England Athletics, Senior & U20 Indoor Combined Events 2019

Currently Showing All
Firstname Lastname Club Events Entered Age Group
Onajite Okoro Birchfield Harriers 7 Senior Men
Jessica Taylor-Jemmett Sale Harriers Manchester 5 Senior Women
Emily Race Worksop Harriers 5 U20 Women
Daniel Steel Biggleswade AC 7 Senior Men
Kit Kerr Stevenage & North Herts AC 7 U20 Men
Bethany Harryman Harlow AC 5 U20 Women
Simran Sandhu Birchfield Harriers 5 U20 Women
Pippa Earley Kingston AC And Poly Harriers 5 U20 Women
Benjamin Gregory Birchfield Harriers 7 Senior Men
Lex Damit Basingstoke & Mid Hants AC 7 U20 Men
Matthew Lee Harrow AC 7 Senior Men
Ben Morgan Loughborough Students AC 7 Senior Men
Matt Rushden Dartford Harriers AC 7 Senior Men
Aiden Davies Doncaster Athletic Club 7 Senior Men
James Davis Shaftesbury Barnet Harriers 7 U20 Men
Kate OConnor Dundalk Sy Gerards 5 Senior Women
Daniel Walsh Gateshead Harriers & AC 7 Senior Men
Harry Hillman Cardiff AAC 7 Senior Men
Danielle McGifford Wigan & District H & AC 5 Senior Women
Molly Stazicker Wigan & District H & AC 5 Senior Women
Rhea Southcott Leeds City Athletic Club 5 U20 Women
Amy Richards Orion Harriers 5 Senior Women
Holly Mills Andover AC 5 U20 Women
Evan Campbell Shaftesbury Barnet Harriers 7 U20 Men
Joel Mcfarlane Arbroath & District Athletics Club 7 U20 Men
Adam Booth Poole AC 7 U20 Men
Nathan Langley Doncaster Athletic Club 7 U20 Men
Regan Langley Doncaster Athletic Club 7 U20 Men
Jake Storey Harrow AC 7 Senior Men
Philip Kastner Walton AC 7 U20 Men
Dylan Baines Stevenage & North Herts AC 7 U20 Men
Ollie Thorner Wells City Harriers 7 U20 Men
Jade ODowda Oxford City AC 5 Senior Women
Gavin Phillips Bristol and West AC 7 Senior Men
Emily Misantoni Stockport Harriers & AC 5 U20 Women
Amy Hodgson Rotherham Harriers and AC 5 Senior Women
Jack Turner Exeter Harriers 7 U20 Men
Caprice Miloro Sutton in Ashfield Harriers & AC 5 Senior Women
Deo Milandu City of Sheffield and Dearne AC 7 Senior Men
Emily Tyrrell Exeter Harriers 5 U20 Women
Lauren Evans Cardiff AAC 5 U20 Women
Ashleigh West Medway and Maidstone AC 5 U20 Women
Freddie Owsley Bristol and West AC 7 Senior Men
Jonathan Evans Team Bath Athletic Club 7 U20 Men
Lewis Davey Peterborough AC 7 U20 Men
Ashleigh Spiliopoulou Enfield and Haringey A C 5 Senior Women
Daniel Ryan Herne Hill Harriers 7 Senior Men
Callum Newby Edinburgh Athletic Club 7 U20 Men
Danielle Hopkins Worcester AC 5 U20 Women
Lara Pleace Windsor Slough Eton & Hounslow AC 5 Senior Women
Steph Driscoll Liverpool Harriers & AC 5 U20 Women
Richard Reeks Crawley AC 7 Senior Men
Jo Rowland Crawley AC 5 Senior Women
Amelia Macdonald Woodford Green AC with Essex Ladies 5 U20 Women
Emilie Davies Blaenau Gwent Athletics 5 U20 Women
Amaya Scott Southampton Athletic Club 5 U20 Women
Harry Kendall Tonbridge AC 7 Senior Men
Kiera Bainsfair Basildon AC 5 U20 Women
Iris Oliarnyk Halesowen ACC 5 U20 Women
Ben Clarke Worcester AC 7 Senior Men
Scott Connal Edinburgh 7 U20 Men
