England Senior & U20 Combined Events Outdoor 2019

Currently Showing All
Firstname Lastname Club Events Entered Age Group
Liam Ramsay City of Sheffield and Dearne AC 10 Senior Men
Molly Newton-OBrien City of York AC 7 Senior Women
Kevin Cranmer Reading AC 10 Senior Men
Tom Hughes Hallamshire Harriers Sheffield 10 Senior Men
Ryan Long Poole AC 10 Senior Men
Shane Aston Trim AC 10 Senior Men
Daniel Walsh Gateshead Harriers & AC 10 Senior Men
Kaspars Kazemaks Woking AC 10 Senior Men
Marilyn Nwawulor Harrow AC 7 Senior Women
RHYS JACKSON Doncaster Athletic Club 10 U20 Men
Katie Stainton Birchfield Harriers 7 Senior Women
Morgan Spink Rotherham Harriers and AC 7 U20 Women
Matthew Lee Harrow AC 10 Senior Men
niamh bailey Corby AC 7 Senior Women
Josh Orme-Herbert Charnwood A C 10 U20 Men
Desire Bamisile Willowfield Harriers 10 U20 Men
Ashleigh Spiliopoulou Enfield and Haringey A C 7 Senior Women
Becky Owen Brighton & Hove AC 7 Senior Women
Jack Turner Exeter Harriers 10 U20 Men
SJ Chinery-Edoo Harrow AC 10 Senior Men
Liam Reveley Blaydon Harriers & AC 10 Senior Men
Roberto James Paoluzzi University of Sheffield Union of Students 10 Senior Men
Adam Booth Poole AC 10 U20 Men
Curtis Mathews Cardiff Athletics 10 Senior Men
Sam Meyler Birchfield Harriers 10 Senior Men
Jonathan Evans Team Bath Athletic Club 10 U20 Men
Lewis Church Tonbridge AC 10 Senior Men
Alexander Clegg Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT) 10 Senior Men
Eve Greenway Birchfield Harriers 7 U20 Women
Cameron Darkin-Price Charnwood A C 10 U20 Men
Nathan Langley Doncaster Athletic Club 10 U20 Men
Regan Langley Doncaster Athletic Club 10 U20 Men
Grace Morgan Cardiff Archers 7 U20 Women
Caprice Miloro Sutton in Ashfield Harriers & AC 7 Senior Women
Harry Hillman Cardiff Athletics 10 Senior Men
justin Tarrant Crawley AC 10 Senior Men
Peter Moreno WSEH 10 Senior Men
Lucy Turner Gateshead Harriers & AC 7 Senior Women
Luke Cressey Exeter Harriers 10 U20 Men
Rory Howorth Team Bath Athletic Club 10 U20 Men
Lucy Tunnacliffe Kingston AC And Poly Harriers 7 U20 Women
Jordan Mitchell Sutton in Ashfield Harriers & AC 10 Senior Men
Alice Hopkins Oxford City AC 7 Senior Women
Matthew Chandler Central AC 10 U20 Men
Beth Crocker Crawley AC 7 Senior Women
Will Marklew City of Sheffield and Dearne AC 10 Senior Men
Emma Canning Edinburgh Athletic Club. 7 Senior Women
Emily Tyrrell Exeter Harriers 7 U20 Women
Holly Mills Andover AC 7 U20 Women
Molly Stazicker Wigan & District H & AC 7 Senior Women
Cerys Lee Taunton AC 7 U20 Women
Kiera Bainsfair Basildon AC 7 U20 Women
Bradley Eisnor Eastbourne Rovers AC 10 Senior Men
Jodi Beynon Cardiff Archers 7 Senior Women
Daniel Ryan Herne Hill Harriers 10 Senior Men
Laura Voss LT DSHS Koeln 7 Senior Women
Ollie Thorner Wells City Harriers 10 U20 Men
Lauren Evans Cardiff Athletics 7 U20 Women
Aiden Davies Doncaster Athletic Club 10 Senior Men
Scott Connal Edinburgh AC 10 U20 Men
