England Senior & U20 Outdoor Combined Events 2018

Currently Showing All
Firstname Lastname Club Events Entered Age Group
Jessica Hopkins Chelmsford AC 7 U20 Women
mia chantree Chelmsford AC 7 U20 Women
OSCAR JOPP Stevenage & North Herts AC 10 U20 Men
Heather Muir Harrow AC 7 Senior Women
Jake Storey Harrow AC 10 Senior Men
Annabelle Pask Rugby & Northampton AC 7 Senior Women
Bethan Burley Welsh Anglo Athletes, Wimborne AC 7 U20 Women
Jordan Mitchell Sutton in Ashfield Harriers & AC 10 Senior Men
Lauren Evans Cardiff AAC 7 U20 Women
Deo Milandu City of Sheffield and Dearne AC 10 Senior Men
Amy Richards Orion Harriers 7 Senior Women
Cameron Pamment Cardiff AAC 10 U20 Men
Anabel Bagley City of Sheffield and Dearne AC 7 U20 Women
Emma Nwofor Newham & Essex Beagles AC 7 Senior Women
Matt Rushden Dartford Harriers AC 10 Senior Men
Amy Hodgson Rotherham Harriers and AC 7 Senior Women
Patrick McBride Shrewsbury AC 10 Senior Men
Elise Lovell Havant AC 7 Senior Women
Emily race Worksop Harriers 7 U20 Women
Venus Morgan Kingston upon Hull AC 7 U20 Women
Aiden Davies Doncaster Athletic Club 10 Senior Men
Bradley Eisnor Eastbourne Rovers AC 10 Senior Men
Daniel Ryan Herne Hill Harriers 10 U20 Men
Dominik Siedlaczek LSAC 10 Senior Men
Naomi MORGAN City of Derry Spartans 7 Senior Women
Nicolas GEROME Basingstoke & Mid Hants AC 10 U20 Men
Sophie Bronze Gateshead Harriers & AC 7 Senior Women
Lucy Chappell Doncaster Athletic Club 7 Senior Women
Marilyn Nwawulor Harrow AC 7 Senior Women
D Marie-Hardy Loughborough Students AC 7 Senior Women
Jack Andrew Sale Harriers Manchester 10 Senior Men
Talia Morton-Kemsley Woodford Green AC with Essex Ladies 7 U20 Women
Jo Rowland Crawley AC 7 Senior Women
Zoe Pollock Oxford City AC 7 U20 Women
CAL mclennan Edinburgh Athletic Club. 10 U20 Men
Emily Madden Forman Stratford Upon Avon AC 7 U20 Women
Gavin Phillips Bristol and West AC 10 Senior Men
Adam Carpenter Windsor Slough Eton & Hounslow AC 10 Senior Men
Matthew Lee Harrow AC 10 Senior Men
Anna Forbes Whitemoss AAC 7 Senior Women
Molly Newton-OBrien City of York AC 7 U20 Women
Thomas Britt Cardiff AAC 10 U20 Men
Fraser Kilsby Wycombe Phoenix Harriers & AC 10 U20 Men
Ashleigh Spiliopoulou Enfield and Haringey A C 7 U20 Women
justin Tarrant Crawley AC 10 Senior Men
Karla Teece Derby Athletic Club 7 U20 Women
Matthew Chandler Central AC 10 U20 Men
Tom Chandler Central Athletics Club 10 Senior Men
Suzzanne Palmer City of Sheffield and Dearne AC 7 Senior Women
SJ Chinery-Edoo Harrow AC 10 Senior Men
Harry Hillman Cardiff AAC 10 Senior Men
Douglas Noel Invicta East Kent AC 10 U20 Men
Michael Thompson Swansea Harriers 10 U20 Men
Benjamin Gregory Birchfield Harriers 10 Senior Men
Georgia Pickles Sale Harriers Manchester 7 Senior Women
Ben Clarke Worcester AC 10 Senior Men
Harry Kendall Tonbridge AC 10 Senior Men
Joel Mcfarlane Arbroath & District Athletics Club 10 U20 Men
Amelia Macdonald Woodford Green AC with Essex Ladies 7 U20 Women
Anna Nicole Rowe Liverpool Harriers & AC 7 Senior Women
Liam Reveley Blaydon Harriers & AC 10 Senior Men
