England U17 & U15 Combined Events Outdoor 2019

Currently Showing All
Firstname Lastname Club Events Entered Age Group
Jessamine HUGHES Notts AC 6 U15 Girls
Drumayne Moore Southport Waterloo AC 10 U17 Men
DJavan Pedro Sale Harriers Manchester 10 U17 Men
Ben Hillman Cardiff Athletics 10 U17 Men
Ella Salih Salford Mets Athletics Club 6 U15 Girls
Tyler Johnson Birchfield Harriers 10 U17 Men
Harry Burrow Preston Harriers 10 U17 Men
Amy Hughes Worcester AC 6 U15 Girls
Jamie Hopkins Liverpool Pembroke & Sefton H AC 10 U17 Men
Libby Martin Stockport Harriers & AC 6 U15 Girls
John Bennett Brecon AC 8 U15 Boys
Louis Morrison Trafford Athletic Club 10 U17 Men
Alexander Bostwick Wakefield District H & AC 8 U15 Boys
Ellen Bruce Oxford City AC 6 U15 Girls
Lucy Wintle Pembrokeshire Harriers 6 U15 Girls
Cole Beck Mansfield Harriers 8 U15 Boys
Sammy Ball Reading AC 8 U15 Boys
Charlotte Wilkinson Stockport Harriers & AC 6 U15 Girls
Patricija Nemanyte Derby Athletic Club 6 U15 Girls
Kyle McAulay Victoria Park Glasgow 10 U17 Men
Alfie Edwards Wakefield District H & AC 10 U17 Men
Owen Sproston City of Stoke AC 10 U17 Men
Gabriella Thoburn South London Harriers 6 U15 Girls
Kyle Neal Gloucester AC 8 U15 Boys
Joshua Robinson Gloucester AC 8 U15 Boys
Ella Crowe Northern (Isle of Man) AC 6 U15 Girls
Florence Matthews Rugby & Northampton AC 6 U15 Girls
Niamh Fenlon North Down AC 6 U15 Girls
Veronica O'Neill City of Derry AC 6 U15 Girls
Finn O'Neill City of Derry AC 8 U15 Boys
Niamh Procter Southport Waterloo AC 6 U15 Girls
Katie Piercy Southport Waterloo AC 6 U15 Girls
David Seidu Wreake & Soar Valley 8 U15 Boys
Aidan Brindley North Ayrshire Athletics Club 10 U17 Men
Sulaiman Ouiles Cheltenham and County Harriers 8 U15 Boys
Libby Currie Whitemoss AAC 6 U15 Girls
Oliver Thatcher Southampton Athletic Club 10 U17 Men
Amber Hughes Southport Waterloo AC 6 U15 Girls
Faye Barraclough Leeds City Athletic Club 6 U15 Girls
Louisa De Vos Worcester AC 7 U17 Women
Sophie Harrison Team Bath Athletic Club 7 U17 Women
Niamh McCorry Annalee AC 7 U17 Women
Molly Curran Carmen Runners 7 U17 Women
Asha Soanes Thetford AC 7 U17 Women
Emma Wood Leeds City Athletic Club 7 U17 Women
Jemima Harcourt Kingston AC And Poly Harriers 6 U15 Girls
Alicia Carchedi Lincoln Wellington Athletic Club 6 U15 Girls
Lola unsworth Stockport Harriers & AC 6 U15 Girls
Lily CASSIDY Gateshead Harriers & AC 6 U15 Girls
Luke Phillips Peterborough AC 10 U17 Men
Nina Balut Windsor Slough Eton & Hounslow AC 6 U15 Girls
Cameron Williams-Stein Leamington Cycling and Athletic Club 10 U17 Men
Seren Redfern Stockport Harriers & AC 6 U15 Girls
Ella Bryce Whitemoss AAC 7 U17 Women
Eloise Hind Oxford City AC 6 U15 Girls
James Simms Wakefield District H & AC 10 U17 Men
Hayley Dimond Marshall Milton Keynes AC 6 U15 Girls
Hannah Elliott Coventry Godiva Harriers 6 U15 Girls
George Hopkins Woking AC 10 U17 Men
Ruby Bridger Thurrock Harriers 7 U17 Women
George Seery Thanet AC 10 U17 Men
Adam Hoole Team East Lothian 10 U17 Men
Libby Turbutt Ashford AC 6 U15 Girls
Isla Steel Pitreavie AAC 7 U17 Women
Mollie Scaramuzza Holmfirth Harriers AC 7 U17 Women
Tegan Hamilton-Adams Halifax Harriers & AC 7 U17 Women
Caitlin Keaney Cornwall AC 6 U15 Girls
Rosie Sharples Falkirk Victoria Harriers 7 U17 Women
Isabelle Humphreys Crawley AC 7 U17 Women
