEN
Lauren Tyrell Notts AC 2 SEN WOMEN
Ellis Gayle Tipton Harriers 2 U20 MEN
Sam Batchelor Saffron Athletics Club 2 U20 MEN
Psalm Roberts-Nash Wolverhampton & Bilston 1 SEN MEN
Harry Whyley Notts AC 1 U20 MEN
lauren Mcmullen Corby AC 4 U20 WOMEN
Hannah Malpass Cannock & Stafford AC 1 SEN WOMEN
Tor Bennett-Williams Wolverhampton & Bilston 2 SEN MEN
Charlie Jones Cheltenham and County Harriers 1 SEN MEN
Megan Evans Royal Sutton Coldfield Athletic Club 1 SEN WOMEN
Rebecca Twardochleb Newcastle Staffs AC 1 SEN WOMEN
Philip Wilson Tipton Harriers 1 SEN MEN
Nacho Fernandez Stratford Upon Avon AC 3 SEN MEN
Richard Waiharo Leicester Coritanian AC 1 SEN MEN
Adam Wilson Yate & District AC 2 SEN MEN
Jack Bonser Wolverhampton & Bilston 1 SEN MEN
callum Holden Coventry Godiva harriers 2 U20 MEN
Zoe Brickley Wolverhampton and Bilston AC 1 U20 WOMEN
Ben Wade Cheltenham and County Harriers 1 U20 MEN
Ellie Ravenscroft Kidderminster and Stourport 2 SEN WOMEN
Jacob Droogmans Newcastle Staffs AC 1 U20 MEN
Eden Francis Leicester Coritanian AC 1 SEN WOMEN
Forrest Francis Leicester Coritanian AC 2 SEN MEN
charles hilliard Birchfield Harriers 1 SEN MEN
Rio Mitcham Birchfield Harriers 2 SEN MEN
Heidi Jackson City of Stoke AC 1 SEN WOMEN
Harvey Maguire Tipton Harriers 1 SEN MEN
Fabian Batchelor Birchfield Harriers 2 SEN MEN
Eleanor Cooper Notts AC 1 SEN WOMEN
Joel Townley Gloucester AC 1 U20 MEN
Owain Jones Bristol and West AC 1 SEN MEN
Freddie Owsley Bristol and West AC 1 SEN MEN
Hayley Murray Rugby & Northampton AC 1 SEN WOMEN
Alex Ward Worcester AC 1 U20 WOMEN
Andy Neat Telford AC 1 SEN MEN
Callum Jones Newquay and Par AC 1 SEN MEN
Kate Davies Gloucester AC 2 SEN WOMEN
Elizabeth Truslove Rugby & Northampton AC 2 U20 WOMEN
Chris Kay Leicester Coritanian AC 2 SEN MEN
Jonathan Hughes Leicester Coritanian AC 1 SEN MEN
Joshua Ward Cannock & Stafford AC 1 U20 MEN
Sandra Dike Notts AC 1 SEN WOMEN
Joel Dungworth Leicester Coritanian AC 1 U20 MEN
Callum Webb Wolverhampton and Bilston 1 U20 MEN
ELEANOR BROOME Rugby & Northampton AC 1 SEN WOMEN
Luke Jones Tamworth AC 2 SEN MEN
Holly Kone Notts AC 1 U20 WOMEN
Eleanor Here 1 U20 WOMEN
Madeleine Wood Charnwood 1 U20 WOMEN
hayden walker Leicester coritanian ac 3 SEN MEN
LUKE INGRAM OWLS AC 1 SEN MEN
Jonathan Hiorns Notts AC 1 SEN MEN
mark cottam Bristol and West AC 1 SEN MEN
Derrion Thompson Tipton Harriers 2 SEN WOMEN
Stefan Dupey-Whyte Birchfield Harriers 1 SEN MEN
Charlie Husbands Bromsgrove and Redditch 1 U20 MEN
Oliver Carvell Telford AC 1 U20 MEN
Becca Peach Notts AC 2 SEN WOMEN
Wendy Morant Birchfield Harriers 2 SEN WOMEN
Callum Clydesdale Charnwood A C 1 U20 MEN