Niamh Bailey Corby AC 7 Senior Women
Chari Hawkins Swansea Harriers 7 Senior Women
Caius Joseph Basingstoke & Mid Hants AC 10 U20 Men
Grace Bower Sale Harriers Manchester 7 U20 Women
Scott Brindley North Ayrshire Athletic Club 10 U20 Men
Malachi Gair Basingstoke & Mid Hants AC 10 U20 Men
Charlie Ashdown-taylor Bracknell AC 10 U20 Men
Nathan Langley Doncaster Athletic Club 10 U20 Men
Will Seed Cleethorpes and District AC 10 Senior Men
Joe Morris Eastbourne Rovers AC 10 Senior Men
Holly McArthur Edinburgh AC 7 U20 Women
Jade ODowda Oxford City AC 7 U20 Women
Pippa Earley Kingston AC And Poly Harriers 7 U20 Women
Fionn Wright Exeter Harriers 10 Senior Men
Georgia Silcox Yeovil Olympiads AC 7 Senior Women
Charlotte Skeggs Basildon AC 7 Senior Women
Cerys Lee Taunton AC 7 U20 Women
Amaya Scott Southampton Athletic Club 7 U20 Women
Olivia Dobson Exeter Harriers 7 U20 Women
Daniel Gregory Oxford University AC 10 Senior Men
Emma Canning Edinburgh Athletic Club. 7 Senior Women
Alice Linaker City of York AC 7 U20 Women
Reuben Vaughan Croydon Harriers 10 U20 Men
Jack Turner Exeter Harriers 10 U20 Men
Anya Turner Exeter Harriers 7 Senior Women
Oliver Herring Gateshead Harriers & AC 10 U20 Men
AJ BENNETTS Belgrave Harriers 10 U20 Men
Joey Harrison Stevenage & North Herts AC 10 U20 Men
Alexander Hookway Tonbridge AC 10 Senior Men
Molly Stazicker Wigan & District H & AC 7 U20 Women
Robbie Farquhar Aberdeen AAC 10 U20 Men
Luke Sayer Newark AC 10 U20 Men
Beth Taylor Rotherham Harriers and AC 7 Senior Women
Ollie Thorner Yeovil Olympiads 10 U20 Men
Tom Beckett Gloucester AC 10 Senior Men
Nathan Standing Bracknell AC 10 Senior Men
Becky Owen Brighton & Hove AC, Crawley AC, Welsh Anglo Athletes 7 Senior Women
Hannah Reed Basingstoke & Mid Hants AC 7 U20 Women
Lewis Church Tonbridge AC 10 Senior Men
Natalie Stainton Scunthorpe & District AC 7 Senior Women
Katie Garland Brighton & Hove AC 7 Senior Women
Natasha Smith Stroud & District AC 7 U20 Women
Isabel Wakefield Harrow AC 7 U20 Women
Joe Hobson City of Sheffield and Dearne AC 10 Senior Men
Howard Bell Edinburgh AC 10 Senior Men
Sarah Connolly Harrow AC 7 Senior Women
Glenn Aspindle Spenborough & Dist AC 10 Senior Men
Elliot Thompson Enfield and Haringey A C 10 Senior Men
Rebecca Lister Leeds City Athletic Club 7 U20 Women
Ellen Barber Yeovil Olympiads AC 7 Senior Women
Joshua Strudwick Basingstoke & Mid Hants AC 10 Senior Men
Michael Bartlett Chelmsford AC 10 Senior Men
Mark Andrews Holland Sports AC 10 Senior Men
Daniel Steel Biggleswade AC 10 Senior Men
Ryan Bonifas Basingstoke & Mid Hants AC 10 Senior Men
William Carter Pontefract AC 10 Senior Men
Alexander Clegg Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT) 10 Senior Men
Katy Robinson City of Sheffield and Dearne AC 7 Senior Women
Sean the Reidy Nene Valley Harriers 10 Senior Men
Jack Broadbent Basildon AC 10 U20 Men
Joe McGrath Basildon AC 10 Senior Men
Ben Morgan Loughborough Students AC 10 Senior Men
Andrew McFarlane Ross County AC 10 U20 Men
Daniel McFarlane Ross County AC 10 Senior Men