Emily Misantoni Stockport Harriers & AC 7 U17 Women
Charlotte Gravelsons Stratford Upon Avon AC 7 U17 Women
Kihone Lei-Morton Birchfield Harriers 8 U15 Boys
Mia Franco Amber Valley and Erewash Athletic Club 6 U15 Girls
ashley watson Hartlepool Youth Athletics Club 7 U17 Women
Helena van Hullen Dacorum & Tring AC 7 U17 Women
Alex Stirzaker Windsor Slough Eton & Hounslow AC 8 U15 Boys
Simone Stirzaker Windsor Slough Eton & Hounslow AC 6 U15 Girls
Daisy Keigher Stockport Harriers & AC 7 U17 Women
Amani Kohler Highgate Harriers 6 U15 Girls
Maya Stewart Worcester AC 6 U15 Girls
Philippa Ellis Gateshead Harriers & AC 7 U17 Women
Amelia Briggs-Goode Notts AC 7 U17 Women
George Asprey Aldershot Farnham & District 10 U17 Men
Rosella Togo Bury Athletic Club 6 U15 Girls
Jodie Burnett-Hockey Cheltenham and County Harriers 7 U17 Women
Mary Drewett Vale Of Aylesbury AC 6 U15 Girls
Freya Witheat Watford Harriers 7 U17 Women
Katie Burr Victoria Park City of Glasgow 7 U17 Women
Becca McLynn Sale Harriers Manchester 6 U15 Girls
Abigail Howard Bury Athletic Club 6 U15 Girls
Ella Hall Bury Athletic Club 7 U17 Women
Darcy Breen Stockport Harriers & AC 6 U15 Girls
Luca Michalowski Charnwood A C 10 U17 Men
Zack Michalowski Charnwood A C 8 U15 Boys
kerren phillips Stockport Harriers & AC 7 U17 Women
Grace Hucknall Dacorum & Tring AC 7 U17 Women
Annabel Mobley Stockport Harriers & AC 6 U15 Girls
Hannah Smith Harborough AC 7 U17 Women
Abigail Pawlett Stockport Harriers & AC 7 U17 Women
Lara Taylor Liverpool Harriers & AC 7 U17 Women
Ella Chambers Stockport Harriers & AC 7 U17 Women
Niamh Kilgallen Tamworth AC 7 U17 Women
Ellise Fryer-Francis Sale harriers 6 U15 Girls
Shayon Fryer-francis Michelle 7 U17 Women
Emma Wood Doyle Stockport Harriers & AC 6 U15 Girls
Ellie-Rose Isaac Cardiff Archers 7 U17 Women
Gina Nuttall Liverpool Harriers & AC 6 U15 Girls
Ella Wilson Sale Harriers Manchester 7 U17 Women
Jay Cook Bury Athletic Club 8 U15 Boys
Murray Fotheringham Giffnock North AC 10 U17 Men
Lucy Robinson Stockport Harriers & AC 7 U17 Women
Chloe Bagshaw Hallamshire Harriers Sheffield 6 U15 Girls
Emma Jackson Stockport Harriers & AC 7 U17 Women
Jessica Hill Dacorum & Tring AC 7 U17 Women
Ella Gillespie Sale Harriers Manchester 6 U15 Girls
Amy Kennedy Cumbernauld AAC 7 U17 Women
Alister Mackay Ross County Athletics Club 10 U17 Men
C Rutter Darlington H & AC 7 U17 Women
Bethan Morgan Newport Harriers 7 U17 Women
Rebecca Cox Stockport Harriers & AC 6 U15 Girls
Sophie Hamilton Mendip Athletic Club 7 U17 Women
Rhiana Burrell Birchfield Harriers 7 U17 Women
Evie Wild Stockport Harriers & AC 7 U17 Women
Lucy Chalmers Slough Junior AC 7 U17 Women
Stephanie Brooks North Somerset AC 7 U17 Women
Matilda Somerville-Cotton Corby AC 7 U17 Women
Daisy Worthington Bury Athletic Club 7 U17 Women
Adetokunbo Akanbi-Mortimer Rhymney Valley AC 8 U15 Boys
Ella Rush Amber Valley and Erewash Athletic Club 7 U17 Women
Scarlett Whittaker Sale Harriers Manchester 7 U17 Women
Erin Lobley Hallamshire Harriers Sheffield 6 U15 Girls
Charli Sampson Charnwood A C 6 U15 Girls
Greg Zoppos Thames Valley Harriers 10 U17 Men
Liam Hillier Yate & District AC 10 U17 Men
Sam Coupland Southport Waterloo AC 10 U17 Men
Georgina Scoot Torbay AAC 7 U17 Women
Olivia Riley Cannock & Stafford AC 6 U15 Girls