Joe Morris Eastbourne Rovers AC 10 Senior Men
Douglas Noel Invicta East Kent AC 10 U20 Men
Ben Clarke Worcester AC 10 Senior Men
Isabel Wakefield Harrow AC 7 U20 Women
Laura Frey Windsor Slough Eton & Hounslow AC 7 Senior Women
Jessica Hopkins Chelmsford AC 7 U20 Women
Amelia Macdonald Woodford Green AC with Essex Ladies 7 U20 Women
Alexander Hookway Tonbridge AC 10 Senior Men
Caius Joseph Basingstoke & Mid Hants AC 10 Senior Men
Sri Hollema Loughborough Students AC 7 Senior Women
Oliva Jones Birchfield Harriers 7 U20 Women
Madeleine Mudd Loughborough Students AC 7 Senior Women
Leonid Chashchin Harlow AC 10 U20 Men
Pippa Earley Kingston AC And Poly Harriers 7 U20 Women
Joshua Strudwick Basingstoke & Mid Hants AC 10 Senior Men
Stuart Bladon Team Kennet Triathlon & AC 10 U20 Men
Will Goodbourn Charnwood A C 10 Senior Men
Anna Forbes Victoria Park City of Glasgow 7 Senior Women
Charlotte Skeggs Basildon AC 7 Senior Women
Amy Hodgson Rotherham Harriers and AC 7 Senior Women
Sarah Connolly Harrow AC 7 Senior Women
Sam Jones British Army 10 Senior Men
Ella Johnson Wirral AC 7 U20 Women
Elliot Thompson Enfield and Haringey A C 10 Senior Men
Katie Garland Brighton & Hove AC 7 Senior Women
Joel Mcfarlane Arbroath & District Athletics Club 10 U20 Men
Alice Miell City Of Salisbury AC & RC 7 U20 Women
Glenn Aspindle Spenborough & Dist AC 10 Senior Men
Callum Newby Edinburgh Athletics club 10 U20 Men
Pedro Gleadall Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 10 U20 Men
Scott Brindley North Ayrshire Athletic Club 10 U20 Men
Kieran Gillespie Grimsby Harriers & AC 10 U20 Men
Jo Rowland Crawley AC 7 Senior Women
Aran Thomas Wakefield District H & AC 10 U20 Men
Daniel Steel Bedford & County AC 10 Senior Men
Luke Sayer Newark AC 10 U20 Men
Jodie Smith Windsor Slough Eton & Hounslow AC 7 U20 Women
Amaya Scott Southampton Athletic Club 7 U20 Women
Cal Mclennan Edinburgh Athletic Club/Loughborough Students 10 Senior Men
Philip Kastner Walton AC 10 U20 Men
Olivia Dobson Exeter Harriers 7 U20 Women
Mia Chantree Chelmsford AC 7 U20 Women
Alastair Prenn Belgrave Harriers 10 Senior Men
William Carter Pontefract AC 10 Senior Men
Iris Oliarnyk Halesowen ACC 7 U20 Women
Rhea Southcott Leeds City Athletic Club 7 U20 Women
Emily Bee City Of Plymouth AC 7 U20 Women
Ben Morgan Loughborough Students AC 10 Senior Men
Jenna Blundell Team Bath Athletic Club 7 U20 Women
Sara Henderson City Of Norwich AC 7 Senior Women
Alice Linaker City of York AC 7 Senior Women
Natasha Smith Birchfield Harriers 7 Senior Women
Benjamin Gregory Welsh Anglo Athletes 10 Senior Men
Harry Culpin Charnwood A C 10 U20 Men
Scott Ram Amber Valley and Erewash Athletic Club 10 Senior Men
Alex Byrom Vale Of Aylesbury AC 10 U20 Men
Steph Driscoll Liverpool Harriers & AC 7 Senior Women
Katy Robinson City of Sheffield and Dearne AC 7 Senior Women
Natalie Stainton Scunthorpe & District AC 7 Senior Women
Ellen Barber Yeovil Olympiads AC 7 Senior Women