Sri Hollema Loughborough University 5 Senior Women
Max Millerchip Shrewsbury AC 7 U20 Men
Douglas Noel Invicta East Kent AC 7 U20 Men
Aran Thomas Wakefield District H & AC 7 U20 Men
Emma Sherwood Dudley and Stourbridge Harriers 5 U20 Women
Alice Hopkins Oxford City AC 5 Senior Women
Rolus Olusa Clonliffe Harriers 7 Senior Men
Thomas Britt Cardiff AAC 7 U20 Men
Grace Bower Sale Harriers Manchester 5 Senior Women
Lauryn Davey Carmarthen & District Harriers 5 Senior Women
Justin Tarrant Crawley AC 7 Senior Men
Scott Brindley North Ayrshire Athletic Club 7 U20 Men
Sanna McLean Stockport Harriers & AC 5 U20 Women
Lucy Turner Gateshead Harriers & AC 5 Senior Women
Taiya Jones Cardiff Archers 5 U20 Women
Luke Cressey Exeter Harriers 7 U20 Men
Olivia Galloway Bournemouth AC 5 U20 Women
Anna Forbes Victoria Park City of Glasgow 5 Senior Women
Anna McCauley City of Lisburn AC 5 U20 Women
Oliver Herring Gateshead Harriers & AC 7 U20 Men
Natalie Stainton Scunthorpe & District AC 5 Senior Women
Kieran Gillespie Grimsby Harriers & AC 7 U20 Men
Glenn Aspindle Spenborough & Dist AC 7 Senior Men
Luke Williams Ashford AC 7 Senior Men
Luke Sayer Newark AC 7 U20 Men
Matthew Chandler Central AC 7 U20 Men
Thomas Chandler Central AC 7 Senior Men
Jordan Mitchell Sutton in Ashfield Harriers & AC 7 Senior Men
Oscar Jopp Stevenage and North Herts AC 7 Senior Men
Caius Joseph Basingstoke & Mid Hants AC 7 Senior Men
Andrew McFarlane Ross County AC 7 U20 Men
Daniel McFarlane Ross County AC 7 Senior Men
Jenna Blundell Team Bath Athletic Club 5 U20 Women
Cal Mclennan Edinburgh Athletic Club/Loughborough Students 7 Senior Men
Natasha Smith Birchfield Harriers 5 Senior Women
Howard Bell Edinburgh AC 7 Senior Men
Laura Frey Windsor Slough Eton & Hounslow AC 5 Senior Women
Duncan McGladdery Tuks Athletes 7 Senior Men
Tyler Adams Ashford AC 7 Senior Men
Katy Robinson City of Sheffield and Dearne AC 5 Senior Women
Alexander Clegg Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT) 7 Senior Men
Emma Canning Edinburgh Athletic Club. 5 Senior Women
Jack Broadbent Basildon AC 7 U20 Men
Ryan Bonifas Basingstoke & Mid Hants AC 7 Senior Men
Harry Culpin Charnwood A C 7 U20 Men
William Carter Pontefract AC 7 Senior Men
Liam Reveley Blaydon Harriers & AC 7 Senior Men
Joe Hobson City of Sheffield and Dearne AC 7 Senior Men
Joshua Strudwick Basingstoke & Mid Hants AC 7 Senior Men
Alexander Hookway Tonbridge AC 7 Senior Men
Laura Voss LT DSHS Koeln 5 Senior Women
Brian Lynch Old Abbey AC 7 U20 Men
Lewis Church Tonbridge AC 7 Senior Men
Andrew Murphy Kilbarchan AAC 7 Senior Men
Alice Linaker City of York AC 5 Senior Women
Niamh Bailey Corby AC 5 Senior Women
Sarah Connolly Harrow AC 5 Senior Women
Ellen Barber Yeovil Olympiads AC 5 Senior Women
Lily Naylor Amber Valley and Erewash Athletic Club 5 Senior Women
Will Goodbourn Charnwood A C 7 Senior Men
Cameron Darkin-Price Charnwood A C 7 U20 Men
Jessica Hopkins Chelmsford AC 5 Senior Women
Mia Chantree Chelmsford AC 5 Senior Women