Nichole Birmingham Birchfield Harriers 1 U20 WOMEN
Yasmin Liverpool Coventry Godiva Harriers 2 SEN WOMEN
Adel Sesay Rugby & Northampton AC 1 SEN MEN
Clark Roberts Coventry Godiva Harriers 2 SEN MEN
Kate Anderson Coventry Godiva Harriers 2 SEN WOMEN
Charlie Roe Coventry Godiva Harriers 2 SEN MEN
Alex Radu Worcester AC 1 U20 MEN
Sophia Malpass Telford AC 1 U20 WOMEN
Chloe Wilde Cannock & Stafford AC 1 SEN WOMEN
Kimberley Carter Telford ac 1 SEN WOMEN
Jamie CARTER Telford AC 1 SEN MEN
Kirsty Finlay Notts AC 1 U20 WOMEN
Rimini Miloro NottsAC 1 SEN WOMEN
Edward Sheffield Burton AC 1 U20 MEN
Rebecca Sheffield Burton AC 1 U20 WOMEN
Oliver Biddle Worcester AC 1 SEN MEN
Lauren Butler Birchfield Harriers 1 U20 WOMEN
Stewart Marshall Coventry Godiva Harriers 2 SEN MEN
Prince Reid Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U20 MEN
Ashleigh Beaven Bromsgrove and Redditch 1 SEN WOMEN
Alex Jolly Birchfield Harriers 1 SEN MEN
Alfie Bowers Rugby & Northampton AC 1 U20 MEN
Geraint Saich Charnwood A C 1 U20 MEN
samantha harris City Of Plymouth AC 2 U20 WOMEN
Tyler Bunsie Wolverhampton and Bilston AC 2 U20 MEN
Naomi Wilbram Charnwood A C 1 U20 WOMEN
Edward Fussi Worcester AC 1 SEN MEN
Bernice Coulson Wigan & District H & AC 1 SEN WOMEN
Josh Pearson Bromsgrove and Redditch 1 U20 MEN
lucas bennett Coventry Godiva Harriers 1 U20 MEN
Esme OConnell Dacorum & Tring AC 1 U20 WOMEN
Cameron Smith Notts AC 1 SEN MEN
Miichaela knight Charnwood A C 1 U20 WOMEN
Steven Whatmore Knowle & Dorridge RC 1 SEN MEN
Chelsey Marsden Birchfield Harriers 2 U20 WOMEN
Ben Hawkes Leamington Cycling and Athletic Club 2 U20 MEN
Tre Thomas Charnwood A C 2 U20 MEN
Camara Shekerie Birchfield Harriers 1 U20 MEN
Charlotte Jones Charnwood A C 1 SEN WOMEN
Will Stockley Team Bath Athletic Club 1 SEN MEN
Joshua Gray Kettering Town Harriers 1 U20 MEN
Dylan Mukhtar Kettering Town Harriers 2 U20 MEN
Danel Jansen van Rensburg Birchfield Harriers 1 SEN WOMEN
Jacob Clark Notts AC 1 U20 MEN
Joe Dickenson Amber Valley and Erawash 2 U20 MEN
Elizabeth Edden Birchfield Harriers 1 SEN WOMEN
valerio duah Telford AC 1 U20 MEN
Jennifer Cooper Wolverhampton and Bilston 1 SEN WOMEN
Trevor Alexanderson Birchfield harriers 1 SEN MEN
Elliot Dunn Birchfield Harriers 1 SEN MEN
Ramone Jeffrey Birchfield Harriers 2 U20 MEN
Thomas Wilcock Northampton AC 2 U20 MEN
Lauren Charlton Newcastle Staffs AC 2 SEN WOMEN
Adam Soley Tipton Harriers 1 SEN MEN
Alex Irvine Notts AC 1 U20 MEN
Rory Dwyer Stratford Upon Avon AC 1 SEN MEN
Nathan Petch Coventry Godiva Harriers 2 SEN MEN
Thomas Beasley Birchfield Harriers 1 SEN MEN
