England Athletics Senior & U20 Indoor Combined Events 2020

Currently Showing All
Firstname Lastname Club Events Entered Age Group
Phoebe Lewis North Ayrshire Athletics Club 5 U20 Women
Matt Rushden Dartford Harriers AC 7 Senior Men
Rhys Jackson Doncaster Athletic Club 7 Senior Men
Tom Hughes Hallamshire Harriers Sheffield 7 Senior Men
Amy Hodgson Rotherham Harriers and AC 5 Senior Women
Finlay Hood Rushcliffe AC 7 Senior Men
Aiden Davies Doncaster Athletic Club 7 Senior Men
Ashley Bryant Windsor Slough Eton & Hounslow AC 7 Senior Men
Theo Adesina Thurrock Harriers 7 U20 Men
Yasmin Grosvenor Bracknell AC 5 U20 Women
Kieran Russ Daventry AAC 7 Senior Men
Orla McGinty Derby Athletic Club 5 U20 Women
Neil Edwards Wrexham AC 7 Senior Men
Evan Campbell Shaftesbury Barnet Harriers 7 U20 Men
Jack Ward Hallamshire Harriers Sheffield 7 Senior Men
Ben Hillman Cardiff Athletics 7 U20 Men
Nathan Standing Bracknell AC 7 Senior Men
Beth Crocker Crawley AC 5 Senior Women
Jo Rowland Crawley AC 5 Senior Women
Alice Hopkins Oxford City AC 5 Senior Women
Bethany Harryman Harlow AC 5 Senior Women
Rory Howorth Team Bath Athletic Club 7 U20 Men
Danielle Hopkins Worcester AC 5 U20 Women
Philippa Ellis Gateshead Harriers & AC 5 U20 Women
Adam Booth Poole AC 7 U20 Men
Alice Linaker City of York AC 5 Senior Women
Daniel Roffey Epsom & Ewell Harriers 7 U20 Men
Caprice Miloro Sutton in Ashfield Harriers & AC 5 Senior Women
Marilyn Nwawulor-Kazemaks Harrow AC 5 Senior Women
Gavin Phillips Bristol and West AC 7 Senior Men
Katy Walton Blackley North Manchester AC 5 Senior Women
Leonid Chashchin Harlow AC 7 Senior Men
Douglas Noel Invicta East Kent AC 7 U20 Men
Jamie Hopkins Liverpool Pembroke & Sefton H AC 7 U20 Men
Andrew Murphy Kilbarchan AAC 7 Senior Men
Jamie Worman Cheltenham and County Harriers 7 Senior Men
Niamh Bailey Corby AC 5 Senior Women
Joshua Strudwick Basingstoke & Mid Hants AC 7 Senior Men
Ethan Akanni Bexley AC 7 Senior Men
Alex Byrom Vale Of Aylesbury AC 7 U20 Men
Erik Escala Central Athletics Club 7 U20 Men
Anna Forbes Victoria Park City of Glasgow 5 Senior Women
Jordan Mitchell Sutton in Ashfield Harriers & AC 7 Senior Men
Luke Sayer Sutton in Ashfield Harriers & AC 7 U20 Men
Glenn Aspindle Spenborough & Dist AC 7 Senior Men
Vera Antonova Basingstoke & Mid Hants AC 5 Senior Women
Luke Williams Ashford AC 7 Senior Men
Stuart Bladon Team Kennet Triathlon & AC 7 U20 Men
Pedro Gleadall Blackheath & Bromley Harriers AC 7 U20 Men
Regan Langley Doncaster Athletic Club 7 U20 Men
Nathan Langley Doncaster Athletic Club 7 Senior Men
Emilie Davies Blaenau Gwent Athletics Club 5 U20 Women
Sarah Connolly Harrow AC 5 Senior Women
Scott Ram Amber Valley and Erewash Athletic Club 7 Senior Men
Lauren Evans Cardiff Athletics 5 Senior Women
Bradley Eisnor Eastbourne Rovers AC 7 Senior Men
Ben Clarke Worcester AC 7 Senior Men
Amelia MacDonald Woodford Green AC with Essex Ladies 5 U20 Women
Shayon Fryer-Francis Sale Harriers Manchester 5 U20 Women
Holly Mills Andover AC 5 Senior Women
Kate O'Connor St Gerards AC 5 Senior Women
Lara Pleace Windsor Slough Eton & Hounslow AC 5 Senior Women
Nicolas Gerome Basingstoke & Mid Hants AC 7 Senior Men
