2020 Indoor Young Athletes Quadrathlon

Currently Showing All
Firstname Lastname Club Events Entered Age Group
Millie Powell Wakefield Harriers and AC 4 Under 15 Girls
Alexander Dugdale Pendle AC 4 Under 9 Boys
Zach Ward Rushcliffe AC 4 Under 9 Boys
Dylan Alcock Wharfedale Harriers 4 Under 9 Boys
Osniel Segal Amber Valley and Erewash Athletic Club 4 Under 9 Boys
Daisy Oldridge Rushcliffe AC 4 Under 13 Girls
Henry Oldridge 4 Under 9 Boys
Poppy Oliarnyk Halesowen ACC 4 Under 15 Girls
Alastair Bungay Alastair Bungay 4 Under 9 Boys
Amelia Green Horwich R M I Harriers 4 Under 11 Girls
Henry Smith Crewe and Nantwich AC 4 Under 13 Boys
Gracie Pell Chesterfield & District AC 4 Under 13 Girls
Barney Ponty Amber Valley and Erewash Athletic Club 4 Under 11 Boys
Isobel Ponty Amber Valley and Erewash Athletic Club 4 Under 9 Girls
Ewan Collier Rushcliffe AC 4 Under 13 Boys
Ryan Paynter Burton AC 4 Under 13 Boys
Charlie Wakefield RAC 4 Under 9 Boys
Jamie Callaghan Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT) 4 Under 15 Boys
Aiden Ross Stockport Harriers 4 Under 11 Boys
lucas Booth-Clibborn Rushcliffe AC 4 Under 13 Boys
Katie Fitzpatrick Amber Valley and Erewash Athletic Club 4 Under 15 Girls
Amy Smith Pendle ac 4 Under 11 Girls
Katie Smith Pendle ac 4 Under 9 Girls
James Bell Spenborough & Dist AC 4 Under 15 Boys
Sam Cross Burton AC 4 Under 13 Boys
Jasmine Sampson Charnwood AC 4 Under 11 Girls
Chidera Ajet Horwich R M I Harriers 4 Under 11 Boys
Lois Melling Wigan & District H & AC 4 Under 11 Girls
Fisayo Atere Derby Athletic Club 4 Under 13 Boys
Archie Parker Horwich R M I Harriers 4 Under 9 Boys
Max Arrowsmith Horwich R M I Harriers 4 Under 9 Boys
Alice Arrowsmith Horwich R M I Harriers 4 Under 11 Girls
Felicity Colclough Knutsford Harriers 4 Under 11 Girls
Sebastian Colclough Knutsford Harriers 4 Under 9 Boys
Charlie Colclough Knutsford Harriers 4 Under 9 Boys
John Wall Knutsford Harriers 4 Under 11 Boys
Libby Martin Stockport Harriers & AC 4 Under 15 Girls
Macy Brett West Cheshire Athletic Club 4 Under 13 Girls
Adishti Saravana Karuppiah Notts AC 4 Under 13 Girls
Madeleine Yalekhue Notts AC 4 Under 9 Girls
Alexander Clarke Cleethorpes AC 4 Under 13 Boys
Katie Betts Scunthorpe & District AC 4 Under 13 Girls
Jessica Betts Scunthorpe 4 Under 11 Girls
Christopher Parikh Manchester Harriers & AC 4 Under 13 Boys
Lukas Flynn Wakefield Harriers 4 Under 11 Boys
Bradley Mabote Wigan & District H & AC 4 Under 15 Boys
Amelia Blakeley Stockport Harriers & AC 4 Under 13 Girls
Ellie Cartledge Scunthorpe & District AC 4 Under 15 Girls
Sophie Haslam West Cheshire Athletic Club 4 Under 13 Girls
Layla Wholey Blackpool Wyre & Fylde AC 4 Under 13 Girls
Lauren hewitt Leigh Harriers 4 Under 11 Girls
Amy hewitt Leigh Harriers & AC 4 Under 13 Girls
RUBEN EVANS-GUILLEN RUBEN 4 Under 9 Boys
ELENA EVANS-GUILLEN WARRINGTON ATHLETICS CLUB 4 Under 9 Girls