Annabel Peach Notts AC 1 U20 WOMEN
Morgan Amed Coventry Godiva Harriers 2 SEN MEN
Yvette Westwood Yate & District AC 2 SEN WOMEN
Sam Rawlinson Birchfield Harriers 1 SEN WOMEN
Tom Evans Newport Harriers 1 SEN MEN
Danielle Hopkins Worcester AC 1 U20 WOMEN
Annabelle Crossdale Notts AC 1 SEN WOMEN
Ben Crossdale Ripley 1 SEN MEN
Alex Cooper Notts AC 1 U20 MEN
Joel Khan Worcester AC 1 SEN MEN
Rebecca Hall Nene Valley Harriers 1 SEN WOMEN
James Robinson Halesowen ACC 1 SEN MEN
Karim Chan Charnwood A C 1 U20 MEN
Joseph Thorne Charnwood A C 1 U20 MEN
Harrison Allen Bristol and West AC 2 SEN MEN
Craig Murch Birchfield Harriers 1 SEN MEN
Myles Durrant-Sutherland Birchfield Harriers 1 SEN MEN
Kyle Calhoun Charnwood A C 2 U20 MEN
Brandon Waltham Birchfield Harriers 2 U20 MEN
Ailis Hannah Macfarlane Burton AC 1 U20 WOMEN
Adrian Lloyd-Davies Bridgnorth AC 1 U20 MEN
David Mould Bromsgrove and Redditch 1 SEN MEN
Zach King notts ac 1 SEN MEN
Jordan Mitchell Sutton in Ashfield Harriers & AC 5 SEN MEN
Joseph Gilkes Coventry Godiva Harriers 1 SEN MEN
Caprice Miloro Sutton in Ashfield Harriers & AC 1 SEN WOMEN
Harriet Cooper Charnwood A C 2 SEN WOMEN
Felicia Miloro Sutton in Ashfield Harriers & AC 1 U20 WOMEN
Charlie Rogers Shrewsbury AC 1 SEN MEN
Andrew Watt Bristol and West AC 1 SEN MEN
Andy Grimwood Worcester AC 1 SEN MEN
Lewis Nagington Newcastle Staffs AC 1 U20 MEN
Adam Saul-Braddock Wolverhampton & Bilston 1 U20 MEN
Harry Handsaker Burton AC 2 U20 MEN
Stewart Greenhalgh Bromsgrove and Redditch 2 U20 MEN
Hugo Villalobos-Finigan Birchfield Harriers 1 U20 MEN
Jamal Chambers Tipton Harriers 2 SEN MEN
Yannick Phippen Birchfield Harriers 1 SEN MEN
Stephen Hollis Burton AC 2 SEN MEN
Poppy Bean Notts AC 1 U20 WOMEN
Benjamin Acton Burton AC 2 U20 MEN
Natalie Egginton Charnwood A C 1 SEN WOMEN
Barney Corrall Charnwood A C 1 U20 MEN
Zara Acton burton ac 2 U20 WOMEN
Andrew Walker Cheltenham and County Harriers 2 U20 MEN
Chloe Jones Gloucester AC 1 SEN WOMEN
Louie Boot Tipton Harriers 1 SEN MEN
Taran Brissett Birchfield Harriers 1 U20 MEN
Phoebe Baggott Wolverhampton & Bilston 1 U20 WOMEN
peter Hall Notts AC 1 SEN MEN
Jack Bancroft Bristol and West AC 1 SEN MEN
Andrew Peat Birchfield Harriers 1 SEN MEN
Joshua Bain Loughborough Students 1 SEN MEN
Chrissie Dover Derby Athletic Club 1 SEN WOMEN
Bradley Whitehead Rugby & Northampton AC 2 U20 MEN
Joshua Moody Bristol and West AC 1 SEN MEN
Kurt Taylor Bristol and West AC 1 SEN MEN
Adam Walmsley Coventry Godiva Harriers 1 U20 MEN
Jack Millar Bristol and West AC 1 SEN MEN
Samuel Aris Daventry AAC 1 U20 MEN
Indiana Malik Notts AC 1 U20 WOMEN