Georgia Silcox Yeovil Olympiads AC 5 Senior Women
Jordanna Morrish Bracknell AC 5 Senior Women
Liam Reveley Blaydon Harriers & AC 7 Senior Men
Marisa Vaz-Carvalho Sport lisboa e Benfica 5 Senior Women
Jade O'Dowda Oxford City AC 5 Senior Women
Grace Bower Sale Harriers Manchester 5 Senior Women
Britt Wood Rugby & Northampton AC 5 Senior Women
Cal Mclennan Edinburgh Athletic Club/Loughborough Students 7 Senior Men
Anna McCauley City of Lisburn AC 5 U20 Women
James Simms Wakefield District H & AC 7 U20 Men
Scott Connal Kilbarchan AAC 7 Senior Men
Ellen Barber Yeovil Olympiads AC 5 Senior Women
Lucy Robinson Stockport Track & Field 5 U20 Women
Grace Goodsell Stockport Track & Field 5 U20 Women
Ewan Bradley West Cheshire Athletic Club 7 U20 Men
Grace Morgan Cardiff Archers 5 U20 Women
Joe Morris Eastbourne Rovers AC 7 Senior Men
Will Goodbourn Charnwood A C 7 Senior Men
Scarlett Whittaker Sale Harriers Manchester 5 U20 Women
Joseph McEvoy Nenagh Olympic AC 7 U20 Men
Katie Garland Brighton & Hove AC 5 Senior Women
Charlie Ashdown-taylor Bracknell AC 7 Senior Men
Iris Oliarnyk Halesowen ACC 5 U20 Women
Ella Wilson Sale Harriers Manchester 5 U20 Women
Luke Cressey Exeter Harriers 7 U20 Men
Alexander Hookway Tonbridge AC 7 Senior Men
William Carter Pontefract AC 7 Senior Men
Pablo Trescoli Playas de Castellon 7 Senior Men
Harry Culpin Charnwood A C 7 U20 Men
Dave Awde Woking AC 7 Senior Men
Owen Sproston City of Stoke AC 7 U20 Men
Sean Reidy Peterborough & Nene Valley AC 7 Senior Men
Caius Joseph Basingstoke & Mid Hants AC 7 Senior Men
Adam Hoole Team East Lothian 7 U20 Men
Cameron Williams-Stein Leamington Cycling and Athletic Club 7 U20 Men
Abigail Sorrell Harrogate Harriers & AC 5 U20 Women
Ella Rush Amber Valley and Erewash Athletic Club 5 U20 Women
Sri Hollema Loughborough Students AC 5 Senior Women
Matej Papp Inverness Harriers 7 Senior Men
Oliver Thatcher Southampton Athletic Club 7 U20 Men
Owen Heard Harrow AC 7 U20 Men
Philip Kastner Walton AC 7 U20 Men
Alexa Eichelmann Shaftesbury Barnet Harriers 5 Senior Women
Emma Canning Edinburgh Athletic Club. 5 Senior Women
Jack Phipps Birchfield Harriers 7 Senior Men
Jonathan Evans Team Bath Athletic Club 7 U20 Men
justin Tarrant Crawley AC 7 Senior Men
Callum Newby Edinburgh Athletics club 7 U20 Men
Natasha Smith Birchfield Harriers 5 Senior Women
Rebecca Ousby Team Bath Athletic Club 5 Senior Women
Ryan Bonifas Basingstoke & Mid Hants AC 7 Senior Men
Harry Kendall Tonbridge AC 7 Senior Men
Laura Voss LT DSHS Koeln 5 Senior Women
Harry Maslen Ilkley Harriers AC 7 Senior Men
Jodie Smith Windsor Slough Eton & Hounslow AC 5 U20 Women
Emily Misantoni Stockport Track & Field 5 U20 Women
Abigail Pawlett Stockport Track & Field 5 U20 Women
Emily Tyrrell Exeter Harriers 5 U20 Women
Nicole Proudfoot Annan & District AC 5 U20 Women
Natalie Stainton Cleethorpes AC 5 Senior Women
Jenna Blundell Bristol & West AC 5 U20 Women
Ashleigh Spiliopoulou Enfield and Haringey A C 5 Senior Women
Katy Robinson City of Sheffield and Dearne AC 5 Senior Women
Lewis Church Tonbridge AC 7 Senior Men
Mia Chantree Chelmsford AC 5 U20 Women
Scott Brindley North Ayrshire Athletic Club 7 U20 Men
Murray Fotheringham Giffnock North AC 7 U20 Men