gordon lee leicester coritainians 1 SEN MEN
Benjamin Harrington Birchfield Harriers 1 U20 MEN
Christopher Styles Wolverhampton & Bilston AC 1 SEN MEN
Daniel Evans Birchfield Harriers 2 SEN MEN
Isabelle Neville Tamworth AC 2 SEN WOMEN
Bethan Evans Telford AC Welsh Anglo Athletes, 1 U20 WOMEN
Jack Sumners Stratford Upon Avon AC 2 U20 MEN
Lucy Marshall Woodford Green AC with Essex Ladies 1 SEN WOMEN
Kieran Lee City of Stoke AC 1 SEN MEN
Kaili Woodward Stratford Upon Avon AC 1 U20 WOMEN
Abigail Saker Halesowen AC 1 U20 WOMEN
Sophie Hodgson Notts AC 1 U20 WOMEN
Niall CARNEY Shaftesbury Barnet Harriers 1 SEN MEN
Jahziah Williams Eastbourne Rovers AC 2 U20 MEN
Samantha Griffiths Cheltenham and County Harriers 2 SEN WOMEN
Tom Ainsworth Tamworth AC 1 SEN MEN
Jake Watson Telford AC 1 U20 MEN
John Stolberg Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT) 2 U20 MEN
Emma Dakin Rotherham Harriers and AC 2 SEN WOMEN
Alize Anderson Coventry Godiva Harriers 1 U20 MEN
Samuel WHITTAKER Rugby & Northampton AC 2 U20 MEN
Emily Madden Forman Stratford Upon Avon AC 1 SEN WOMEN
Rebecca Johns City of Sheffield and Dearne AC 2 U20 WOMEN
Eve Hodson Coventry Godiva Harriers 1 SEN WOMEN
Isaac Wood Derby Athletic Club 2 SEN MEN
Kane Howitt Royal Sutton Coldfield Athletic Club 2 SEN MEN
Andrew Jay Worcester AC 1 U20 MEN
lamin dampha Birchfield Harriers 2 SEN MEN
oliver Cresswell Stratford Upon Avon AC 1 U20 MEN
Thomas Benfield Burton AC 1 U20 MEN
Iris Oliarnyk Halesowen ACC 2 U20 WOMEN
Josie Oliarnyk Halesowen ACC 1 U20 WOMEN
Tyrone Jacob Williams Birchfield Harriers 2 SEN MEN
Connor Jones Telford AC 1 SEN MEN
Louise Robinson Birchfield Harriers 2 U20 WOMEN
Jack Turner Cannock & Stafford AC 3 U20 MEN
John Mason Telford AC 1 U20 MEN
Eve Clawley Tamworth AC 1 U20 WOMEN
Harry Browning Kent AC 1 SEN MEN
Emma Hamplett Birchfield Harriers 1 SEN WOMEN
Patrick Roddy Thames Hare & Hounds 1 SEN MEN
Hassan Hassan Coventry Godiva Harriers 1 SEN MEN
Kati Hulme Shrewsbury AC 1 U20 WOMEN
john furber Royal Sutton Coldfield Athletic Club 1 U20 MEN
Max Millerchip Telford AC 2 U20 MEN
Rob Worman Cheltenham and County Harriers 2 U20 MEN
Nicholas Pryce Royal Sutton Coldfield Athletic Club 2 SEN MEN
Jasmine Routledge Charnwood A C 1 U20 WOMEN
Bethan Rees Cannock and Stafford 1 SEN WOMEN
Adam Wright Rugby & Northampton AC 2 SEN MEN
Molly Walsh Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U20 WOMEN
Kirsty Law Sale Harriers Manchester 1 SEN WOMEN
Kieran Valley Birchfield Harriers 2 U20 MEN
Jack Lambert Kidderminster and Stourport 1 U20 MEN
Katie Lambert Kidderminster and Stourport 1 SEN WOMEN
Jody Smith Charnwood A C 2 U20 MEN